صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54

موضوع: دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

سوالتون كلي هست فقط ميتونم بگم انقدر مهم است كه اگر دانشگاهي از شما gre نخواهد بهتر است كه شما يه نمره gre بهشون بدهيد ولو نمره كم كه شانس خودتون رو بالا ببريد ..
    برا دانشگاه خوب كه تعداد apply بالا هست تمام كساني كه apply ميكنند مينيممهاي لازم مانند toefl ielts GPA GRE را دارند همينطور S O P , CV , recomendation
    اگر تعداد apply از تعداد admission ها در نيمسال بيشتر باشد انجا ديگر نمره gre ملاك پذيرش است و هر چه بالاتر شانس بيشتر

Junior Member

دانشگاه Iowa State با اینکه نمره GRE رو به صورت توصیه داده بود و نه اجباری (GRE Minimum Guidelines: V-400 old/146 new, Q-700 old/155 new, AW-4.0)، بعد از اپلای درجا من رو به خاطر نمره پایین GRE ریجکت کرد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara نمایش پست ها
    سلام
    من توی صفحه پذیرش دانشگاه سیراکیوز برای رشته علوم و فناوری اطلاعات این رو خوندم:
    GRE scores (verbal >= 600, quantitative >= 600, writing >=5). GMAT is acceptable too.
    جالبه که این رو به عنوان یک شرط مطرح کرده و اصلا درباره میانگین و اینا چیزی نگفته!
    به نظرتون خیلی بالا نیست؟
    سیراکیوز طبق US News تو information school ها در بخش information system اوله؛ به رتبه 500 در QS نباید نگاه بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.jafari نمایش پست ها
    دانشگاه Iowa State با اینکه نمره GRE رو به صورت توصیه داده بود و نه اجباری (GRE Minimum Guidelines: V-400 old/146 new, Q-700 old/155 new, AW-4.0)، بعد از اپلای درجا من رو به خاطر نمره پایین GRE ریجکت کرد!
    اين كه خيلي نامرديه .
    دوست عزيز application fee اين دانشگاه iowa state چند دلار بوده ؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دانشگاه University of Missouri هم نمره GRE براش مهمه
    GRE scores are the best measures of academic potential that we have available

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دانشگاه MIT هم این نمره هارو میانگین نمره دانشجوهاش نوشته، البته دپارتمان عمران
    Q=750
    V=650
    AW=4.5

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

درود
    دوستان نمره خوب GRE برای دانشگاههای کانادا و اروپا تقریبا چنده؟ میدونم اروپا نمیخواد اما نروژ توصیه کرده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science - Texas A&M (PhD

دوست عزیز هیچ قانون کلی نداره. من با یک جی آر ای بسیار بد در رشته صنایع غذایی پذیرش با فاند گرفتم ازTexas A&M

با سلام و عرض احترام

میخواستم بدونم آیا با یه جی آر ای جنرال و تافل خوب و حدودا معدل 16 از دانشگاه دولتی متوسط(مثلا همدان یا قزوین) میشه برای گرایش کنترل مهندسی برق پذیرش با فاند گرفت؟(منظورم از لیسانس به تحصیلات تکمیلیه حالا یا فوق لیسانس یا دکترای مستقیم)

ببخشید من یک سوال داشتم. می خوام برای دانشگاه apply کنم ولی هنوز نمره GRE من نیومده ولی سایر شرایطم برای پذیرش در رشته مورد نظرم مناسبه و دانشگاه سطح نمره خاصی رو هم نگفته. می خواستم بپرسم اگر نمره GRE در حد متوسط یا اندکی پایین تر بشه، یعنی شانس پذیرش رو از دست می دهم؟! ممنون میشه از راهنماییتون