صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: من دو تا I-20 دارم و نمی دونم کدومشو ببرم سفارت. لطفاً راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض من دو تا I-20 دارم و نمی دونم کدومشو ببرم سفارت. لطفاً راهنمایی کنید

سلام

من از دو تا دانشگاه Oregon و UCI پذیرش دارم. هیچ کدومش Fund نداره ولی از دانشگاه UCI یک نامه دارم که فلانی می آید اینجا ترم اول یا دوم درس می خونه بعد با استادا آشنا می شه و اونا از نظر مالی ساپورتش می کنن. لیست پروژه هایی که دانشجو ندارند (و واقعی هم هستند) تو این نامه هست. البته مخارج UCI دو برابر Oregon است. UCI 70000 تا برای یک ساله و Oregon 30000 تا در سال. به نظرتون با کدوم I-20 برم سفارت؟

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : من دو تا I-20 دارم و نمی دونم کدومشو ببرم سفارت. لطفاً راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط شادی
    سلام

من از دو تا دانشگاه Oregon و UCI پذیرش دارم. هیچ کدومش Fund نداره ولی از دانشگاه UCI یک نامه دارم که فلانی می آید اینجا ترم اول یا دوم درس می خونه بعد با استادا آشنا می شه و اونا از نظر مالی ساپورتش می کنن. لیست پروژه هایی که دانشجو ندارند (و واقعی هم هستند) تو این نامه هست. البته مخارج UCI دو برابر Oregon است. UCI 70000 تا برای یک ساله و Oregon 30000 تا در سال. به نظرتون با کدوم I-20 برم سفارت؟

مرسی
    سلام
    اگه نظر شخص منو بخوايد ميگم كه هيچ دليلي نداره كه UCI رو انتخاب نكنيد
    چون هم شهرش بهتره و هم رنكينگش(اگه در مورد رشته شما اشتباه نكرده باشم)
    نميدونم شما چر دودل هستيد
    اگر ميخوايد بريد قبرس، تجربه مصاحبه هاي امسال نشون ميده كه خيلي كاري به دانشگاه و رنكينگش ندارند
    و حتي اكثر قريب به اتقاق دوستان كه فاند هم نداشتند پذيرش گرفتن
    و من فكر ميكنم كه نامه دانشگاه در مورد UCI هم اثر مثبتي داشته باشه
    بنابراين از ديد سفارت فرقي نداره
    فقط ميمونه سليقه خودتون در مورد شهري كه ميخوايد حداقل 4 سال زندگي كنيد

موفق باشيد

‪Dream as if you&#39;ll live forever, live as if you&#39;ll die today.<br />‪(James Dean)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : من دو تا I-20 دارم و نمی دونم کدومشو ببرم سفارت. لطفاً راهنمایی کنید

به نظر من هم اگه officer بخواد به fund شما گیر بده به 30000$ هم می تونه.
    با توجه به اینکه رنک و شهر دانشگاه UCI بهتره و با توجه به نامه دانشگاه در مورد گرفتن fund بعد از 1-2 ترم من اگه جای شما بودم UCI رو انتخاب می کردم.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

all the advantages are in the side of UCI

but u should only consider that you have to have sponsors and bank statements to prove u can handle charges of university and and ur living expenditures for this UNIV for at least one year
    if it is ok for you so choose UCI

good luck

UCI has all the priorities to Oregon

So, try it

Good Luck

saeede83
    Guest

اگه خرج و مخارج و هزینه دانشگاه براتون مهم نیست، چرا شک دارین که UCI رو انتخاب کنین؟ بدون فاند با بدون فاند برای سفارت آنچنان فرقی نمی کنه.

Junior Member

مرسی از همتون

دلیل این سوال این بود که گفتم شاید آفیسر پیش خودش فکر کنه که تو ایالت کالیفرنیا پر ایرانیه و به هر حال موقعیت برای کارای غیر درسی خیلی بیشتر از ایالت اورگانه. شاید پیش خودش بگه این می ره تو کالیفرنیا خوش گذرونی و ....، ولی اگه پذیرش اورگان رو ببرم بیشتر فکرپکنه که من برای درس می رم.

saeede83
    Guest

نه اگر شما توی هیچ کدوم فامیل نداشته باشی برای آفیسر خیلی فرقی نمی کنه + اینکه رنک بهتر بیشتر نشون می ده که برای درس خوندن می رین. حالا شما کجا می رین مصاحبه؟ اگه قبرس هست که اصلا فرقی نمی کنه کدوم I-20 رو ببرین

Junior Member

من 15 جولای وقت گرفتم از قبرس ولی ویزا قبرسم آماده نمی شه تا اون موقع، باید بندازمش عقب. ولی هر چه قدر هم دیر بشه باز می رم قبرس.

saeede83
    Guest

خب پس اصلا نگران نباش، توی دوره ما 2، 3 نفر بدون فاند بودن که خیلی راحت پذیرش گرفتن، دانشگاه هاشون هم معمولی بود. با I-20 همون دانشگاهی برو که می خوای بری. ویزا رو می گیری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)