صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

سلام. از كمبريج و اكسفورد كدوميكي واسه بهار دانشجوي computer science مي گيرن؟
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

نميدونم منظورتون از بهار چيه ولي دانشگاه cambridge براي هر وقت سال که apply کنيد ممکنه شما رو براي PhD در نظر بگيره ولي براي MPHIL يک زمان خاصي هست. اگه مي خواهيد براي بورس در نظر گرفته بشيد بايد تا 15 دسامبر مدارکتونو بفرستيد. در ضمن تو Cambridge سه ترم هست که عبارتند از ترم اکتبر يا ميکلمس ترم، Lent Term که از اواسط ژانويه شروع ميشه و Easter Term که آوريل شروع ميشه. اگه بخواهيد براي بهار شروع کنيد بهتون بورس تعلق نميگيره.
    در ضمن Cambridge دانشکده computer science به اون معنايي که آمريکا و کانادا داره نداره. يک آزمايشگاه computer داره و يک دانشکده مهندسي که يک گروه قوي Machine Learning هم داره به سرپرستي پروفسور Zoubin Ghahramani که واقعا گروه فوق العاده اي است. البته Oxford هم يک گروه قوي در زمينه رباتيک داره. از لحاظ علوم کامپيوتر دانشگاههايي مثل UCL، Southampton و Edinbrough به مراتب از کمبريج قويتر هستند.

موفق باشيد.

Senior Member naeemtop آواتار ها

من معدلم 14.9 سراسری مکانیک هست

از کمبریج یا آکسفورد میتونم برای مستر پذیرش بگیرم؟

هزینش تحصیل + زندگی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    من معدلم 14.9 سراسری مکانیک هست

از کمبریج یا آکسفورد میتونم برای مستر پذیرش بگیرم؟

هزینش تحصیل + زندگی؟
    نه دوست عزیز با این معدل نمیتونی باید بری رو دانشگاه های درجه دو سه بخصوص که خیلی پول هم نداری.فکر کنم شهریه مکانیک برای این دانشگاه ها از کل پولی که داری بیشتر میشه.

سلام بچه ها من تازه عضو شدم می خواستم بدونم ایا من می تونم از یکی از این دو دانشگاه برای 2 -3 سال دیگه بورس بگیرم و اصلا چه جور بورسهایی
    داره و چطور می تونم بورس بگیرم ؟ حالا بورس کامل هم نشد نشد !
    من رشته ی ادبیات و علوم انسانی سال دوم هستم و قصد دارم بعد از گرفتن دیپلم در انگلستان ادامه تحصیل بدم و اینکه من می خوام در رشته ی علوم سیاسیتحصیل کنم .
    ایا می تونم دو رشته رو در کنار هم بخونم؟
    آیا می شه در همون انگلیس کار کرد؟
    مدارک دانشگاه ها چقدر معتبر هست؟
    ایا من باید پیش دانشگاهی هم بخونم؟ (برای تحصیل در انگلیس)

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadsaeid
    سلام بچه ها من تازه عضو شدم می خواستم بدونم ایا من می تونم از یکی از این دو دانشگاه برای 2 -3 سال دیگه بورس بگیرم و اصلا چه جور بورسهایی
    آخه از الان تا دو سه سال دیگه ممکن خیلی چیزا عوض بشه هم توی ایران و هم در روابط سیاسی که روی همه چیزا اثر داره. برای همینه که شاید کسی چیزی نمی گه.
    بعلاوه بورس گرفتن از این دانشگاه ها همیشه سخته. من در مورد اینکه بشه برای لیسانس از این دانشگاه ها بورس گرفت اطلاعی ندارم. تا اونجایی که من می دونم هر چی رتبه علمی شما بالاتر می ره امکان بیشتری برای بورس گرفتن دارید. یک چیز دیگه اینکه کمبریج تا اونجایی که من می دونم گرون ترین شهریه های دانشگاه های انگلیس رو داره.

