صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 429 , از مجموع 429

موضوع: University at Buffalo, The State University of New York

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University at Buffalo, The State University of New York

بچه های مکانیک، جواباتون نیومد؟

Junior Member

سلام
    فاند 18000 دلار در سال بدون نیاز به پرداخت شهریه و بیمه برای زندگی کافیه؟
    ویرایش توسط nnameuh : May 12th, 2017 در ساعت 10:15 AM

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

نقل قول نوشته اصلی توسط cvmoeini نمایش پست ها
    دوست عزیز شما خودت رشته ت سازه س، بعد میای میگی رنک بوفالو بر اساس US NEWS حدود 100 هست؟؟؟ برادر من تعداد قابل توجهی از بزرگترین اسمهای مهندسی سازه دنیا تو این دانشگاه هستن، آزمایشگاه این دانشگاه جزو top 10 آزمایشگاهای سازه امریکاس... به نظر من شما شناخت کافی ندارید از این دانشگاه
    شما باید ببینید رنک سیویلش چیه...تازه رنک سیویل هم مهم نیس چون گرایش های دیگه هم تو رنکینگ دخیله...به جرات میشه گفت بوفالو تو سازه اگه top 10 نباشه جزو top 20 هست...این دانشگاه تو همه امریکا و حتی جهان تو مهندسی سازه یه برند محسوب میشه...
    من برای اینکه جواب این دوستمون و دوستان دیگه رو بدم و همینطور برای دوستانی که در سالهای آتی شاید بیان و نگاهی بندازن این مسأله رو بیان میکنم که انشالله امیدشون رو هیچوقت از دست ندن. من چند ماه پیش ( همانطور که در چند تا پست بالاتر نوشتم) از این دانشگاه ریجکت شدم و به نظر دوستان در انتخاب دانشگاهم بلند پروازی کردم. ولی الان که نتایج تمام دانشگاههام اومده می تونم خیلی دقیق بگم که دوستان هیچ بلند پروازی وجود نداره و مطمین باشید که بالاخره نتیجه کارتون رو میگیرید و فقط کافیه از خودتون و کارهایی که انجام دادید مطمین باشید و هیچوقت به آیه یأس دیگران گوش نکنید.
    من از دانشگاههای SUNY Buffalo و SUNY Stony Brook بلافاصله بعد از فرمان مهاجرتی ترامپ ریجکت شدم. من به نظرم مسایل سیاسی خیلی دخیل بودند ولی از دید دوستان من بلندپروازی کرده بودم. ولی مسأله اینجاست که Buffalo رنک کلیش 243 در سال 2017 بر اساس US News هست و در مهندسی عمران 35 در آمریکا هست. و من به نظرم رنکش اونطوری نبود که بخواد من رو رد کنه و تأیید حرف من در پذیرشهای من بود. من از دانشگاه Virginia Tech در رشته هوافضا (گرایش سازه) که جزو رشته های بالاتر از عمران هست پذیرش گرفتم که رنک این دانشگاه در مهندسی هوافضا 12 در آمریکاست و در مهندسی عمران 7 و برابر با MIT هست در خود آمریکا (به US News Premium 2017 مراجعه کنید) بطور فول فاند ولی از سال دوم پذیرش گرفتم چون سال اول استاد گفت فاندش برای امسال آماده نیست. از دانشگاه UCLA با رنک 10 جهانی و رنک عمران 17 در خود آمریکا پذیرش گرفتم بدون فاند و از دانشگاه Arizona State University (ASU) با رنک 120 جهان و رنک عمران 30 بطور فول فاند (نزدیک به 50 هزار دلار) پذیرش گرفتم که تک تک این دانشگاهها به طرز قابل توجهی معروفتر و معتبر از هر جفت دانشگاهایی بود که من رد شدم. و با اینکه علاقه زیادی برای رفتن به UCLA داشتم ولی به دلیل اینکه فاند نداشت ASU رو که فول فاند بود انتخاب کردم. نکته جالبتر اینکه من در دانشگاهها Cornell، Johns Hopkins، و Carnegie Mellon توی Waitlist بودم که از طریق ایمیل بهم ابلاغ شده بود، یعنی حتا شانس پذیرش در این دانشگاهها هم برای من وجود داشت که متأسفانه نشدند و در نهایت ریجکت شدم.

این رو نوشتم که امیدی داده باشم و فقط بعنوان نتیجه اینکه هیچوقت امیدتون از دست ندید و به خودتون ایمان داشته باشید و کاری که باید بکنید رو بکنید، نتایج میتونن شگفت زدتون بکنن.

