صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: Swansea University

پیش فرض Swansea University

سلام دوستان
    عزیزانی که اطلاع دارند، لطفا نظرشان را در مورد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته کامپیوتر(نرم افزار) در دانشگاه Swansea بفرمایند. آیا دانشگاه خوبیه و ارزش هزینه کردن رو داره؟

خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Swansea

سلام

اطلاع دقیقی از این دانشگاه ندارم اما به عنوان یه توصیه کلی بر اساس رتبه بندیهای دانشگاههای انگلیس و دنیا، اگه میخواهید با هزینه شخصی برید و اگه شرایط خاصی ( خانوادگی یا ...) برای رفتن به این دانشگاه ندارید میتونید به دانشگاههایی با رتبه های بهتر هم فکر کنید تا به قول شما ارزش هزینه ای رو که میدید بیشتر داشته باشه. چون پذیرش گرفتن صرف از دانشگاههای انگلیس کار دشواری نیست و استادها هم استقبال میکنند.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,900.0.html

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg27372

http://portal.msrt.ir/sites/Grad_Dep...لستان.htm
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Senior Member pouya4 آواتار ها

به نظر من هم اگه با هزینه خودت میری دانشگاه های با رنک بالاتر هم راحت بهت پذیرش میدن...
    Swansea دانشگاه خوبیه، اما Top تر از اون هم هست، البته اگه عاشق آب و هوای خوبی Swansea گزینه خوبیه....
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

با سلام
    دوستان عزیز خیلی ممنون از راهنماییهاتون، من واسه شفیلد هم اقدام کرده بودم ولی بدون ذکر هیچ دلیلی قبولم نکردن! واسه swansea هم الکی Apply کرده بودم که اونا چند روز پیش ایمیل فرستادن که قبولم کردن. راستش من از لحاظ معدل و سابقه کار وضعم خیلی بد نیست ولی متاسفانه هنوز مدرک زبان نگرفتم و الان دارم می خونم و چون تقریبا همه دانشگاهها نمره حداقل 6.5 رو می خوان واسه انتخاب محدودیت دارم. یه خواهش هم ازتون داشتم, اگه براتون امکان داره به CV من یه نگاهی بندازین و بقرمایین وضعم چجوریه؟ آیا امیدی هست که بتونم از یه دانشگاه خوب (شایدم نسبتا خوب) پدیرش بگیرم؟
    CVمن رو می تونین اینجا ببینین: www.moradian.googlepages.com
    بازم از لطفتون ممنونم

0hamed0
    Guest

تا جایی که من می دونم Swansea توی دو تا رشته خیلی خوبه: یکی Computational Science و دیگری یه شاخه ای از فیزیکه (عنوانشو دقیقا نمی دونم). تو رشته اول یکی از اولین جاهایی بوده که روشهای FEM رو توسعه دادند و هنوز هم کارهای نویی در این زمینه انجام میدن.

حسین جان حقیقتی که هست انگلیس دانشگاهاش خیلی راحت پذیرش میدن اگه پولشو بدی.
    ببین تو رزومه ت واسه همه دانشگاهاش کافیه. معمولا انگلیسی ها اگه تافل هم نداشته باشی Conditional پذیرش میدن. نمی دونم چرا شفیلد ردت کرده؟ شاید رشته نامربوط زدی. کلا هم یه چیزی که هست رنج شهریه دانشگاهاش سالیانه 8000 تا 12000 پونده که شفیلد با 10000 تا و این که دانشگاه خیلی خوبیه و شهرشم شهر ارزون تری (کمتر گرون تری) نسبت به بقیه گزینه خیلی خوبیه. حالا چرا دست گذاشتی رو Sheffield و Swansea ؟ پاشو برو منچستر از دریبل های کریس رونالدو هم حظ کافی ببر
    ببین بگو واسه ت کدوم مهمتره تا یه گزینه ردیف بذارم رو میزت؟ 1) تاپ بودن دانشگاه 2) شهریه 3) آب و هوا 4) تیم فوتبال !!!
    لینک زیر هم رنکینگ دانشگاه های بریتانیا تو فیلد کامپیوتر و IT
    http://browse.guardian.co.uk/educati...s+and+IT&Go=Go
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

این هم یه رنکینگ دیگه از دانشگاههای انگلیس در زمینه کامپیوتر :

http://extras.timesonline.co.uk/tol_...bject=COMPUTER

پویا (Pouyardiola) جان، راستش واسه من رنکینگ دانشگاه از همه مهمتره و آب و هوا و تیم فوتبال رو هرچی باشن باهاشون می سازم و زیاد واسم مهم نیستن. دانشگاه منچستر هم واقعا دانشگاه خوبیه ولی فکر نکنم پذیرش conditional بده!!!. راستی از لینکهای خوبت هم خیلی ممنونم. همچنین از سایر دوستان هم که لطف کردن و پاسخ فرستادن سپاسگزارم.
    (پویا جان من میزم رو خالی کردم تا گزینه ردیفتو روش ببینم!)
    مرسی

ببین حسین جان اگه مشکلی با شهریه نداری همین لینکی که دادمو از اولی شروع کن برو تا آخری. ببین یه نکته ای که هست خیلی ها نمی دونن اینه که Apply واسه دانشگاه های انگلیس آنلاینه و مجانی! خب پسر خوب چی از خدا می خوای؟ ببین من خودم 17 18 تا دانشگاه انگلیس Apply کردم! همه شون هم پذیرش دادن، فقط چند تاشون گفتن نمره تافلت کمه. ببین من یه ماه شبا به جای این که شبا چت کنم داشتم واسه انگلیس Apply می کردم! که اگه سوئد و فنلاند و آلمان و مالزی نشد، دست کنم تو جیبم برم انگلیس
    ببین حالا تو که وضعت توپه، شروع کن همه رو Apply کن. ببین من چون رشته م کامپیوتر نیست نمی دونم تو چه رشته ای می خوای؟ خیلی گزینه واسه ت هست. ببین مثلا منچستر:
    http://www.manchester.ac.uk/postgrad...ject/?index=CS
    12 تا رشته داره تو فیلد کاریت واسه فوق لیسانس. من نمی دونم علایق و اینات چیه؟ یه گشتی تو سایتا بزن، مقایسه کن. کمکی از دست ما بر اومد دستور بده...

آقا مرسی دستت درد نکنه. عزیز من به خودم اجازه نمی دم که به شما دستور بدم، فقط می تونم خواهش کنم یه سوال برام پیش اومده، ببینم مالزی ارجح تر از انگلیسه؟ چون من مالزی رو گداشتم واسه بعد از انگلیس که اگه انگلیس جور نشه برم مالزی!!! (راستش من خیال برگشتن ندارم و واسه همین فکر می کنم که از طریق رفتن به انگلیس بتونم موقعیتهای خوبی واسه خودم جور کنم، بنظر شما واسه من انگلیس بهتره یا مالزی؟). البته قبول دارم که هزینه مالزی پایین تر از انگلیس هست ولی یه حسن دیگه انگلیس اینه که فوق رو یک ساله می ده و اینجوری یه سال save می کنم. حالا بنظر شما فکر من معقوله؟...

در مورد توپ بودن وضعم هم باید بگم که اونجور که شما فکر می کنین نیست. راستش من 7 سال پیش می خواستم برم ولی اون موقع از لحاظ مادی اصلا شرایطم جور نبود، تو این 7 سال کار کردم و جمع کردم که برم و الان دارو ندارمو می فروشم تا هزینه هام رو تامین کنم :-X

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین