صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

Question دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

سلام دوستان.

من و دو تا از دوستانم از مکانیک شریف معدل پایین (15 - 16) و جی آر ای بالایی (600+) داریم. به نظر شما چه طور دانشگاه هایی رو پیدا کنیم که جی آر ای واسشون مهمه؟ اونهایی که مینیمم دارند برای جی آر ای شانس بیشتری داریم نه؟
    کلا ممنون میشم دانشگاه هایی از آمریکا و حتی کانادا به ما معرفی کنید که GRE Verbal براشون اهمیت زیادی داره.

مرسی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من و دو تا از دوستانم از مکانیک شریف معدل پایین (15 - 16) و جی آر ای بالایی (600+) داریم. به نظر شما چه طور دانشگاه هایی رو پیدا کنیم که جی آر ای واسشون مهمه؟ اونهایی که مینیمم دارند برای جی آر ای شانس بیشتری داریم نه؟
    کلا ممنون میشم دانشگاه هایی از آمریکا و حتی کانادا به ما معرفی کنید که GRE Verbal براشون اهمیت زیادی داره.

مرسی
    من دو تا میشناسم
    یکی دانشگاه USC هست.
    یکی هم Texas A&M
    مخصوصا ایرانی زیاد دارن میدونن ایرانی ها نمرشون پایینه خیلی کمک میکنه
    هردو هم رنکشون خیلی خوبه

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان نمایش پست ها
    سلام دوستان.

مرسی

منم وضعم دقیقا" مثل اردوانه منتهی من صنایع شریفم.اگه بتونین راهنماییمون کنین خدارو خیلی خوش میاد...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    نفری 200 نمره به من بدید من Texas A&M رو خیلی دوست دارم.
    شما جون بخوا محمود جان.
    در جواب اردوان هم بگم که پلی تکنیک رنسلر و ایلینویز اوربانا چمپین خیلی جی آر ای بیسن و تو مکانیک مخصوصا" کسایی رو با وضعیت شما با فاند گرقتن!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

من که باز معدلم از شماها بدتره .موندم چیکار بکنم. GRE =1260 ولی خب هرچی هم که این و IELTS و رزومه رو خوب کردم باز میگن معدلت پایینه و تضمینی نیست

Banned

دانشگاهای رده پائین GRE,... براشون مهمه...واسه اینکه بتونند اعتبار دانگاهشونو بالا ببرند...بعنوان مثال Louisvile مینیمم GRE زده 1200 و من با اینکه استاد داشتم اونجا اما مدیر تحصیلات تکمیی گفت حتما باید بالای 1200 باشی...دانشگاه ضعیفی مثل UMBC هم مینیم تافل و جی ار ای بالائی زده....اما دانشگاهای خوب با مسئله GRE, TOEFL راحت کنار میان و برا همینه که مینیمم هاشون اکثر کمه(مثلا پردوه که Top10 هست مین تافلش 77 است ) و معمولا هم مینیمم GRE ندارند........و من خیلی ها رو میشناسم که با GRE حدودای 1100 top10 رفتن.............لذابرو رنک بالای 100

Member
    رشته و دانشگاه

ببخشید بچه ها یه سوال!!!
    می گم اگه دانشگاهی گفته که میانگین وربالش 600 و کوانتش 770 هستش،نشوندهنده ی اینه که این دانشگاه خیلی به جی آر آی اهمیت می ده؟رنکش تو رشته ی ما حول و حوش 20.تقریبا" همه جای سایتش به جی آر اشاره شده و گفته که برای جبران معدل مهمه و کلا" هم تو فاند دادن گفته که خیلی تاثیر داره(توی بخشی که گرد سکول دانشگاه به معرفی جی آر ای اختصاص داده این آخری رو گفته بود(

Junior Member

سلام
    من توی صفحه پذیرش دانشگاه سیراکیوز برای رشته علوم و فناوری اطلاعات این رو خوندم:
    GRE scores (verbal >= 600, quantitative >= 600, writing >=5). GMAT is acceptable too.
    جالبه که این رو به عنوان یک شرط مطرح کرده و اصلا درباره میانگین و اینا چیزی نگفته!
    به نظرتون خیلی بالا نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara نمایش پست ها
    سلام
    من توی صفحه پذیرش دانشگاه سیراکیوز برای رشته علوم و فناوری اطلاعات این رو خوندم:
    GRE scores (verbal >= 600, quantitative >= 600, writing >=5). GMAT is acceptable too.
    جالبه که این رو به عنوان یک شرط مطرح کرده و اصلا درباره میانگین و اینا چیزی نگفته!
    به نظرتون خیلی بالا نیست؟
    احتمالا منظورش همون guide بوده. یعنی میگه اکثر applicant ها نمره هاشون بالای اینه. اگر verbal خودت بالای 600 هست حتما بفرست چون خوبه. اگر نیست میل بزن ببین چی میگن

Junior Member

دوستاي عزيز يه نكته بگم براي امريكا پذيرش گرفتن يه داستان ولي سفارت ويزا گرفتن يه داستان ديگست . دوستاني كه مشكل ويزا ندارند هر جور كه پذيرش تحصيلي داشته باشند به مشكل نمي خورند بر فرض بدون toefl , gre به صورت conditional پذيرش ميگيرن يا college پذيرش ميگيرند چون ان دسته از دوستان از طريق visa F1 به امريكا نميروند كسي به admission اونا كاري نداره .
    ولي دوستاني كه از طريق admission ميخواهند تقاضاي ويزاي F1 بدهند قضيه كاملا عوض ميشه و officere سفارت هميشه روي Admission حساس ميشود . پس دوستاني كه ميگويند ما كساني رو ميشناختيم بدون toefl , , ielts يا gre , gmat . به صورت conditional پذيرش گرفته اند با توجه به تمام جهات اين مطالب رو عرض كنند. يه نكته هم در مورد پذيرش استاد در امريكا بعضي از دانشگاهها پذيرش دست officer است كه به صورت كلي شخص بايد تمام minimum ها را داشته و استاد مربوط مي تواند به شخص recommendation بدهد در جهت بهبود شرايط admission باز اصل admission با admission Officer هست و دانشگاههايي هم در امريكا هستند كه پروسه admission كاملا دست دانشكده رشته مربوط بوده كه شرايط رو كمي متفاوت و بعضا راحتتر ميكند ......

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین