صفحه 38 از 45 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

سلام میشه بفرمایید ددلاین این دو دانشگاه برای مستر و phd تا چه زمانی است و ایا امکان داره ز مدرک زبان رو بعدا بهشون داد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط player نمایش پست ها
    سلام میشه بفرمایید ددلاین این دو دانشگاه برای مستر و phd تا چه زمانی است و ایا امکان داره ز مدرک زبان رو بعدا بهشون داد؟
    بله امکانش هست. ددلاین ها در کمبریج اوایل دسامبر (برای فاند) و اواخر مارچ (بدون فاند) هست. در آکسفورد سه ددلاین وجود داره، نوامبر، ژانویه (این دو با فاند) و نیمه مارچ (بدون فاند). امکان اینکه مدرک زبان رو بعدا بدید هست.

Junior Member asdali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ و تمدن ملل اسلامی-علوم و تحقیقات تهران

سلام به همه دوستان. بنده برای رشته های تاریخ (اسلام، خاورمیانه، شرق شناسی و ...) در مقطع دکترا بخصوص با فاند پیگیرم. البته مدرکم دانشگاه آزاده و میدونم که مشکله. آیا سابقه ای داشتید؟ البته همسرم ارشد ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی (فردوسی و لرستان) داره و شانس اون شاید بیشتر باشه برای دکتری با فاند. نظرتون چیه؟
    نشد ز نسخۀ دل نکته ای مرا معلوم اگرچه عمر به تصحیح این رساله گذشت. صائب

سلام 21 ساله بچه ها من میخوام از یکی از دانشگاههای درجه یک انگلستان پذیرش در رشته فلسفه بگیرن برای مقطع کارشناسی:
    و خوشحال میشوم اگه بتونم جواب این سوالاتم رو اینحا پیدا کنم.
    1-آخرین مهلت برای گرفتن پذیرش چیست؟
    2-شرایط دانشگاههای معتبر در رشته فلسفه مثلا دانشگاه وارویک،آکسفورد یا کمبریج چیست؟
    3-پروسه گرفتن ویزا چه مدت طول میکشد؟
    4-آیا دانشگاهها مدرک دیپلم را استعلام میگیرند؟یا ما باید خود از طریق کنسولگری این کار را انجام دهیم؟یا اینکه اصلا استعلام نمیگیرند؟

نظر همه برای من مهم است وخصوصا بچه هایی که تجربه مشابه رو تو یکی از این دانشگاهها و دانشگاههای خوب دیگر در اینگلیس داشته باشند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط novacounter نمایش پست ها
    سلام 21 ساله بچه ها من میخوام از یکی از دانشگاههای درجه یک انگلستان پذیرش در رشته فلسفه بگیرن برای مقطع کارشناسی:
    و خوشحال میشوم اگه بتونم جواب این سوالاتم رو اینحا پیدا کنم.
    1-آخرین مهلت برای گرفتن پذیرش چیست؟
    2-شرایط دانشگاههای معتبر در رشته فلسفه مثلا دانشگاه وارویک،آکسفورد یا کمبریج چیست؟
    3-پروسه گرفتن ویزا چه مدت طول میکشد؟
    4-آیا دانشگاهها مدرک دیپلم را استعلام میگیرند؟یا ما باید خود از طریق کنسولگری این کار را انجام دهیم؟یا اینکه اصلا استعلام نمیگیرند؟

نظر همه برای من مهم است وخصوصا بچه هایی که تجربه مشابه رو تو یکی از این دانشگاهها و دانشگاههای خوب دیگر در اینگلیس داشته باشند
    http://www.phil.cam.ac.uk/pros_students/u_gradpros.html
    http://www.philosophy.ox.ac.uk/admissions/undergraduate
    http://www2.warwick.ac.uk/fac/soc/ph...undergraduate/

