نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
سلام ،

من برای این دانشگاه اپلای کردم و طبق نظر دوستان در پست های قبلی که اینجا نیازی به پست مدارک و ریپورت رسمی نداره اپلیکیشن فی 95 $ اینجارو که فکر کنم دانشگاه mit هم انقدر نیست رو پرداخت کردم ، ولی الان دانشگاه به من ایمیل زده که کل مدارک رو باید رسمی بفرستم . ریز نمرات ، نمرات زبان و ... . لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه و دوستان دیگه هم لطف کنن در بیان نظراتشون یه مقدار دقیق تر باشند چون بقیه بر اساس حرف اونها تصمیم میگیرند.
فی بالا هست ولی اگه تافل بالای ۱۰۰ و کوانت gre بالا داشته باشین فی رو ویو می کنن براتون.
با اسکن مدارک دانشکده مکانیک بررسی رو انجام می داد و افر عیر رسمی از طرف مدیر گروه را می داد ولی برای پستi20 حتما کارنامه رسمی رو می خواست. با مدیر گروهتون یا منشی دانشکده برای این مورد رایزنی کنید.
تافل و gre رو من ریپورت رسمی انجام دادم. جایی ندیدم و نشنیدم گفته باشه با غیر رسمی کار انجام میدن.
یه نکته دیگه اینکه سیاست ها به راحتی ممکنه عوض بشن. مخصوصا تو دانشگاه های کوچیک تر و رنک بالا که معمولا تصمیم گیری های توسط رییس رانشکده و مدیر گروه انجام میشه نه یه کمیته پذیرش عریض و طویل.
پاییز ۲۰۱۵ دانشگاه تگزاس ارلینگتون به من پذیرش داد بدون فاند. بهار ۲۰۱۶ همین دانشگاه اپلیکیشن منو دیفر کرد گفت استاد پیدا کن تا بهت پذیرش بدیم وگرنه وضعیت اپلیکیشنت همینطوری pending می مونه.