صفحه 42 از 45 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

نقل قول نوشته اصلی توسط Keith نمایش پست ها
    با تشكر فراوان ازso3 عزيز در مورد دكتراي مستقيم شانسي برايم هست ؟در ضمن من از علوم تحقيقات تهران فارغ التحصيل مي شم و هم جنين رشته رياضي و همزمان تو بيام نور مي خونم كارشناسي كه اون جا معدلم ١٩/٦ است و سوالي كه برايم هست اينه كه با توجه به اين كه من با ريز نمره ميان تحصيلات كه دروس حذف و افتاده ندارد ابلاي ميكنم نياز هست من در مورد دو سال اول تحصيلم توضيح بدم يا موقع ثبت نام در دانشكاه مقصد كه ريز نمره فارغ التحصيلي را ميبرم توضيح بدم ؟
    شما در SoP که می نویسید می تونید اشاره کوتاهی بکنید (یا از اساتیدتون بخواید این رو در توصیه نامه هاشون بنویسند) ولی معمولا وقتی چند نمره بسیار پایین باشه و بقیه نمره ها بسیار بالا خودشون می فهمند که اون چند نمره خیلی پایین اتفاق خاص و غیر معمولی بوده. من خودم هم همچین سابقه ای داشتم (در کارنامه ام یک نمره 23 از 100 است) و هیچ وقت برام مشکلی نشد. اگه در ریز نمرات فعلیتون نوشته نمیشه اصلا حرفش رو نزنید.

شانستون برای دکترای مستقیم خیلی قوی نیست چون تا جایی که من می دونم فیزیک در کمبریج اکثرا فوق می خونند و بعد دکترا.

Junior Member Keith آواتار ها

ممنون از راهنمايي به جاي so3 عزيز مي دونم شايد خيلي موضوع سوالم مرتبط با اين تابيك نباشه ولي كفتم شايد بهتر باشه همين جا بحث دنبال كنيم فكر ميكنيد با ibt 120 وgre1350 كه ميخوام gre. دوباره بدم و بالاتر ببرم بهتر نيست واسه دكتراي مستقيم top 10 امريكا اقدام كنم البته باfund؟ عذر خواهي فراوان اكر از موضوع تابيك خارج شدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Keith نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي به جاي so3 عزيز مي دونم شايد خيلي موضوع سوالم مرتبط با اين تابيك نباشه ولي كفتم شايد بهتر باشه همين جا بحث دنبال كنيم فكر ميكنيد با ibt 120 وgre1350 كه ميخوام gre. دوباره بدم و بالاتر ببرم بهتر نيست واسه دكتراي مستقيم top 10 امريكا اقدام كنم البته باfund؟ عذر خواهي فراوان اكر از موضوع تابيك خارج شدم
    شما که شرایطتون خوبه حتما توصیه می کنم آمریکا هم اپلای کنید به خصوص الان که شرایط ویزا برای هر دو این کشورها شرایط خاصی است که در نهایت هم امکان انتخاب داشته باشید.

Junior Member

سلام میشه اطلاعاتی در مورد دوره های pre sessional بفرمایید ایا ox-cam-lse قبول میکنند که بجای ایلتس در این دوره ها شرکت کنیم ؟ایا دانشگاه راه میاد تا حدی یا نه؟
    ارادتمند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط player نمایش پست ها
    سلام میشه اطلاعاتی در مورد دوره های pre sessional بفرمایید ایا ox-cam-lse قبول میکنند که بجای ایلتس در این دوره ها شرکت کنیم ؟ایا دانشگاه راه میاد تا حدی یا نه؟
    ارادتمند
    از این دوره ها در کمبریج هست ولی در آکسفورد نیست و در LSE هم فکر نمی کنم باشه البته باید آیلتس داشته باشید و این دوره ها در کمبریج فقط در صورتی است که نمره تون با اختلاف نزدیکی پایین تر از حد مد نظر دانشگاه باشه.

