صفحه 12 از 41 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

سلام دوستان
    من 5 روز وقت دارم مدارکم برای دانشگاه کمبریج بفرستم بهترین پست (TNT یا DHL) و یا روش دیگر کدام رو پیشنهاد می کنید لطفا سریعاً راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم. بسیار ممنون

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_n21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5 روز وقت دارم مدارکم برای دانشگاه کمبریج بفرستم بهترین پست (TNT یا DHL) و یا روش دیگر کدام رو پیشنهاد می کنید لطفا سریعاً راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم. بسیار ممنون
    اصولا با TNT ، سه تا چهار روز اگه اتفاق خاصی نیفته طول میکشه. زنگ بزنید دفترشون موضوع رو بگید تا راهنماییتون کنند. DHL تو ایران از طریق پست خود ایران کار میکنه. یعنی دفاترش در اداره پسته!

سلام. من مدارکم رو برای دانشگاه کمبیرج فرستادم چون افرم کاندیشنال بود.در واقع کپی مدرک ارشد و لیسانسو certified کردم و فرستادم ولی میگه که certified نشده.دو بار اینکارو کردم بازم میگه نشده.کسی میدونه چرا قبول نمی کنن؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط baharlife70 نمایش پست ها
    سلام. من مدارکم رو برای دانشگاه کمبیرج فرستادم چون افرم کاندیشنال بود.در واقع کپی مدرک ارشد و لیسانسو certified کردم و فرستادم ولی میگه که certified نشده.دو بار اینکارو کردم بازم میگه نشده.کسی میدونه چرا قبول نمی کنن؟
    باید اصل ترجمه مدارک رو بفرستید همراه با کپی فارسیش.

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    باید اصل ترجمه مدارک رو بفرستید همراه با کپی فارسیش.
    ممنون از پاسختون.مدرک ارشدم از مالزی بود.بردم دانشگاه مهر certified زد.

Junior Member

کسی می دونه اصل مدارک مورد نیاز برای دانشگاه کمبریج که باید پست کنیم چی هستند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed6513 نمایش پست ها
    کسی می دونه اصل مدارک مورد نیاز برای دانشگاه کمبریج که باید پست کنیم چی هستند؟
    فکر نکنم اصلا لازم باشه اصل مدرکی رو پست کنید. باید دقیق تو سایتش این موضوع رو بررسی کنید.

Junior Member

من دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی هستم. معدلم 19/50 و می خوام برای رشته Psychology یا Neurobiology در مقطع لیسانس از کمبریج پذیرش بگیرم. چند تا سول داشتم:1-برای ورود به این رشته ها باید یه دوره جداگانه برای A-Level رو بگذرونم یا مستقیما میشه اقدام کرد؟ 2-موسسه هایی توی تهران هستند که آزمون SAT برگزار کنند؟ 3-من یکی از اقوام نزدیکم توی دانشگاه Essex محقق ارشده، برای پروسه ویزا و دعوت نامه چقدر کمکش میتونه موثر باشه؟ 4-برای مقطع لیسانس کمک های تحصیلی یا Scholarship تو کمبریج چطوریه؟ ..........ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosiafi نمایش پست ها
    من دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی هستم. معدلم 19/50 و می خوام برای رشته Psychology یا Neurobiology در مقطع لیسانس از کمبریج پذیرش بگیرم. چند تا سول داشتم:1-برای ورود به این رشته ها باید یه دوره جداگانه برای A-Level رو بگذرونم یا مستقیما میشه اقدام کرد؟ 2-موسسه هایی توی تهران هستند که آزمون SAT برگزار کنند؟ 3-من یکی از اقوام نزدیکم توی دانشگاه Essex محقق ارشده، برای پروسه ویزا و دعوت نامه چقدر کمکش میتونه موثر باشه؟ 4-برای مقطع لیسانس کمک های تحصیلی یا Scholarship تو کمبریج چطوریه؟ ..........ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    من فقط مورد دومش رو میدونم که SAT رو توی ایران برگزار نمیکنند. میتونید برای این کار برید دوبی، دمشق یا ترکیه.
    میتونید لینکای مربوط به شرایط پذیرش مقطع لیسانس رو اینجا بذارید یا پیغام خصوصی بزنید؟ من تجربه ی SAT رو دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamit نمایش پست ها
    من فقط مورد دومش رو میدونم که SAT رو توی ایران برگزار نمیکنند. میتونید برای این کار برید دوبی، دمشق یا ترکیه.
    میتونید لینکای مربوط به شرایط پذیرش مقطع لیسانس رو اینجا بذارید یا پیغام خصوصی بزنید؟ من تجربه ی SAT رو دارم.
    شرایط ورود: http://www.cam.ac.uk/admissions/unde...uirements.html
    AS/A Levels : http://www.cam.ac.uk/admissions/unde...asalevels.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)