صفحه 8 از 45 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 448

موضوع: آرشیو شده: تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد (تا اوایل سال 2014)

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کمبریج یا آکسفورد

دوتا سوال.
    1-هزينه ي ارشد برق براي اين دوتا دانشگاه سالانه چقدره؟
    2-اگه ارشد 1ساله اپلاي كنيم براي دكترا مثلا تو امريكا يا كانادا كه به مشكل بر نمي خوريم؟منظورم اينه كه ميشه براي دكترا اقدام كرد؟اخه ارشد 1ساله سوئد رو نميشه براي دكترا ادامه داد يا اگرم بشه خيلي خيلي سخته

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    من كانادا و امريكا رو براي ادامه زندگي گفته بودم. خوب قطعا هرچي دانشگاه گنده تر باشه فاند هاشم بيشتره ديگه.
    به نظرت با معدل 18 به بالا و ايلتس 7.5 پذيرش نمي دن؟
    باید شانستون رو امتحان کنید ولی باز هم میگم به ندرت کسی از این دو دانشگاه آمریکا و کانادا میره. بخصوص کانادا که با آب و هوای بسیار بدش اصلا در برابر این دو تا خیلی مطرح نیست. تنها نکته مثبت کانادا قوانین مهاجرتیشه که در اون زمینه آمریکا افتضاحه و درنتیجه باید این پارامترها رو هم در نظر بگیرید. دانشجوهای کمبریج و آکسفورد انقدر خودشون رو قبول دارند که اگر هم بخواهند برند به جز هاروارد و استنفورد به جای دیگه فکر نمی کنند. من خودم یکی از دوستام اونجا مهندسی میخونه و الان پیشنهاد کار هم تو نیویورک و هم تو لندن و هم تو دبی داره و نمیدونه کدوم رو بره.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    باید شانستون رو امتحان کنید ولی باز هم میگم به ندرت کسی از این دو دانشگاه آمریکا و کانادا میره. بخصوص کانادا که با آب و هوای بسیار بدش اصلا در برابر این دو تا خیلی مطرح نیست. تنها نکته مثبت کانادا قوانین مهاجرتیشه که در اون زمینه آمریکا افتضاحه و درنتیجه باید این پارامترها رو هم در نظر بگیرید. دانشجوهای کمبریج و آکسفورد انقدر خودشون رو قبول دارند که اگر هم بخواهند برند به جز هاروارد و استنفورد به جای دیگه فکر نمی کنند. من خودم یکی از دوستام اونجا مهندسی میخونه و الان پیشنهاد کار هم تو نیویورک و هم تو لندن و هم تو دبی داره و نمیدونه کدوم رو بره.
    پس عاليه كه ادم اونجا بخواد ادامه تحصيل بده.كارشم كه به راهه. جواب پست 71 رو هم بدي ديگه خيلي خوب ميشه هومن خان
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    دوتا سوال.
    1-هزينه ي ارشد برق براي اين دوتا دانشگاه سالانه چقدره؟
    2-اگه ارشد 1ساله اپلاي كنيم براي دكترا مثلا تو امريكا يا كانادا كه به مشكل بر نمي خوريم؟منظورم اينه كه ميشه براي دكترا اقدام كرد؟اخه ارشد 1ساله سوئد رو نميشه براي دكترا ادامه داد يا اگرم بشه خيلي خيلي سخته
    من نمیدونم تو سایتشون برید. در مورد سوال دوم هم جوابتون در فرم هست و قبلا هم گفتم.

سلام
    میشه یه سری معیارهای برای قبولی پذیرش در دانشگاه کمبریج و آکسفورد در مقطع فوق لیسانس بنویسین؟
    مثلا معدل چقدر باشه ؟ یا نمره زبان باید چقدر باشه ؟
    اصلا کسی تو فروم هست که از این دانشگاه ها پذیرش گرفته باشه؟
    اول کنم انديشه ای تا برگزينم پيشه ای ‏ آخر به يک پيمانه می انديشه را باطل کنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_mina نمایش پست ها
    سلام
    میشه یه سری معیارهای برای قبولی پذیرش در دانشگاه کمبریج و آکسفورد در مقطع فوق لیسانس بنویسین؟
    مثلا معدل چقدر باشه ؟ یا نمره زبان باید چقدر باشه ؟
    اصلا کسی تو فروم هست که از این دانشگاه ها پذیرش گرفته باشه؟
    معیار خاصی نداره هر چی بیشتر بهتر: معدل بالای 19 دبیرستان، آیلتس 7 و نوشتن نامه خوب.
    به شما توصیه میکنم در این شرایط رو فرانسه بیشتر کار کنید.

من که هدف اصلیم فرانسست .
    مخصوصا اینکه گرفتن مدرک زبان فرانسه برام از انگلیسی راحت تره .
    ممنون از جوابتون. اما میشه بگید چرا؟
    آخه من فکر کردم اگر از یه دانشگاه بهتر مثل کمبریج پذیرش داشته باشم خیلی بهتر میتونم تصمیم بگیرم.
    در ضمن معدل دبیرستانم هم بالای نوزده هست اما من برای ارشد میخوام بخونم.
    اول کنم انديشه ای تا برگزينم پيشه ای ‏ آخر به يک پيمانه می انديشه را باطل کنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_mina نمایش پست ها
    من که هدف اصلیم فرانسست .
    مخصوصا اینکه گرفتن مدرک زبان فرانسه برام از انگلیسی راحت تره .
    ممنون از جوابتون. اما میشه بگید چرا؟
    آخه من فکر کردم اگر از یه دانشگاه بهتر مثل کمبریج پذیرش داشته باشم خیلی بهتر میتونم تصمیم بگیرم.
    در ضمن معدل دبیرستانم هم بالای نوزده هست اما من برای ارشد میخوام بخونم.
    دلیل اصلی من اینه کسب تابعیت فرانسه بسیار راحت تره. البته این موضوع رو در تاپیک مربوطه در فرانسه دنبال کنید. با معدل 19 اگر آیلتس خوب داشته باشید شانستون خوبه برای کمبریج یا آکسفورد ولی بدونید که رقابت برای این دانشگاه ها بسیار زیاده و خیلی امیدوار نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Persian Studies, University of Cambridge

mina-mina عزيز
    من از کمبريج برای ارشد تاريخ هنر و معماری (MPhil by Research) پذيرش دارم. خوشحال مي شم کمکت کنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pv_arch نمایش پست ها
    mina-mina عزيز
    من از کمبريج برای ارشد تاريخ هنر و معماری (MPhil by Research) پذيرش دارم. خوشحال مي شم کمکت کنم.
    فقط یادتون باشه شما برای فوق تحقیقاتی پذیرش دارید و داستانش با لیسانس خیلی فرق داره. تو لیسانس کار یه کمی سخت تره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)