1. برای آکسفورد و کمبریج باید قبل از اکتبر هر سال برای پذیرش پاییز سال بعد اقدام کنید. برای بقیه دانشگاه ها می تونید دیرتر اقدام کنید.
    2. لینک ها رو ببینید. برای آکسفورد و کمبریج نیازه سوابق تحصیلی عالی داشته باشید و مصاحبه هم باید انجام بدید.
    3. چند روز تا چند هفته. بخش ویزا رو مطالعه کنید.
    4. خیر نیازی به استعلام نیست. شما موقع اپلای نمره هاتون رو دستی وارد می کنید و بعد از پذیرش لازمه مدارکتون رو ترجمه کنید و برای دانشگاه بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    http://www.phil.cam.ac.uk/pros_students/u_gradpros.html
    http://www.philosophy.ox.ac.uk/admissions/undergraduate
    http://www2.warwick.ac.uk/fac/soc/ph...undergraduate/

1. برای آکسفورد و کمبریج باید قبل از اکتبر هر سال برای پذیرش پاییز سال بعد اقدام کنید. برای بقیه دانشگاه ها می تونید دیرتر اقدام کنید.
    2. لینک ها رو ببینید. برای آکسفورد و کمبریج نیازه سوابق تحصیلی عالی داشته باشید و مصاحبه هم باید انجام بدید.
    3. چند روز تا چند هفته. بخش ویزا رو مطالعه کنید.
    4. خیر نیازی به استعلام نیست. شما موقع اپلای نمره هاتون رو دستی وارد می کنید و بعد از پذیرش لازمه مدارکتون رو ترجمه کنید و برای دانشگاه بفرستید.

از جواب خوبتون ممنونم
    آیا فکر میکنید معدل 18/5 کافی باشه؟
    امکان بورسیه وجود داره؟حداقل برای سالهای بعدی؟
    باز هم تشکر

ApplyAbroad Guru

از جواب خوبتون ممنونم
    آیا فکر میکنید معدل 18/5 کافی باشه؟
    امکان بورسیه وجود داره؟حداقل برای سالهای بعدی؟
    باز هم تشکر
    18.5 عالی نیست ولی بد هم نیست. شانس بورسیه نزدیک به صفره (اگه مطلقا صفر نباشه).

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    18.5 عالی نیست ولی بد هم نیست. شانس بورسیه نزدیک به صفره (اگه مطلقا صفر نباشه).
    جواب جالبی کمی خنیدیدم
    چه نمره ای خوب محصوب میشه؟
    برای وارویک هم همین رواله؟یعنی اونجا هم 18.5 کافی نیست؟
    بعد اینطور که شما گفتید اگر من اکتبر امسال اقدام کنم پاییز سال بعد یعنی اکتبر 2014 شروع به تحصیل میکنم؟

جواب جالبی کمی خنیدیدم
    بعد اینطور که شما گفتید اگر من اکتبر امسال اقدام کنم پاییز سال بعد یعنی اکتبر 2014 شروع به تحصیل میکنم؟
    دوست عزیز شما می خواین جایی رو پیدا کنین که برای مقطع لیسانس بورس بدن به یه دانشجوی اینترنشنال اونهم توی انگلیس؟ موفق باشین، اگر پیدا کردین حتما اینجا هم اطلاع بدین. در مورد اینکه چه معدلی عالیه این مسئله کمی به سلیقه افراد هم برمی گرده ولی به نظر من هم معدل 18.5 برای دیپلم خیلی هم معدل فوق العاده ای نیست.

ApplyAbroad Guru

جواب جالبی کمی خنیدیدم
    شما هرچقدر دوست دارید بخندید ولی برای آکسفورد و کمبریج معدل 18.5 خیلی خوب محسوب نمیشه چون 90 درصد متقاضی ها در سیستم کشور خودشون چیزی مشابه 19.75 ایران و بالاتر رو دارند. بله هر اکتبر اپلای می کنید برای ورودی اکتبر سال بعد. برای سایر دانشگاه ها معدل بالای 17 خوب محسوب میشه. در ضمن فقط برای یکی از آکسفورد و کمبریج می تونید در هر سال اپلای کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)