صفحه 2 از 45 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

من معدلم 14.9 سراسری مکانیک هست

از کمبریج یا آکسفورد میتونم برای مستر پذیرش بگیرم؟

هزینش تحصیل + زندگی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    من معدلم 14.9 سراسری مکانیک هست

از کمبریج یا آکسفورد میتونم برای مستر پذیرش بگیرم؟

هزینش تحصیل + زندگی؟
    نه دوست عزیز با این معدل نمیتونی باید بری رو دانشگاه های درجه دو سه بخصوص که خیلی پول هم نداری.فکر کنم شهریه مکانیک برای این دانشگاه ها از کل پولی که داری بیشتر میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه نظرتون و بگید
    من یه بورس کوتاه مدت تحقیقاتی دارم در حدود 5000 پوند که قرار بود برای مخارج سفر و غیره در دانشگاه تگزاس، امریکا استفاده بشه که متاسفانه نتونستم ویزا بگیرم.
    موسسه ساپورت کننده پیشنهاد کرد که این گرنت رو به یه کشور اروپایی انتقال بدم، به چند استاد ایمیل زدم که یه نفر از بلژیک و دو نفر از المان و سه نفر از انگلیس جواب مثبت دادن، که یکی از اونها از دانشگاه کمبرج و از یه گروه بسیار مهم بین المللی هست. با مطالبی که در مورد ویزا انگلیس خوندم و اینکه باید برای visitor student اقدام کنم که بسیار هم مشکل هست می خواستم نظر شما رو بدونم. فکر میکنید بهتر هست که از انگلیس صرفنظر کنم چون ریسک ویزا داره و زمان بر هست و با ترم های پاییز که من برای دکتری چند دانشگاه اقدام کردم تداخل پیدا میکنه و یا اینکه ارزشش داره؟ من باید یکی از این کشورها رو انتخاب کنم تا پروپوزال جدیدیمو اماده کنم.
    پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه نظرتون و بگید
    من یه بورس کوتاه مدت تحقیقاتی دارم در حدود 5000 پوند که قرار بود برای مخارج سفر و غیره در دانشگاه تگزاس، امریکا استفاده بشه که متاسفانه نتونستم ویزا بگیرم.
    موسسه ساپورت کننده پیشنهاد کرد که این گرنت رو به یه کشور اروپایی انتقال بدم، به چند استاد ایمیل زدم که یه نفر از بلژیک و دو نفر از المان و سه نفر از انگلیس جواب مثبت دادن، که یکی از اونها از دانشگاه کمبرج و از یه گروه بسیار مهم بین المللی هست. با مطالبی که در مورد ویزا انگلیس خوندم و اینکه باید برای visitor student اقدام کنم که بسیار هم مشکل هست می خواستم نظر شما رو بدونم. فکر میکنید بهتر هست که از انگلیس صرفنظر کنم چون ریسک ویزا داره و زمان بر هست و با ترم های پاییز که من برای دکتری چند دانشگاه اقدام کردم تداخل پیدا میکنه و یا اینکه ارزشش داره؟ من باید یکی از این کشورها رو انتخاب کنم تا پروپوزال جدیدیمو اماده کنم.
    پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید.
    ببخشید شما الان ایران هستید یا آمریکا؟ به هر حال ویزای انگلستان راحت تر از آلمان و بلژیک هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ببخشید شما الان ایران هستید یا آمریکا؟ به هر حال ویزای انگلستان راحت تر از آلمان و بلژیک هست.
    ایران هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    ایران هستم
    از ایران شما ویزای انگلستان رو به مراتب راحت تر از آلمان یا بلژیک میگیرید به همین دلیل به نظرم رو انگلستان کار کنید. کشورهای شنگن از ایران خیلی بد ویزا میدند.