کدوم دانشگاه ها؟ کمبریج و آکسفورد؟ مسلمه که معتبره
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

من رشته ی ادبیات و علوم انسانی سال دوم هستم و قصد دارم بعد از گرفتن دیپلم در انگلستان ادامه تحصیل بدم و اینکه من می خوام در رشته ی علوم سیاسیتحصیل کنم .
    ایا می تونم دو رشته رو در کنار هم بخونم؟
    آیا می شه در همون انگلیس کار کرد؟
    ایا من باید پیش دانشگاهی هم بخونم؟ (برای تحصیل در انگلیس)
    یعنی سال دوم دبیرستان هستید؟! چقدر با پیشرفت علم، سن apply پایین اومده!!

اصولا هر چقدر مقطع تحصیلی بالاتر بره، احتمال دریافت بورس بیشتر میشه ( بخصوص در مورد انگلیس این مسئله با شدت خیلی بیشتری وجود داره). هرچقدر هم دانشگاه قوی تر باشه، پول و بورس بیشتری داره ( و البته تعداد متقاضی هاش هم بیشتر میشه)

شما خیلی الان فکرتون رو درگیر این مسائل نکنید. بهترین راهنمایی ای که میشه کرد اینه که where there is a will, there is a way... اگه شما واقعا چیزی رو بخواید و براش تلاش بکنید، ان شاء ا... بهش میرسید و راهش هم پیدا میشه. برای رشته های علوم انسانی دانشگاههای آکسفورد و کمبریج بی نظیر هستند و هر چند بورس گرفتن ازشون سخته برای لیسانس اما هیچ غیر ممکنی هم وجود نداره. راهها و برنامه های زیادی وجود داره.

کا ری که میتونید الان انجام بدید اینه که تا جایی که میتونید خوب درسهاتون رو بخونید و نمرات بالا بیارید. هر چقدر هم بگم که زبان چقدر مهمه کم گفتم.

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

خیلی ممنون.
    البته من خانواده ام توانائی مالی لازم رو (خوشبختانه!) برای ادامه ی تحصیل من در انگلیس دارند ولی خب من گفتم اگه بورس باشه که خیلی بهتر می شه.
    می گم تو این فروم فقط ما بچه ایم دیگه بقیه همه ماشا الله لیسانسه و فوق و دکتری می خونن.
    راستی این نمره ی تافل و ایلتس هم که می گن باید چند باشه؟
    در زبان هم باید خر خونی کنیم دیگه؟(نه که خر خون نیستم!)

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من از رنک زیر 15 تو امریکا پذیرش phd دارم ولی ویزام به مشکل خورده فکر می کنید بتونم از این دوتا دانشگاه پذیرش MScبگیرم چون فوقم مرتبط نبود
    لیسانس و فوق سراسری تهران
    معدل لیسانس حدود 14 فوق حدود 16 مقاله 2تا عمران برای مدیریت ساخت
    زبان فعلا تافل 570 ولی الان وضعم بهتره ایلتس بدم حدود 6.5-7 رو راحت می گیرم
    فاندهم برای فوق نمی خوام !!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    من از رنک زیر 15 تو امریکا پذیرش phd دارم ولی ویزام به مشکل خورده فکر می کنید بتونم از این دوتا دانشگاه پذیرش MScبگیرم چون فوقم مرتبط نبود
    لیسانس و فوق سراسری تهران
    معدل لیسانس حدود 14 فوق حدود 16 مقاله 2تا عمران برای مدیریت ساخت
    زبان فعلا تافل 570 ولی الان وضعم بهتره ایلتس بدم حدود 6.5-7 رو راحت می گیرم
    فاندهم برای فوق نمی خوام !!
    اگه فاند نمیخواهید مشکلی برای پذیرش نیست ولی بعید میدونم با این نمره زبان و معدل پذیرش بدند. فکر کنم اینا آیلتس 7.5میخواند.

صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)