صفحه 11 از 45 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

بهروز عزيز معدل دبيرستان اصلا نياز نيست براي پذيرش_منظورم اينه ريز نمرات و معدل دبيرستان رو براي ارشد نميخوان_معدل كارشناسيت اگه اينطوري بود عالي بود

مرسی خودمم تعجب کردم برای اطمینان خاطر پرسیدم

سلام....من دانشجوی رشته ی معماری دانشگاه لیم کوک وینگ مالزی هستم....
    سال اخر لیسانس هستم...درسم خیلی خوبه و میخوام برای دکتری دانشگاه اکسفورد رو انتخاب کنم....
    شرایط پذیرشش رو میخواستم بدونم و اینکه چه معدل هایی رو قبول میکنه؟؟؟چقدر برای این رشته شانس دارم....و چه چیزهایی شانس منو بیشتر میکنه؟؟؟؟و کلا هر راهنمایی که فکر میکنین به دردم میخوره...
    پیشاپیش ممنونم....

Junior Member

سلام دوستان...واسه ی پذیرش از دانشگاه کمبریچ واسه جبران معدل پایین(13)راهی هست؟
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bahi696 نمایش پست ها
    سلام دوستان...واسه ی پذیرش از دانشگاه کمبریچ واسه جبران معدل پایین(13)راهی هست؟
    اول برید یه دانشگاه سطح پایین تر وسعی کنید معدل بالا کسب کنید و بعدش برای مقطع بالاتر کمبریج اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اول برید یه دانشگاه سطح پایین تر وسعی کنید معدل بالا کسب کنید و بعدش برای مقطع بالاتر کمبریج اقدام کنید.
    ممنون ولی خوب من نمره ی ایلتس 7.5 دارم با 2 تا مقاله(یکیش رو می می تونم جرنال کنم ) .با چند نرم تا از افزارهای مهم رشته م اشنایی دارم و یه سازه هوایی هم طراحی کردم می تونم ریکامند خوب هم بگیرم.باز هم معدلم رو جبران نمیکنه ؟
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bahi696 نمایش پست ها
    ممنون ولی خوب من نمره ی ایلتس 7.5 دارم با 2 تا مقاله(یکیش رو می می تونم جرنال کنم ) .با چند نرم تا از افزارهای مهم رشته م اشنایی دارم و یه سازه هوایی هم طراحی کردم می تونم ریکامند خوب هم بگیرم.باز هم معدلم رو جبران نمیکنه ؟
    خیر زبان که آیلتس 7.5 برای کمبریج حداقل نمره مورد قبوله. با مقاله هم بعیده بتونید. میتونید تلاش کنید اینجا که پولی بابت پذیرش نمیگیرند ولی به نظرم شانستون زیاد نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از وضعیت بورس تو اکسفورد خبر داره؟
    من واسه PhD مهندسی شیمی اقدام کردم، استاده هم بهم OK داده و گفته بايد واسه بورس درخواست بدی چون بورسای اینجا خیلی متقاضی داره، در ضمن کسی میدونه اينا احتمالا واسه نمره زبان با آدم راه میان یا نه؟ چون اینجا گفتن iBT 109 میخوان، به نظرتون نمره زبان هم روی بورسی که میدن تاثیر داره؟ حمایت سوپروایزر چطور؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از وضعیت بورس تو اکسفورد خبر داره؟
    من واسه PhD مهندسی شیمی اقدام کردم، استاده هم بهم OK داده و گفته بايد واسه بورس درخواست بدی چون بورسای اینجا خیلی متقاضی داره، در ضمن کسی میدونه اينا احتمالا واسه نمره زبان با آدم راه میان یا نه؟ چون اینجا گفتن iBT 109 میخوان، به نظرتون نمره زبان هم روی بورسی که میدن تاثیر داره؟ حمایت سوپروایزر چطور؟
    ممنون
    همه دانشگاه ها شرایط بورس را اعلام می کنند که فلان مدارک را می خواهم اگر شما بیشتر از اون چیزی که گفته داشته باشی بهتر است.
    اگر نمره زبان در مدراک بورسیه بوده بله لازم است . و حتی اگر نبوده مطمئن باش نیاز می شود چون دانشگاه برای پذیرش مدرک زبان را می خواهد/.

Junior Member

سلام من فوق ليسانس حسابداري دارم مي خوام از دانشگاه كمبريج يا آكسفورد پذيرش بگيرم شرايطش چطوري شما مي دونيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)