صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: دریافت وکالت نامه ی محضری

پیش فرض پاسخ : وکالت نامه

سلام
    من می خوام به والدینم وکالت نامه محضری تام بدم برای انجام اموراتم در ایران (چون احتمالا ویزام سینگله، شاید دیگه نتونم برگردم). مسئول دفتر خانه گفت بهتره مواردی که احتمالا نیاز به استفاده از وکالت نامه میشه رو بگم در وکالت نامه به طور مشخص ذکر کنه. چه مواردی رو به نظرتون بگم؟

Banned

Question سوال در مورد وکالت نامه!؟

با سلام

من یه وکالت نامه با متن زیر به ایران ارسال کردم... وکیل برای دریافت پس انداز از بانک اقدام کرده که با وی همکاری نشده، آیا موارد ذکر شده در وکالت نامه اجازه این رو به وکیل میده یا باید یکی دیگه با متن دیگه بفرستم!؟

مورد وکالت :
    مراجعه به كليه وزارتخانه ها ،موسسات ، سازمان ها ، شركت ها ، نهادها ، شوراها اعم از دولتي ، وابسته به دولت ، غير دولتي ، شهرداريها ، دادسراهاي عمومي و انقلاب و دادگاهها و اجراي احكام جزائي و حقوقي و اجراي ثبت و انجام كليه امور اداري موكل ،تاديه هزينه هاي قانوني و ماليات ، عوارض ، حق بيمه ، حقوق ثبتي ، بدهي هاي آب ، برق و تلفن ، تسويه حساب با قسمت هاي مربوطه و نيز مراجعه به بانك ها و درخواست و اخذ هرنوع وام از بانك ها تحت هر عنوان قانوني و به وثيقه نهادن املاك موكل در قبال اخذ وامها و نيز تقاضاي صدور اجرائيه عليه كليه بدهكاران اعم از اينكه مربوط به اسناد رسمي باشد يا چك هاي بانكي و وصول وجوهي كه در صندوق دادگستري و مراجع قضايي يا ادارات ثبت ، به نام موكل توديع گرديده و همچنين اخذ مفاصاحساب ها و گواهي ها و مجوزها از مراجع يادشده و درخواست و دريافت اسناد مالكيت به نام موكل و در صورت مفقود شدن يا عدم دسترسي به آن ،درخواست و اخذ المثني سند يا اسناد مالكيت و انجام كليه مواردي كه براي انجام امور مربوط به آن لازم باشد

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیش فرض پاسخ : وکالت نامه

کسی متن مناسبی برای وکالت نامه نداره؟ یه وکالت نامه ای که همه چیزو در بر بگیره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)