صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هایی که نمره ی GRE براشون خیلی مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط germany2013 نمایش پست ها
    سلام به دوستان از دانشگاه های المان کسی میدونه کدوم دانشگاه برای فوق جی ار ای میخواد
    شاید با داشتنش شانسم بره بالا . تا اینجاش سه تا دانشگاه ارلانگن و آخن و هامبورگ ریجکت شدم
    دانشگاهی هست که با احتمال بالا پذیرش بگیرم
    لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 14.97 سال 88
    تافل ای بی تی 82
    جی ار ای 312 Q163 V149 AW3,5
    شما چرا به خودتون يه زحمتي نميدين تو قسمت مدارك مورد نياز دانشگاه براي پذيرش اين مورد رو چك كنيد؟ هر كي بخواد به مشا كمك كنه نهايتا بايد همين راه رو بره. خودتون سرچ كنيد خيالتونم راحت تره كه قطعا GRE‌ميخواد.قسمت دوم سوالتون مربوط به تالار شانس پذيرش ميشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دانشگاه Oregon State هم به لیست دانشگاه هایی که GRE براش مهمه اضافه کنین. مخصوصا دپارتمان عمران. وربال بالای 145 میخوان به گفته ی خودشون!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

سلام دوستان،
    من میخواستم برای fall2014 اپلای کنم، الان دارم برای برای IELTS آماده می شم ولی واقعا وقت نمیکنم امسال برای GRE بخونم. به نظرتون اصلا شانسی هست که بتونم از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم؟ یکی از دوستام تونست بدون GRE پذیرش بگیره ولی خیلی شانسی بود، استاد بهش گفت بیا اینجا GRE بده ولی حتی وقتی اونجا هم رفت امتحان نداد. به نظرتون اصلا براش سرچ کنم و ایمیل بزنم؟ چند تا دانشگاه رو دیدم که GRE نمیخواستن ولی منظور من اونایی هست که GRE جز شرایط پذیرششون هستش.
    ممنون میشم اگه کمکم کنین

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط apple.garden85 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخواستم برای fall2014 اپلای کنم، الان دارم برای برای IELTS آماده می شم ولی واقعا وقت نمیکنم امسال برای GRE بخونم. به نظرتون اصلا شانسی هست که بتونم از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم؟ یکی از دوستام تونست بدون GRE پذیرش بگیره ولی خیلی شانسی بود، استاد بهش گفت بیا اینجا GRE بده ولی حتی وقتی اونجا هم رفت امتحان نداد. به نظرتون اصلا براش سرچ کنم و ایمیل بزنم؟ چند تا دانشگاه رو دیدم که GRE نمیخواستن ولی منظور من اونایی هست که GRE جز شرایط پذیرششون هستش.
    ممنون میشم اگه کمکم کنین
    دوست من سوالتون نا واضحه...
    در واقع شما اگه میخواین به دانشگاهی برین که جی ار ای میخواد تو امریکا حتما باید امتحان بدین
    تو 99 درصد شرایط این امتحان رو اصلا Eaiveنمیکنن
    حالا تحت شرایط خیلی خیلی خاص که دیگه طرف خیلی توپ باشه میگن بیا اینجا حلش می کنیم که بازم به نظر من بعید هستش...جی ار ای قدیس امریکاییهاست!!
    میتونین از graduate office دانشگاهی که مدنظر دارین بپرسین ولی به نظر من دانشگاهی که جی ار ای میخواد همون بهتر که امتحان بدین و فاندی چیزی گیرتون بیاد
    سربلند باشی

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

معمولا دانشگاه های کانادا روی معدل خیلی حساس اند. دانشگاهی رو در این کشور میشناسید که به جای معدل، به GRE اهمیت بیشتری بده؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

سلام دوستان خیلی ممنونم از تمام راهنمایی های خوبتون، امیدوارم یکی زودتر جواب من رو بده که واقعا دیگه هیچ وقتی ندارم متاسفانه، من از 4 پنج ماه پیش شروع کردم به فرستادن ایمیل به استادا و خوشبختانه چند تا از استادای دانشگاه های خوب امریکا جواب مثبت دادن و توصیه اکید کردن که زود تر اپلای کنم ولی متاسفانه من هنوز نمره تافل و جی ار ای ندارم و هنوز امتحان ندادم در حالی که ددلاین دانشگاه های مورد نظر ژانویه هست الان واقعا موندم چیکار کنم البته سخت دارم زبان میخونم و فکر میکنم تا 3 ماه دیگه حتما اماده میشه... لطفا یک راهی نشون بدید که بتونم برای فال 2014 اقدام کنم ، به نظرتون ایمیل به استادا کاره درستی هست؟ اگر کار درستی هست تو متن ایمیل چی بنویسم؟
    دانشگاه های مورد نظر این ها هستند
    - Georgia Institute of Technology
    University of Arizona
    Cornell University
    University of Minnesota
    University of Delaware
    Northwestern University
    Oregon State University
    Purdue University
    من میخواستم یه ایمیل به استادای دانشگاه های مورد نظر بفرستم و بگم که "نمره زبان من هنوز اماده نیست و من می توانم بدون نمره زبان اپلای کنم؟"" ولی می ترسم یه چیزی بنویسم و بعد پشیمان بشوم ، از شما خواهشمندم با تجربه ای که دارید یه جمله خوب برای بیان کردن این شرایط بنویسید، باز هم ممنون از جوابی که دادید
    و فکر کنم برای مثلا کرنل 15 روز بشتر وقت ندارم...
    دوستان من جواب های مختلفی دریافت کردم لطفا بهترین را بگید برای این شرایط ...
    من این نامه رو نوشتم تا برای استاد یا ادمیشن افیس بفرستم وقت هم اصلا ندارم لطفا یه نگاه بهش بندازین

