صفحه 10 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    یه سوال داشتم می خواستم ببینم برای دانشگاه کمبریج اگه استاد دانشجویی رو قبول کنه و بپذیره که با فاند براش کار کنه آیا دانشگاه هم باید شرایطش رو بررسی کنه؟معدلم پایینه می خوام بدونم با معدل من امکان داره دانشگاه قبول نکنه؟ معدل کل دوره ی لیسانسم :15.70 و معدل سه ترم آخرم :18 .در ضمن برای رشته ی computer science می خوام اقدام کنم.ممنون می شم راهنماییم کنین
    خیلی این موضوع بستگی به استاد و فاند داره. اگر فاند برای استاد باشه یعنی خودش از جایی جور کرده باشه معمولا نظر استاد اصل کاره و بقیش فرمالیته است ولی اگر فاند مال دانشکده و دانشگاه باشه نظر استاد فقط نیست. شما با این شرایط به سختی میتونید فاند بگیرید چون فاندهای فوق کم هستند و بعید میدونم با این شرایط بتونید پذیرش مستقیم دکترا با فاند بگیرید. البته مواردی هم بوده که دانشجو تونسته فاند بگیره برای همین به نظرم تلاشتون رو بکنید.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pv_arch نمایش پست ها
    حدود 3200 پوند
    اين 3200 پوند ماهانست يا سالانه؟
    اگه سالانه باشه كه خيلي كمه.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام من چند دقیقه قبل عضو شدم میخواستم بدونم شما همه فنی هستید ؟کسی راجع به ادامه تحصیل دوره های تخصصی دندانپزشکی اطلاعاتی میتونه به من بده؟

Junior Member

1)اینکه میگن با ماشین های ون توی کوچه میگردن و افرادی رو که بطور غیرقانونی و بدون خریدن جواز تلویزیون تماشا می کنن رو شناسایی میکنن بلوفه یا واقعیت داره؟ یعنی مثلاً من اگه با لپتابم فیلم بیبینم متوجه میشن؟ بعد میان خونه رو میگردن تا آلت جرم رو پیدا کنن؟!!

2)اگر یک خونه ی یک خوابه ی شخصی اجاره کنم پدر یا مادرم میتونن برای تعطیلات بیان پشیم یا باید از صاحب خونه اجازه بگیرم؟ چون در مورد خوابگاه های دانشگاه دیدم که نوشته برای اتاق های یکخوابه حتی بچه ی کوچیک رو هم حق ندارید با خودتون نگه دارید.

ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط persiaa نمایش پست ها
    1)اینکه میگن با ماشین های ون توی کوچه میگردن و افرادی رو که بطور غیرقانونی و بدون خریدن جواز تلویزیون تماشا می کنن رو شناسایی میکنن بلوفه یا واقعیت داره؟ یعنی مثلاً من اگه با لپتابم فیلم بیبینم متوجه میشن؟ بعد میان خونه رو میگردن تا آلت جرم رو پیدا کنن؟!!

2)اگر یک خونه ی یک خوابه ی شخصی اجاره کنم پدر یا مادرم میتونن برای تعطیلات بیان پشیم یا باید از صاحب خونه اجازه بگیرم؟ چون در مورد خوابگاه های دانشگاه دیدم که نوشته برای اتاق های یکخوابه حتی بچه ی کوچیک رو هم حق ندارید با خودتون نگه دارید.

ممنون از راهنماییتون
    1. اونجا قانون کپی رایت اجرا می شود شما نباید ویندوز و برنامه های کرک شده و تقلبی استفاده کنید و حتی فیلم های کپی شده نباید بخرید . من که این را از کسی نشیندم با ون تو خیابان باشند البته با اینترنت راحت میشه فهمید شما برنامه های اصل استفاده می کنید یا کپی شده.

جریمه های فوق العاده سنگین دارد . من شنیدم از پول نقد تا زندانی هم دارد بستگی به جرم دارد .

2

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط persiaa نمایش پست ها

ممنون از راهنماییتون
    1) تا حدی ولی اینقدر که فکر میکنید وحشتناک نیست و خیلیها بدون دادن حق مجوز تلویزیون، تلویزیون دارند. برای اینکه گیر نیافتید باید تلویزیون دسته دوم بخرید. درضمن مبلغش زیاد هم نیست سالی در حدود1 140 پونده و اگر بفهمند همین مقدار رو به عنوان جریمه می گیرند. شانس گیر افتادنتون خیلی کمه
    2)بله اینجا مثل ایران نیست. هرکسی بیشتر از دو سه شب تویک خونه بمونه باید از صاحبخونه اجازه بگیرید. حتی اگر خونتون آپارتمان باشه و صاحبخونه هم باشید و مثلا خونه مال دو نفر باشه و برای مدت یک ماه چهار نفر بخواند توش بیاند ممکنه بقیه همسایه ها به دلیل شلوغ شدن ساختمان از شما شکایت کنند. برای همین خود انگلیسیها ترجیح میدند آپارتمان نخرند و اینجا برعکس ایران آپارتمان اصلا پرطرفدار نیست.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون، من نمی دونم فاند مال دانشگاه است یا خود استاد .به نظرتون امتحان GRE subject می تونه معدل رو جبران کنه و این که معدل من تو سه ترم اخر پیشرفت زیادی کرده می تونه تاثیر گذار باشه برای دانشگاه ؟ یا مقاله هایی که دارم به نظر دانشگاه مهم نیست و جبران کننده ی معدل نیست؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، من نمی دونم فاند مال دانشگاه است یا خود استاد .به نظرتون امتحان GRE subject می تونه معدل رو جبران کنه و این که معدل من تو سه ترم اخر پیشرفت زیادی کرده می تونه تاثیر گذار باشه برای دانشگاه ؟ یا مقاله هایی که دارم به نظر دانشگاه مهم نیست و جبران کننده ی معدل نیست؟
    چرا تا حدی موثر هستند اما نداشته باشین که یهو معدل 14 رو کاری کنیم که استاد اونطرف با یه معدل 18 برابر ببینه. GRE SUBJECT اگه رشته شما رو داشته باشه خوبه مقاله هم همینطور.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان !!!! من دانشجوی لیسانس عمران هستم.... میخوام واسه فوق مدیریت ساخت اقدام کنم !!!! رزومه فعلا اینا رو دارم!!!((((مدارک معتبر ..نرم افزارهای safe .etabs . msproject . primavera..و دوره کامل استاندارد pmbok ..شرکت در دو کنفرانس داخلی و خارجی مدیریت ساخت و پروژه .. 6ماه سابقه کار ... در حال گذراندن دوره های زبان و نوشتن مقاله )))) برای سال دیگه می خوام اقدام کنم.... احتمال مبدم بتونم تافل ibt 100 به بالا بیارم.....ـیا شانسی تو پذیرش و fund دارم ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    معیار خاصی نداره هر چی بیشتر بهتر: معدل بالای 19 دبیرستان، آیلتس 7 و نوشتن نامه خوب.
    .
    معدل دبیرستان برای ارشد هم مهمه ؟ من معدل دبیرستانم خیلی عالیه بالای 19/5 .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)