Junior Member

سلام این دو مطلب رو پیدا کردم
    Attendance on either course (Pre-Sessional or In-Sessional) can be a condition of graduate entry to the University of Cambridge. However, this is not an alternative to taking an English test. (For details on the minimum levels required and which English language proficiency tests are accepted, please refer to the Competence in English section in the Graduate Studies Prospectus.)

If you narrowly miss the required minimum level you may be referred by your Department or College to the Language Centre for a further assessment to be carried out. Please note that this only occurs in cases where the minimum level has been missed by a narrow margin.

بعد یه جا دیگه میگه

Whilst attendance on this course can be a condition of graduate entry to the University of Cambridge, it is not an alternative to taking an initial English test (IELTS or TOEFL).

متظور اینه که اول باید امتحان بدیم و این جایگزین امتحان اول نیست ؟اولی به نظر میرسه منظورش اینه که کلا جایگزین نیست

منظورتون از حداقل فاصله چقدر تو سایت کمبریدج هم نیامده

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط player نمایش پست ها
    سلام این دو مطلب رو پیدا کردم
    Attendance on either course (Pre-Sessional or In-Sessional) can be a condition of graduate entry to the University of Cambridge. However, this is not an alternative to taking an English test. (For details on the minimum levels required and which English language proficiency tests are accepted, please refer to the Competence in English section in the Graduate Studies Prospectus.)

If you narrowly miss the required minimum level you may be referred by your Department or College to the Language Centre for a further assessment to be carried out. Please note that this only occurs in cases where the minimum level has been missed by a narrow margin.

بعد یه جا دیگه میگه

Whilst attendance on this course can be a condition of graduate entry to the University of Cambridge, it is not an alternative to taking an initial English test (IELTS or TOEFL).

متظور اینه که اول باید امتحان بدیم و این جایگزین امتحان اول نیست ؟اولی به نظر میرسه منظورش اینه که کلا جایگزین نیست

منظورتون از حداقل فاصله چقدر تو سایت کمبریدج هم نیامده

با تشکر
    معمولا 0.5 یا نهایتا 1 نمره در یک یا دو تا از اسکیل ها. همونطور که گفتم جایگزین تست نیست و فقط مربوط به زمانی است که نمره شما کمی پایین تر از حد مد نظر دانشگاه باشه.

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

ممنون میشم S03 پاسخ بدند

من از یه کالج تو مالزی لیسانس گرفتم که مدارک staffordshire میده. فقط تو transcripts نوشته teaching institute : malaysia. میخواستم ببینم شانسی واسه آکسفورد دارم؟ first class شدم. اصلا اینکه مدرک از یه دانشگاه انگلیسیه تاثیری داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    ممنون میشم S03 پاسخ بدند

من از یه کالج تو مالزی لیسانس گرفتم که مدارک staffordshire میده. فقط تو transcripts نوشته teaching institute : malaysia. میخواستم ببینم شانسی واسه آکسفورد دارم؟ first class شدم. اصلا اینکه مدرک از یه دانشگاه انگلیسیه تاثیری داره؟
    شانس شاید داشته باشید ولی اونها می دونند شما در مالزی درس خوندید و مثل خود انگلیس نیست به خصوص که Staffordshire University خودش دانشگاه مطرحی در انگلیس هم نیست.

سلام در نتایج پذیرش کاربری مخفی اعلام کرده که واسه 2013 از کمبریج پذیرش گرفته با فاند 45000 به صورت award . به نظر رزومه ی خیلی قوی ندارند. همچنین ایشون در دانشگاههای پذیرفته شده اسم کالتک و جورجیا تک رو هم نوشتن. با آیلتس 7 و 1 مقاله ی خارجی و 3داخلی معدل لیسانس 16.12 از شیراز و ارشد 17.5 از علم وصنعت. به نظر شما این صحت داره؟ اگر کاربر گرامی پذیرفته شده این پست رو خوندن لطفا در مورد خودشون و نقاط قوت رزومشون بیشتر توضیح بدن تا سایرین هم استفاده کنند. ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)