صفحه 23 از 45 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم که اگر کسی بدانه و پاسخ بده ممنون میشم
    اول شرایطم را بگم بعد
    دیپلم حسابداری با معدل 14 و کاردانی توریسم با معدل 16 از ایران ( تهران )
    در حال حاضر دانشجوی مدیریت توریسم دانشگاه ای ام یو قبرس دارای پذیرش از دانشگاه اینسبورگ اتریش در مقطع کارشناسی
    1- میخوام ببینم میتونم از دانشگاه کمبریج یا آکسفورد پذیرش بگیرم و از اینجا ترانسفر بشم انگلیس
    2-آیا باید حتما از ایران اقدام کنم ؟
    3-پروسه پذیرش و ویزای من با توجه به شرایطم چقدر طول میکشه؟
    4-امکان بورس دارم یا نه؟
    ممنون میشم اگر کسی میدانه پاسخ بده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم که اگر کسی بدانه و پاسخ بده ممنون میشم
    اول شرایطم را بگم بعد
    دیپلم حسابداری با معدل 14 و کاردانی توریسم با معدل 16 از ایران ( تهران )
    در حال حاضر دانشجوی مدیریت توریسم دانشگاه ای ام یو قبرس دارای پذیرش از دانشگاه اینسبورگ اتریش در مقطع کارشناسی
    1- میخوام ببینم میتونم از دانشگاه کمبریج یا آکسفورد پذیرش بگیرم و از اینجا ترانسفر بشم انگلیس
    2-آیا باید حتما از ایران اقدام کنم ؟
    3-پروسه پذیرش و ویزای من با توجه به شرایطم چقدر طول میکشه؟
    4-امکان بورس دارم یا نه؟
    ممنون میشم اگر کسی میدانه پاسخ بده
    این دو دانشگاه اصلا این رشته ها رو ندارند.

ApplyAbroad Guru

9 مارچ ددلاین اپلیکیشن ها برای آکسفورده. دوستانی که قصد اپلای دارند بهتره عجله کنند برای تهیه Research Proposal و انجام کارهای مربوطه.

سلام ببخشید میخواستم بدونم شرط ورود به دانشگاه آکسفورد چیه ؟ من رشتم تجربیه و دبیرستانم ولی سال دیگه برای زندگی از ایران میرم چین و خیلی دوست دارم بدونم دقیقا چطور میتونم توی آکسفورد پزشکی بخونم اطلاعات آنچنانی در این مورد پیدا نکردم یا اگر هم هست بیشتر برای دوره های پیشرفتست ... خیلی ممنون میشم اگر این شرایط رو برای من بگین چون من اصلا نمیدونم با وجود ادامه تحصیل توی چین چطور میتونم وارد آکسفورد بشم مثلا انواع امتحانات و دروس و مدارک ...
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicallGirl نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخواستم بدونم شرط ورود به دانشگاه آکسفورد چیه ؟ من رشتم تجربیه و دبیرستانم ولی سال دیگه برای زندگی از ایران میرم چین و خیلی دوست دارم بدونم دقیقا چطور میتونم توی آکسفورد پزشکی بخونم اطلاعات آنچنانی در این مورد پیدا نکردم یا اگر هم هست بیشتر برای دوره های پیشرفتست ... خیلی ممنون میشم اگر این شرایط رو برای من بگین چون من اصلا نمیدونم با وجود ادامه تحصیل توی چین چطور میتونم وارد آکسفورد بشم مثلا انواع امتحانات و دروس و مدارک ...
    با تشکر
    شرط ورود به Undergraduate سه AAA در A-Level (معادل معدل بالای 18.5-19) در دبیرستان و در دروس اختصاصیه + IELTS 7 یا تافل 110. بعد از اون افراد Shortlist میشن و مصاحبه تلفنی (بعضی رشته ها)، مرحله بعد مصاحبه حضوری و در نهایت پذیرش.

آکسفورد رشته های پزشکی داره و اتفاقا دانشگاه خیلی مطرحی هم در دنیاست در این زمینه.
    http://www.medsci.ox.ac.uk/study

برای ورودی پاییز 2012 الان دیره، ولی می تونید برای ورودی پاییز 2013 اپلای کنید.

