صفحه 7 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

لیست خاصی واسه دانشگاه هایی که تو ژانویه پذیرش میدند نیست
    باید یکی یکی بگردی و باشون مکاتبه کنی
    تو فرم پزیرش هم معمولا یک گزینه داره که واسه چه زمانی می خوای وارد دانشگاه بشی
    ولی بهترین راه ایمیل زدن هست

من خودم الان واسه چندتا از بهترین کالج ها واسه ژانویه اقدام کردم گفتند جا نداریم ولی وضع دانشگاه ها رو نمی دونم

ولی فکر نمی کنم واسه دانشگاه های اکسفورد و کمبریدج بشه فقط با گذروندن فاندیشن اقدام کرد(حتی در زمینه غیر پزشکی)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arman71 نمایش پست ها
    لیست خاصی واسه دانشگاه هایی که تو ژانویه پذیرش میدند نیست
    باید یکی یکی بگردی و باشون مکاتبه کنی
    تو فرم پزیرش هم معمولا یک گزینه داره که واسه چه زمانی می خوای وارد دانشگاه بشی
    ولی بهترین راه ایمیل زدن هست

من خودم الان واسه چندتا از بهترین کالج ها واسه ژانویه اقدام کردم گفتند جا نداریم ولی وضع دانشگاه ها رو نمی دونم

ولی فکر نمی کنم واسه دانشگاه های اکسفورد و کمبریدج بشه فقط با گذروندن فاندیشن اقدام کرد(حتی در زمینه غیر پزشکی)
    چرا تو رشته های دیگه میشه. مثلا تو مهندسی من میدونم که طرف از ایران فوق داشته مستقیم رفته سر کلاس دکترا. با داشتن پیش دانشگاهی خوب با آیلتس بالا میشه رفت یک فاندیشن خوب گرفت و بعدش رفت لیسانس آکسفورد یا کمبریج خوند. سخت ترین رشته ها پزشکی و دندانپزشکی هستند. تو بقیه رشته ها مشکل چندان زیادی نیست.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

چرا تو رشته های دیگه میشه. مثلا تو مهندسی من میدونم که طرف از ایران فوق داشته مستقیم رفته سر کلاس دکترا. با داشتن پیش دانشگاهی خوب با آیلتس بالا میشه رفت یک فاندیشن خوب گرفت و بعدش رفت لیسانس آکسفورد یا کمبریج خوند. سخت ترین رشته ها پزشکی و دندانپزشکی هستند. تو بقیه رشته ها مشکل چندان زیادی نیست.
    سلام
    جناب آقای houman1979 درست می گویند

ولی این را بگم پزشکی اولش سخته ولی بعد آسان می شود منظور از نظر درس و روال کاری است . پزشکی در کل رشته سختی نیست ولی چون همه می خواهند پزشکی بخونن برای همین سخته شده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام
    جناب آقای houman1979 درست می گویند

ولی این را بگم پزشکی اولش سخته ولی بعد آسان می شود منظور از نظر درس و روال کاری است . پزشکی در کل رشته سختی نیست ولی چون همه می خواهند پزشکی بخونن برای همین سخته شده
    به نظر من پزشکی خودش هم رشته خیلی سختیه و خیلی هم حساسه.دلیل سخت شدنش ورود به این رشته هم همینه. چون به سختی اینجا قبول می کنند که چنین شغل حساسی رو که درآمد خیلی بالایی هم نسبت به رشته های دیگه داره بدند دست یه خارجی. برای همین برای پذیرش از خارج اتحادیه اروپا سقف گذاشتند. مثلا یه شغل دیگه که اینجا ورودش برای خارجیا خیلی سخته معلمیه. چون جالب نیست ترتیب بچه ها رو بدند دست خارجیا. البته به یاد داشته باشید منظور از خارجی کسیه که پاسپورتش مال خارج اتحادیه اروپاست و یه ایرانی هم بعد اینکه شهروند انگلستان شد این موانع از سر راهش برداشته میشه.

Junior Member

سلام من امسال پیشم
    خیلی دوس دارم بعد از ورودم به دانشگاه واسه ادامه تحصیل برم خارج یعنی بیشتر مد نظرم دانشگاه اکسفورد
    من از الان چه کار می تونم بکنم که پذیرشم راحت تر باشه؟ یا اصلا خودشون دعوت نامه بدن که هم تحصیلم هم زندگیو مخارجم بهتر باشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam93 نمایش پست ها
    سلام من امسال پیشم
    خیلی دوس دارم بعد از ورودم به دانشگاه واسه ادامه تحصیل برم خارج یعنی بیشتر مد نظرم دانشگاه اکسفورد
    من از الان چه کار می تونم بکنم که پذیرشم راحت تر باشه؟ یا اصلا خودشون دعوت نامه بدن که هم تحصیلم هم زندگیو مخارجم بهتر باشه ؟
    شما برای پذیرش عادی هم با مشکلات زیادی مواجه خواهید بود چه برسه به اینکه بخواند خرجتون رو هم بدند اون هم انگلیسی های خسیس. الان در چه مقطعی هستید و برای چه رشته ای میخواهید برید؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.مريم خانوم خيلي خيلي خيلي زوده.
    خدا پدر منو بيامرزه.ترم 4 دانشگاه بودم از هر كي مي پرسيدم مي گفت معدلتو بالا ببشما اول بايد يه دانشگاه خوب قبول شي.معدلتو هم بالا ببري(18). نمره زبان توپم بگيري .تا ايشالا بري اكسفورد.البته اگه وضع باباتون توپ جام جهانيه. اين توپ هاي ايران جواب نميده

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام هونم جان.يه چند جايي ديدم گفتي انگليس براي مهندسي خوب نيست.يعني اگه ارشدو از اكسفورد يا كمبريج هم بگيريم خوب نيست؟البته منظورم براي دكترا تو كانادا يا امريكاست!!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام هونم جان.يه چند جايي ديدم گفتي انگليس براي مهندسي خوب نيست.يعني اگه ارشدو از اكسفورد يا كمبريج هم بگيريم خوب نيست؟البته منظورم براي دكترا تو كانادا يا امريكاست!!!!
    به طور کلی و عمومی خوب نیست. به هر حال اسم آکسفورد و کمبریج خیلی گندست ولی دو تا مساله: اول اینکه این دانشگاه ها خیلی بد پذیرش میدند دوم اینکه کسی که اینجاها درس میخونه کانادا که اصلا و آمریکا هم بعیده بره. چون دانشگاه هایی که تو آمریکا از نظر اعتبار با این دو تا رقابت می کنند خیلی کم هستند و کانادا هم که هیچی.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

من كانادا و امريكا رو براي ادامه زندگي گفته بودم. خوب قطعا هرچي دانشگاه گنده تر باشه فاند هاشم بيشتره ديگه.
    به نظرت با معدل 18 به بالا و ايلتس 7.5 پذيرش نمي دن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)