Junior Member

دانشجوی ترم 2 فیزیک صنعتی شریف هستم و سخت به دنبال قضییه ادامه تحصیل در کمبریج هستم.
    میخواستم ببینم آیا قبل اتمام لیسانس این کار رو به چه شکلی باید دنبال کنم..
    زبان زیاد مشکلی نیست برام .تو شریفم اگه خوب بخونی میشه معدل خوب آورد فقط میخوام ببینم چه جوری باید این راه رو طی کنم.؟
    آیا برای دانشگاههای خارج از کشور رنک دانشگاه مقصد خیلی مهم هست ؟
    راستی شرایط قضیه مالی اش چه جوریه؟
    متشکر میشم اگه پاسخ بدید!
    سیامک

Junior Member

راستی معدلم ترم اول (قبل )حدود 17 بود.
    اگه کمبریج نمیشه چه دانشگاههایی تو آمریکا با توجه به این شرایط مناسب اند!(راستی زیاد پول ندارم:-)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak sh نمایش پست ها
    راستی معدلم ترم اول (قبل )حدود 17 بود.
    اگه کمبریج نمیشه چه دانشگاههایی تو آمریکا با توجه به این شرایط مناسب اند!(راستی زیاد پول ندارم:-)
    خوب شما با جمله آخر تقریبا کل ماجرا رو عوض کردید. اول اینکه تو انگلستان شما میتونید تو خیلی دانشگاه ها پذیرش بگیرید ولی بعضی دانشگاه ها مثل آکسفورد، کمبریج، London Business School, London School of Economics انقدر اسمشون گندست و از همه جا (حتی آمریکا) میاند که شما با داشتن پول هم به جایی نمی رسید و به ندرت سختی پذیرش میدند. به خصوص اینکه شما برای فوق تو انگلستان خیلی سخت میتونید فاند بگیرید و شهریه این دانشگاه هایی که من گفتم خیلی زیاده. پس بیخیال اینا بشید.
    تو آمریکا اگه بتونید GRE خوب بگیرید و معدل بالا داشته باشید شانستون زیاده و احتمال فاند هم خیلی بیشتره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak sh نمایش پست ها
    دانشجوی ترم 2 فیزیک صنعتی شریف هستم و سخت به دنبال قضییه ادامه تحصیل در کمبریج هستم.
    میخواستم ببینم آیا قبل اتمام لیسانس این کار رو به چه شکلی باید دنبال کنم..
    زبان زیاد مشکلی نیست برام .تو شریفم اگه خوب بخونی میشه معدل خوب آورد فقط میخوام ببینم چه جوری باید این راه رو طی کنم.؟
    آیا برای دانشگاههای خارج از کشور رنک دانشگاه مقصد خیلی مهم هست ؟
    راستی شرایط قضیه مالی اش چه جوریه؟
    متشکر میشم اگه پاسخ بدید!
    سیامک
    سلام
    من تجربه يا اطلاعات كم و مختصري دارم در مورد رفتن به خارج قبل از پايان ليسانس، اما با شرايط شبيه اما نه يكسان شما نمونه اي رو مختصر به ياد دارم.
    اول اينكه معدلتون رو هر چقدر بالاتر مي تونيد نگهداريد، و افزايش بديد،
    مورد بعدي كه خيلي مهمه اينه كه شما چه نكت مثبت ديگه اي داريد؟ المپيد يا هر سابقه مثبت علمي؟
    تو خود شريف بچه ها اطلاعات خوبي دارندف شما شايد سال اولي كمي آشنا نباشي اما چون بچه هاي شريف خيلي تو خط پذيرش هستند حتما مي توني از اونها هم اطلاعات بسيار خوبي بگيري و يا موارد مشابه خودت كه قبلا بودن حالا شايد تو دانشكده هاي ديگه. مشورت با اساتيد رو هم فراموش نكن اونها هم بسيار محتله كه مواردي رو بدونند مثل اساتيد خود دانشكده فيزيك يا اساتيد ساير دانشكدها. از دانشجويان سال بالايي به خصوص كساني كه رد شرف فارغالتحصيلي و پذيرش هستند كمك بگير.
    نميدونم رو يه دانشگاه خاص خيلي مي توني تمركز كني يا نه. ولي معدلت و نكات مثبت علمي خيلي تعيين كننده است كه كجا مي توني بري.
    هر چند معمولا 2 سال بخوني بهتره چون بايد كمي با دشته ات هم آشنا بشي مگر اينكه خيلي سابقه خوبي داشته باشي.
    inactive account

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)