خیلی ممنون بابت اطلاعات یک سوال کوچک دیگه باید معدل درکل سال های دبیرستانبایلای 18/5 - 19 باشه ؟ یا فقط سال آخر ؟ ممنون میشم جواب این سوالم رو هم بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicallGirl نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت اطلاعات یک سوال کوچک دیگه باید معدل درکل سال های دبیرستانبایلای 18/5 - 19 باشه ؟ یا فقط سال آخر ؟ ممنون میشم جواب این سوالم رو هم بدین
    بله معدل کل دبیرستان و پیش دانشگاهی. رقابت برای آکسفورد بسیار زیاده از همه دنیا به خصوص در رشته های پرطرفدار مثل پزشکی

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها یه سوال؟ من خودم تو باغ انگلیس نبودم. ولی ممنون می شم سوالم رو جواب بدید:
    آیا می شه من که مثلا 5 سال هست از پیش ام گذشته(یه لیسانس فیزیک دارم)، دوباره واسه این دانشگاه ها اقدام کنم؟ آیا شانس دارم؟
    از یه رشته ای از اول وارد بشم و مثله یه تازه وارد به دانشگاه شروع به درس خوندن کنم؟
    آیا اون موقع می شه فاند و اینا گرفت از این دانشگاه ها؟ یا بچه هایی که می رن با هزینه ی شخصی می رن؟

آیا تو ویزا گیر نمی دن به سنم؟(البته گفتم من این مدت دانشگاه قبول شده بودم و رفته بودم)
    مدرک ام هم آزاد شده.

معدل دبیرستان و پیشم هم خیلی خوبه. ریاضی بودم. 19.64 و 19.02
    مثلا واسه یه رشته مثله نروساینس
    اون وقت بعد گه قبول شم، ممکنه واحد هام رو از لیسانسم بعضا بپذیرن؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال؟ من خودم تو باغ انگلیس نبودم. ولی ممنون می شم سوالم رو جواب بدید:
    آیا می شه من که مثلا 5 سال هست از پیش ام گذشته(یه لیسانس فیزیک دارم)، دوباره واسه این دانشگاه ها اقدام کنم؟ آیا شانس دارم؟
    از یه رشته ای از اول وارد بشم و مثله یه تازه وارد به دانشگاه شروع به درس خوندن کنم؟
    آیا اون موقع می شه فاند و اینا گرفت از این دانشگاه ها؟ یا بچه هایی که می رن با هزینه ی شخصی می رن؟

آیا تو ویزا گیر نمی دن به سنم؟(البته گفتم من این مدت دانشگاه قبول شده بودم و رفته بودم)
    مدرک ام هم آزاد شده.

معدل دبیرستان و پیشم هم خیلی خوبه. ریاضی بودم. 19.64 و 19.02
    مثلا واسه یه رشته مثله نروساینس
    اون وقت بعد گه قبول شم، ممکنه واحد هام رو از لیسانسم بعضا بپذیرن؟
    بله شانس دارید اتفاقا ممکنه از واحد های لیسانستون بپذیرند و مستقیما برید سال دوم (یعنی لیسانستون رو دو ساله بگیرید به جای سه سال). سن تاثیری در پذیرش نداره من هم امپریال هم اینجا در کمبریج افراد مسن (+40) دیدم که Undergrad می خوندن. دانشگاه به این چیزها کاری نداره.

If you're a graduate with an approved degree from another university, you can apply to take a Cambridge BA course as an affiliated student. This means you could take the degree in a year less than usual. Most Colleges admit some affiliated students.

محدودیتی هم در ویزا برای شما وجود نداره.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله شانس دارید اتفاقا ممکنه از واحد های لیسانستون بپذیرند و مستقیما برید سال دوم (یعنی لیسانستون رو دو ساله بگیرید به جای سه سال). سن تاثیری در پذیرش نداره من هم امپریال هم اینجا در کمبریج افراد مسن (+40) دیدم که Undergrad می خوندن. دانشگاه به این چیزها کاری نداره.

If you're a graduate with an approved degree from another university, you can apply to take a Cambridge BA course as an affiliated student. This means you could take the degree in a year less than usual. Most Colleges admit some affiliated students.

محدودیتی هم در ویزا برای شما وجود نداره.
    مرسی
    در مورد فاند و اینا چی؟
    هزینه ها خیلی بالا می ره اگر فاند ندهند و تا جایی که من می دونم اصلا حتی برای مستر هم انگلستان بسیرا سخت می شه فاند پیدا کرد. درسته؟
    کلا واسه دو سال، هزینه به پوند چه قدر می شه، مثلا واسه ی رشته ی فیزیک/نروساینس(ترجیحا، البته اگه داشته باشند این رشته را)؟
    و این که بعدا واسه مستر چی؟

راستی فکر کنم فیزیک دانشگاه های تاپ، به صورت دایرکت پی اچ دی هست؟ اون وقت قضیه فاند چی می شه باز؟
    دو سال اول رو نمی دن، بقیه سال ها بستگی داره گیرت بیاد یا نه؟

مرسی
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)