صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54

موضوع: دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

سلام من دانشجو کارشناسی رشته معماری هستم می خواستم برای ادامه تحصیل برای فوق لیسانس برم به کشور کره جنوبی آیا نمره GRE براشون خیلی مهمه ؟ منظورم دانشگاهای SNU یا یونسی هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadsalark نمایش پست ها
    سلام من دانشجو کارشناسی رشته معماری هستم می خواستم برای ادامه تحصیل برای فوق لیسانس برم به کشور کره جنوبی آیا نمره GRE براشون خیلی مهمه ؟ منظورم دانشگاهای SNU یا یونسی هست ؟
    سلام، خب چرا از رپیس دپارتمان یا ...همون دانشگاهها نمیپرسی، فک نکنم جی آر ای بخوان بخوانم فقط کوانت رو میخوان که آسونه

Junior Member parifam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    شما جون بخوا محمود جان.
    در جواب اردوان هم بگم که پلی تکنیک رنسلر و ایلینویز اوربانا چمپین خیلی جی آر ای بیسن و تو مکانیک مخصوصا" کسایی رو با وضعیت شما با فاند گرقتن!!
    ببخشید!
    برای رشته مهندسی پلیمر دانشگاهی رو سراغ دارین که نمره جی ار ای براش مهمتر باشه،البته من معدلم ۱۶/۱۳هستش،اما خوب رزومه کاملی ندارم

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

تجربه شخصی من :
    دانشگاه های زیر تو رشته engineering بیومدیکال جی آر ایی بیس هستند:
    San Diego(Jacobs)- Irvine, Santa barbara, Brekley, UCLA, St. louis, Stanford
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member

سلام
    سال پیش یکی از دوستانم که پذیرش از یکی از دانشگاههای کانادا گرفته بهم گفت بهتره صحبتی از جی ار ای توی CV که به دانشگاههای کانادا می فرستم نزنم، دلیلش این بود که آمریکا جی ار ای میخواد و اگر برای دانشگاههای کانادا جی ار ای بفرستم ممکن فکر کنند که هدف اصلی من امریکا بوده و الان دارم شانسم را برای کانادا هم امتحان میکنم. سوالم این هست که آیا صحبتش منطقی هست یا نه؟؟؟؟

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام
    سال پیش یکی از دوستانم که پذیرش از یکی از دانشگاههای کانادا گرفته بهم گفت بهتره صحبتی از جی ار ای توی CV که به دانشگاههای کانادا می فرستم نزنم، دلیلش این بود که آمریکا جی ار ای میخواد و اگر برای دانشگاههای کانادا جی ار ای بفرستم ممکن فکر کنند که هدف اصلی من امریکا بوده و الان دارم شانسم را برای کانادا هم امتحان میکنم. سوالم این هست که آیا صحبتش منطقی هست یا نه؟؟؟؟
    به هیچ وجه منطقی نیست. شما یک دانشجو هستین و به هر دلیلی آزمون GRE دادین. علتش به هیچ کسی هیچ ربطی نداره و اهمیت هم نمیدن.... یه آزمون بین المللی هستش که فقط مختص آمریکا هم نیست. همه جای دنیا واسه فاند گرفتن اکثراً GRE می خوان الان.
    نمره GRE تون رو حتماً حتماً بفرستین چون احتمال گرفتن فاند و بورس و اینجور چیزا رو هم بالفعل و هم بالقوه به شدت افزایش میده، مخصوصاً اگه نمره خوبی تو GRE گرفته باشین... حتماً بفرستین.

با سلام
    میخواستم بپرسم برای پذیرش گرفتن در دوره phd از دانشگاه های آلمان حتما باید gre داشته باشیم. یا اینکه چطور باید متوجه بشیم که کدوم دانشگاه ها واسشون مهمه و چه نمره ای؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک

آلمان مگه GRE نیاز داره؟؟ من تا اونجاییکه که شنیدم GRE برای آمریکا ست

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kahrizi نمایش پست ها
    آلمان مگه GRE نیاز داره؟؟ من تا اونجاییکه که شنیدم GRE برای آمریکا ست
    نقل قول نوشته اصلی توسط javedan_iran نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بپرسم برای پذیرش گرفتن در دوره phd از دانشگاه های آلمان حتما باید gre داشته باشیم. یا اینکه چطور باید متوجه بشیم که کدوم دانشگاه ها واسشون مهمه و چه نمره ای؟
    این که یه دانشگاه به GRE چقدر اهمیت میده و برای قبولی پذیرش یا فاند و بورس و فلان چه نمره ای از GRE لازمه، فقط و فقط به دانشکده، و دانشگاه بستگی داره، و فیلد یا گرایشی و رشته ای که می خوایین درس بخونین. به آمریکا و آلمان و اینا ربطی نداره. یه چیز بین المللی هستش. خیلی جاها واسه گرفتن بورس جی آر ای لازمه.
    در سایت هر دانشگاه قسمت Admissions, Applications, Foreign Students, International Students, Prospective Students, Registar's Office, International Affairs و ... وجود داره. در قسمت های Application/Admission Requirements, Required Documents for Applications و ... مدارک و ملازمات گرفتن پذیرش و/یا فاند نوشته شده. تو بعضی دانشگاه ها باید معیار ها و مدارک لازم رو از سایت دانشکده تحقیق کنین، نه سایت دانشگاه. نمره جی آر ای واسه مهندسی مکانیک گرایش پیشرانی خودرو با جی آر ای لازم برای رشته جامعه شناسی فرق داره. مال هر کدوم رو باید از سایت دانشکده تحقیق کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک ، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    این که یه دانشگاه به GRE چقدر اهمیت میده و برای قبولی پذیرش یا فاند و بورس و فلان چه نمره ای از GRE لازمه، فقط و فقط به دانشکده، و دانشگاه بستگی داره، و فیلد یا گرایشی و رشته ای که می خوایین درس بخونین. به آمریکا و آلمان و اینا ربطی نداره. یه چیز بین المللی هستش. خیلی جاها واسه گرفتن بورس جی آر ای لازمه.
    در سایت هر دانشگاه قسمت Admissions, Applications, Foreign Students, International Students, Prospective Students, Registar's Office, International Affairs و ... وجود داره. در قسمت های Application/Admission Requirements, Required Documents for Applications و ... مدارک و ملازمات گرفتن پذیرش و/یا فاند نوشته شده. تو بعضی دانشگاه ها باید معیار ها و مدارک لازم رو از سایت دانشکده تحقیق کنین، نه سایت دانشگاه. نمره جی آر ای واسه مهندسی مکانیک گرایش پیشرانی خودرو با جی آر ای لازم برای رشته جامعه شناسی فرق داره. مال هر کدوم رو باید از سایت دانشکده تحقیق کرد.
    ببخشید در مورد دانشگاه های ایتالیا تا جایی که من جستجو کردم برای رشته ی فیزیک نمیخوان gre ، درسته؟