صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: من دو تا I-20 دارم و نمی دونم کدومشو ببرم سفارت. لطفاً راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : من دو تا I-20 دارم و نمی دونم کدومشو ببرم سفارت. لطفاً راهنمایی کنید

مرسی سعیده جون

من برای 15 جولای وقت دارم که چون ویزای قبرسم نمی رسه باید وقت جدید بگیرم (هنوز که نتونستم). به نظرت ممکنه به خاطر اینکه دیر شده، ظرفیتشون پر بشه و احتمال ویزا گرفتن بیاد پایین؟

پیش فرض پاسخ : من دو تا I-20 دارم و نمی دونم کدومشو ببرم سفارت. لطفاً راهنمایی کنید

ببخشید این سوال را می پرسم:

آیا سفارت متوجه این موضوع نمی شود که شما Offer بیش از یک دانشگاه را قبول کرده اید؟ آیا بخاطر مسئله (معادل با سرکار گذاشتن یکی از دانشگاها) ممکن است ویزا ندهند؟ آیا اصلا این کار درست (ار لحاظ قانونی و اخلاقی) است؟

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط شادی
    مرسی سعیده جون

من برای 15 جولای وقت دارم که چون ویزای قبرسم نمی رسه باید وقت جدید بگیرم (هنوز که نتونستم). به نظرت ممکنه به خاطر اینکه دیر شده، ظرفیتشون پر بشه و احتمال ویزا گرفتن بیاد پایین؟
    نه بابا اصلا نگران این موضوع نباش هرچه بیشتر پیش می ریم بهتر هم ویزا می دن

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    ببخشید این سوال را می پرسم:

آیا سفارت متوجه این موضوع نمی شود که شما Offer بیش از یک دانشگاه را قبول کرده اید؟ آیا بخاطر مسئله (معادل با سرکار گذاشتن یکی از دانشگاها) ممکن است ویزا ندهند؟ آیا اصلا این کار درست (ار لحاظ قانونی و اخلاقی) است؟
    در مورد بدون فاند ها مشکل نداره فقط اگه می خواین با یکی اقدام کنین باید اون یکی رو پس بفرستین

Junior Member

سلام به همگی. من رشته ام مهندسی عمران-گرایش آب و از دو دانشگاه Illinois Institute of Technology - Chicago و university of texas at san antonio پذیرش بدون فاند برای دوره دکترا دارم و I-20 هر دو آماده ارساله. با مکاتباتی که با اساتید دو دانشگاه انجام دادم هر دو گفتند که بعد از اومدن به اینجا و اثبات شایستگی فاند تعلق خواهد گرفت. به نظرتون کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟ دوستانی که تجربه مشابهی دارند لطف کنند نظرشون رو بگن.

با تشکر.

Junior Member

ا سلام به دوستان عزیز. یه سوال دارم نمیدونم کدوم قسمت باید بپرسم. اینجا میزارم ممنون میشم اگه کسی جواب بده. ایا میشه برای سفارت و ویزا از یه i-20 استفاده کرد ولی با i-20 از یه دانشکاه دیکه رفت امریکا. به فرض که بشه 3تا سوال دیگه هست
    1- نیاز نداره به کلیرنس جدید؟
    2- چکار باید کرد به همین سادگی بریم فرودگاه با اون جدیده؟
    3- نیاز هست هزینه سویس برلی i-20 جدیده پرداخت بشه؟ کجا رسید این جدیده به دردمون میخوره؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)