نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: میزان پذیرش در ترم های مختلف

پیش فرض میزان پذیرش در ترم های مختلف

من می خوام برای 10 تا دانشگاه (در US) مدارکم را برای Spring 2009 بفرستم.

کسی از بچه ها هست که برای پذیرش در ترم Spring تجربه ای داشته باشه؟ با توجه به کم بودن فاند (و البته کم بودن Applicant) شانس پذیرش چطوریه؟

اگه کسی چیزی می دونه و یا تجربه ای از خودش یا دوستانش داره، لطفا بگه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : میزان پذیرش در ترم های مختلف

من تو يه تاپيك ديگه هم در مورد اين توضيح دادم براتون.
    شما كه مي خوايد اينقدر وقت بذاريد و هزينه كنيد، دليل خاصي داره كه براي spring اپلاي مي كنيد؟ درسته كه بعضيا مي گيرن، ولي به نسبت ترم پاييز شانس فاند گرفتن واقعا كمتره.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بعضی از دانشگاه ها floating هستند و هر موقع میتونید اپلای کنید و شاید هم واسه spring اما اکثر دانشگاه ها واسه fall دانشجوی بورس میگیرند
    من خودم هم هنوز نمیدونم چرا واسه spring احتمالش کمه

دليل خاصي داره كه براي spring اپلاي مي كنيد؟
    یک دلیلش اینکه شرایطی برای من بوجود آمده که واقعا می خوام هرچه سریعتر از ین کشور فرار کنم.

اما از طرفی این مسئله هم هست که تعداد Applicant هم برای ترم Spring معمولا کمه. در ضمن پروسه احذ ویزا هم قاعدتا راحتتره. هرچند که مشکل آنجاست که میزان پذیرش هم کمه.

درسته كه بعضيا مي گيرن
    شما موردی را سراغ دارید؟

Senior Member

لطفا احساساتی عمل نکنید. حالا 6 ماه بیشتر اینجا موندن تو زندگی آینده شما هیچ تاثیری نداره. من از دوستای خودم ندیدم کسی بتونه بگیره. مثلا یکی شرایط خیلی خوبی هم داشت ولی استاد بهش گفت ترم اول واقعا نمی تونم بهت فاند بدم چون ندارم. البته محال نیست قطعا.
    شما کاری که می تونید بکنید اینه که اگه هر دوی شرایط زیر رو دارید برای spring 2009 اپلای کنید.
    1. مسائل مال مهم نباشه براتون. گرچه هزینه 10 تا دانشگاه اپلای کردن حدود 1 میلیون میشه و زیاد نیست.
    2. وقت گذاشتن و اپلای کردن برای ترم spring 2009 لطمه ای رو به فرایند اپلای کردن شما برای fall 2009 نزنه. مثلا اگه شما الان نمره تافل خوبی ندارید یا مقاله به اندازه کافی ندارید، بهتره که وقت بذارید و شرایطتتون رو از هر لحاظ برای fall 2009 بهبود ببخشید. حالا این وسط اگه برای اپلای کردن برای ترم بهار وقت بذارید کلی وقتتون می گیره و خدای نکرده ممکنه هر دو ترم رو از دست بدید یا اینکه به اون چیزی که شایسته اس هستید نرسید.
    بنابراین با بررسی همه جوانب سعی کنید که تصمیم بهینه رو بگیرید.

سلام

دوستانی که از میزان حدودی پذیرش دانشگاهها در ترمهای تابستان بهار و پائیز خبر دارند از تغییر میزان پذیرش در دانشگاهها یه توضیح مختصر بدهند تا بدونیم که حتما نباید به ترم فال فکر کنیم (منظورم شلوغی و خلوتی کمیته ادمیشن است)

ممنون
    every thing is possible, but you must pay for it

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

حمید جان دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه ولی معمولا مقدار فاند تو ترم fall بیشتره مخصوصا بعضی دانشگاهها TA تو Fall میدن تا سال بعد.
    What Goes Around...Comes Around

saeede83
    Guest

به نسبت این که پذیرش کمتره دانشجو های کمتری هم اپلای می کنن. اما قبل از اپلای حتما چک کنین ببینین ساست دانشگاه در اسپرینگ چه طوریه

چطور میشه سیاست دانشگاه در بهار رو فهمید؟

Junior Member

درود بچه ها
    چرا در حالی که 95 درصد دانشگاهها در Master ترم spring هم ارائه می کنن (لااقل تو برق-الکترونیک) ولی وقتی نتایج رو در gradcafe نگاه می کنی نیم در صد نتایج هم به spring تعلق نداره ؟ بحثم اصلاً اصلاً اصلاً فاند نیست کلی میگم در برابر هر دوهزار result برای fall ده تا result هم برای spring نیست کلاً آدم ناامید میشه برای اپلای spring من تقریباً تمام تاپیک های مربوطه رو خوندم هیچ جوابی وجود نداره . ظاهراً اپلای برای spring برای مستر چون بچه ها خیلی کم امتحان کرده اند هیچ فیدبک درستی وجود نداره احساس می کنم خیلی رمزآلوده اگه از اساتید کسی توضیح مدللی دارد بگه ما رو از تاریکی در بیاره. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)