"Dear prof. .............,

I really like to continue PhD degree in the ……………... I believe that my skills and experience make me an ideal candidate for this position, but I had many Difficulties in three past months, therefore I didn’t focus on studying for TOEFL and GRE tests, but I’m studying hard to take this exams to obtain the best scores these days, I think I want to do it in three months. Please kindly help me to apply to the PhD program. Thank you for your careful consideration for this position.

Best Regards,"

سلام من تصمیم دارم برای ژانویه سال 2015 برای دکترا برم کانادا یا آمریکا( با فول فاند). با توجه به اینکه همه دانشگاههای آمریکایی GRE می خواد( البته نمی دونم دانشکده های برقش هم همشون GRE می خواد یا نه )و GRE تا مهر سال دیگه در ایران بر گزار نمی شه . آیا می شه از نمره های زبان فقط تافل رو بفرستم بعد که GREرو امتحان دادم بفرستم؟ چون نزدیک 400 تا از دانشگاههای آمریکایی رنک زیر 500 دارند و من 400 تا دانشگاه رو از دست می دم؟ من رزومه خودم رو هم بدم : رشته برق کنترل. لیسانس دانشگاه تهران . فوق دانشگاه علم وصنعت ( معدل 17) سه تا مقاله ژورنال یکی اکسپت 2شده تا سابمیت شده .رتبه کنکور لیسانس 168 . تافل 95 .

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام من تصمیم دارم برای ژانویه سال 2015 برای دکترا برم کانادا یا آمریکا( با فول فاند). با توجه به اینکه همه دانشگاههای آمریکایی GRE می خواد( البته نمی دونم دانشکده های برقش هم همشون GRE می خواد یا نه )و GRE تا مهر سال دیگه در ایران بر گزار نمی شه . آیا می شه از نمره های زبان فقط تافل رو بفرستم بعد که GREرو امتحان دادم بفرستم؟ چون نزدیک 400 تا از دانشگاههای آمریکایی رنک زیر 500 دارند و من 400 تا دانشگاه رو از دست می دم؟ من رزومه خودم رو هم بدم : رشته برق کنترل. لیسانس دانشگاه تهران . فوق دانشگاه علم وصنعت ( معدل 17) سه تا مقاله ژورنال یکی اکسپت 2شده تا سابمیت شده .رتبه کنکور لیسانس 168 . تافل 95 .
    دوست عزیز بدون نمره GRE اصلا و ابدا به آمریکا فکر نکن ... در ضمن از این به بعد GRE احتمالا هر ماه و شاید در ماههای آینده هر هفته برگزار بشه ... خوشبختانه GRE کامپیوتری در ایران هم راه اندازی شده و الان برای ماه فوریه، مارچ و آپریل باز شده و نمره ش هم همون لحظه که امتحان رو بدین بهتون گفته میشه (بجز رایتینگ که 10 روزی طول میکشه)... پس نگران GRE نباشید و از الان بخونید که بتونید برای آپریل یا می آمتحان بدین ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام بر دوستان،

من یه سوالی داشتم که ممنون میشم بهم جواب بدید.
    من دانشجوی کارشناسی ام و رزومه خیلی خوبی دارم و تقریبا به هر استادی که میل زدم و جای خالی داشته بهم گفته که حتما اپلای کن ولی مشکلی که دارم نمره زبانمه که خیلی خیلی داغونن GRE(165/1392.5 و TOEFL 84. به نظرتون چی کار میتونم بکنم؟ از چند تا دانشگاه رنکینگ پایین پذیرش گرفتم ولی به هرکی گفتم، گفتند با این رزومه نرم، میدونم چی کار کنم. ممنون میشم پیشنهاداتون رو بهم بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Jaj91 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان،

من یه سوالی داشتم که ممنون میشم بهم جواب بدید.
    من دانشجوی کارشناسی ام و رزومه خیلی خوبی دارم و تقریبا به هر استادی که میل زدم و جای خالی داشته بهم گفته که حتما اپلای کن ولی مشکلی که دارم نمره زبانمه که خیلی خیلی داغونن GRE(165/1392.5 و TOEFL 84. به نظرتون چی کار میتونم بکنم؟ از چند تا دانشگاه رنکینگ پایین پذیرش گرفتم ولی به هرکی گفتم، گفتند با این رزومه نرم، میدونم چی کار کنم. ممنون میشم پیشنهاداتون رو بهم بدید.
    اکثر دانشگاه های دارای رنک خوب، نمرۀ GRE بالاتری می خواند. نمرۀ شما مجموعش 304 هست که نمرۀ پایینی محسوب میشه و تنها برای دانشگاه های متوسط به پایین کفایت میکنه.
    یا باید به همین دانشگاه ها راضی بشید، یا ناچار هستید که مجدداً امتحان بدید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.