صفحه 15 از 45 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

من از دانشگاه گیلان در شهر رشت هستم دوست من . نظرتون چیست ؟ من حتما میخوام وارد یک دانشگاه درجه 1 و عالی بشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    من از دانشگاه گیلان در شهر رشت هستم دوست من . نظرتون چیست ؟ من حتما میخوام وارد یک دانشگاه درجه 1 و عالی بشم
    نظر من کماکان همونه. شما حتما اپلای کنید ولی برنامه هاتون رو روی آفر گرفتن از این دو نگذارید. یادتون باشه که برای این دو دانشگاه SoP/CV/Reference از معدل و وضع آکادمیکتون مهم تره. من خودم هم به جز این دو 6 جای دیگه اپلای کردم و اصلا روشون حساب نکرده بودم. دانشگاه هایی مثل UCL, Queen Mary, Edinburgh, KCL رو هم حتما اپلای کنید اونها هم جزو 10-15 تای اول دنیا در Law هستن.

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم برای رشته زیست شناسی در مقطع کارشناسی در آکسفورد تحقیق می کنم. به اینجا رسیدم:
    A-levels: A*AA
    The A* must be in a science or Mathematics (see full list of subjects in which an A* grade will be acceptable) Advanced Highers: AA/AAB
    IB: 38–40 including core points
    or any other equivalent (see details of international qualifications)
    Candidates are expected to have Biology (or Human Biology) to A-level, Advanced Higher, or Higher Level in the IB (7 points in Biology), or another equivalent.
    میشه در مورد این A و B ها توضیح بدید. در واقع اگه در مورد کل مطلبش توضیح بدید خیلی ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم برای رشته زیست شناسی در مقطع کارشناسی در آکسفورد تحقیق می کنم. به اینجا رسیدم:
    A-levels: A*AA
    The A* must be in a science or Mathematics (see full list of subjects in which an A* grade will be acceptable) Advanced Highers: AA/AAB
    IB: 38–40 including core points
    or any other equivalent (see details of international qualifications)
    Candidates are expected to have Biology (or Human Biology) to A-level, Advanced Higher, or Higher Level in the IB (7 points in Biology), or another equivalent.
    میشه در مورد این A و B ها توضیح بدید. در واقع اگه در مورد کل مطلبش توضیح بدید خیلی ممنون میشم
    سیستم Sixth Form انگلیس هست که سه یا چهار درس A-Level می گیرن و نمره هاشون به سیستم A و B و ... است. بالاترین حد *A بعد هم به ترتیب A, B, C, ... . و Advanced Highers سیستم تحصیلی اسکاتلند است، حد *A معمولا بالای 19-19.5 در نظر گرفته میشه، و شما هم لازمه معدلتون بالای 18 باشه. نمی دونم زیست شناسی مصاحبه داره یا نه ولی وقتی من برای کارشناسی (CS) می خواستم اپلای کنم مصاحبه داشت.

Junior Member

ممنون so3
    نمی دونید هزینه تحصیل در این رشته + هزینه زندگی سالیانه چقدر در میاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    ممنون so3
    نمی دونید هزینه تحصیل در این رشته + هزینه زندگی سالیانه چقدر در میاد؟
    هزینه دانشگاه حدود 14,500 پوند، هزینه کالج حدود 6000 پوند و هزینه زندگی هم حدود 10,000 پوند. الان چک کردم برای رشته شما هم مصاحبه داره.

Junior Member

سلام خسته نباشید من یه سوالی داشتم می خوام در مقطع دکترا در رشته حقوق با معدل 18 کارشناسی ارشد دانشگاه تهران پذیرش بگیرم شانس دز چه دانشگاهی دارم
    در ضمن ایلتس 18.5 دارم
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط player نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من یه سوالی داشتم می خوام در مقطع دکترا در رشته حقوق با معدل 18 کارشناسی ارشد دانشگاه تهران پذیرش بگیرم شانس دز چه دانشگاهی دارم
    در ضمن ایلتس 18.5 دارم
    ممنون
    منظورتون آیلتس 8.5 است؟

در کل پذیرش در آکسفورد و کمبریج شدیدا Selective است و نمیشه نظر قطعی داد. پذیرش این دو جا بیشتر از همه به مصاحبه و SoP بستگی داره. در کل شما شرایطتتون باید خیلی خوب باشه، احتمالا از UCL یا Queen Mary (که جزو 15 دانشگاه برتر حقوق دنیا هستن) بتونید پذیرش بگیرید. البته برای دکترا همیشه نزدیک بودن شرایط و علایق شما با استادها و جای خالی و ... هم در پذیرش تاثیر مهم داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    منظورتون آیلتس 8.5 است؟

در کل پذیرش در آکسفورد و کمبریج شدیدا Selective است و نمیشه نظر قطعی داد. پذیرش این دو جا بیشتر از همه به مصاحبه و SoP بستگی داره. در کل شما شرایطتتون باید خیلی خوب باشه، احتمالا از UCL یا Queen Mary (که جزو 15 دانشگاه برتر حقوق دنیا هستن) بتونید پذیرش بگیرید. البته برای دکترا همیشه نزدیک بودن شرایط و علایق شما با استادها و جای خالی و ... هم در پذیرش تاثیر مهم داره.
    سلام منت گذاشتین جواب دادین ایلتس 6.5 بود منظورتون از selective چیه مصاحبه در مورد خود گرایشه؟ همچنین sop

متشکر
    ارادتمند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط player نمایش پست ها
    سلام منت گذاشتین جواب دادین ایلتس 6.5 بود منظورتون از selective چیه مصاحبه در مورد خود گرایشه؟ همچنین sop

متشکر
    ارادتمند
    آیلتستون پایینه برای کمبریج و آکسفورد به 7.0 نیاز دارید (و هر skill هم حداقل 7). منظور اینه که رقابت بسیار بالاست، و نحوه انتخاب دانشجوها هم فقط به معدل نیست. براشون طرز تفکر شما، برنامه هاتون و ... هم بسیار مهمه. مصاحبه ای که من در آکسفورد داشتم کاملا فنی بود ولی خب در رشته های مختلف باید متفاوت باشه. SoP هم همون Statement of Purpose یا Personal Statement هست. شما برای دکترا احتمالا به Research Proposal هم نیاز دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)