موفق باشید
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    من برای اینکه جواب این دوستمون و دوستان دیگه رو بدم و همینطور برای دوستانی که در سالهای آتی شاید بیان و نگاهی بندازن این مسأله رو بیان میکنم که انشالله امیدشون رو هیچوقت از دست ندن. من چند ماه پیش ( همانطور که در چند تا پست بالاتر نوشتم) از این دانشگاه ریجکت شدم و به نظر دوستان در انتخاب دانشگاهم بلند پروازی کردم. ولی الان که نتایج تمام دانشگاههام اومده می تونم خیلی دقیق بگم که دوستان هیچ بلند پروازی وجود نداره و مطمین باشید که بالاخره نتیجه کارتون رو میگیرید و فقط کافیه از خودتون و کارهایی که انجام دادید مطمین باشید و هیچوقت به آیه یأس دیگران گوش نکنید.
    من از دانشگاههای SUNY Buffalo و SUNY Stony Brook بلافاصله بعد از فرمان مهاجرتی ترامپ ریجکت شدم. من به نظرم مسایل سیاسی خیلی دخیل بودند ولی از دید دوستان من بلندپروازی کرده بودم. ولی مسأله اینجاست که Buffalo رنک کلیش 243 در سال 2017 بر اساس US News هست و در مهندسی عمران 35 در آمریکا هست. و من به نظرم رنکش اونطوری نبود که بخواد من رو رد کنه و تأیید حرف من در پذیرشهای من بود. من از دانشگاه Virginia Tech در رشته هوافضا (گرایش سازه) که جزو رشته های بالاتر از عمران هست پذیرش گرفتم که رنک این دانشگاه در مهندسی هوافضا 12 در آمریکاست و در مهندسی عمران 7 و برابر با MIT هست در خود آمریکا (به US News Premium 2017 مراجعه کنید) بطور فول فاند ولی از سال دوم پذیرش گرفتم چون سال اول استاد گفت فاندش برای امسال آماده نیست. از دانشگاه UCLA با رنک 10 جهانی و رنک عمران 17 در خود آمریکا پذیرش گرفتم بدون فاند و از دانشگاه Arizona State University (ASU) با رنک 120 جهان و رنک عمران 30 بطور فول فاند (نزدیک به 50 هزار دلار) پذیرش گرفتم که تک تک این دانشگاهها به طرز قابل توجهی معروفتر و معتبر از هر جفت دانشگاهایی بود که من رد شدم. و با اینکه علاقه زیادی برای رفتن به UCLA داشتم ولی به دلیل اینکه فاند نداشت ASU رو که فول فاند بود انتخاب کردم. نکته جالبتر اینکه من در دانشگاهها Cornell، Johns Hopkins، و Carnegie Mellon توی Waitlist بودم که از طریق ایمیل بهم ابلاغ شده بود، یعنی حتا شانس پذیرش در این دانشگاهها هم برای من وجود داشت که متأسفانه نشدند و در نهایت ریجکت شدم.

این رو نوشتم که امیدی داده باشم و فقط بعنوان نتیجه اینکه هیچوقت امیدتون از دست ندید و به خودتون ایمان داشته باشید و کاری که باید بکنید رو بکنید، نتایج میتونن شگفت زدتون بکنن.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    من حرف شما را کامل تایید می کنم.
    در ادامه حرفهای شما من هم باید بگم پذیرش خیلی به شرایط استاد و دانشگاه بستگی دارد.
    من هم از بافلو ریجکت شدم که جز دانشگاههای متوسطی بود که من اپلای کرده بودم و جالب این هست من از یکی از top5 فول فاند گرفتم.
    کلا به دوستان پیشنهاد می کنم تا می توانند اپلای کنند (10 تا 15 دانشگاه)و شانس خود را امتحان کنند. (در صورتی که معدل خوب، تافل و جی آر ای بالا و چند تا مقاله ژورنالی داشته باشید.)

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

منم پارسال از این دانشگاه رد شدم مثل خیلی های دیگه. چیزی که اون موقع برداشت کردیم با بقیه بچا این بود که پذیرش فقط به بچای دانشگاه شریف میده اکثرا. چون یه نفر از شریف با معدل پایین تونسته بود پذیرش بگیره ولی دو نفر دیگه با معدل و چی ار ای و شرایط عالی رد شده بودند. دقیقش یادم نیست جزییات و فاندشو. اگه تجربیات سالای قبلو هم بخونید میبینید این دانشگاه کلا خوب تا نکرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    منم پارسال از این دانشگاه رد شدم مثل خیلی های دیگه. چیزی که اون موقع برداشت کردیم با بقیه بچا این بود که پذیرش فقط به بچای دانشگاه شریف میده اکثرا. چون یه نفر از شریف با معدل پایین تونسته بود پذیرش بگیره ولی دو نفر دیگه با معدل و چی ار ای و شرایط عالی رد شده بودند. دقیقش یادم نیست جزییات و فاندشو. اگه تجربیات سالای قبلو هم بخونید میبینید این دانشگاه کلا خوب تا نکرده.
    بله کاملا درست هست. من نخواستم این رو بگم.
    موضوع این است که این دانشگاه پر از دانشجویان شریف است و یک استاد ایرانی هم دارد که در شریف درس خوانده است.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

سلام دوستان
    وقت همگی بخیر
    یکماه پیش از دانشگاه بوفالو برای من پذیدش اومد و اعلام کردن که بدون فاند هست. بعدش که یسری پرس و جو و مکاتبه کردم متوجه شدم انگار سال اول هیچ فاندی نمیدن و بعد از اتمام سال اول امتحانی بنام کوآل برگزار میکنن و بعدش استاد مربوطه تصمیم میگیره که برای اون دانشجو چقدر فاند در نظر بگیره.
    اینجور که مسلم هست من باید هزینه تحصیل و زندگی یکسال در این دانشگاه و شهر رو داشته باشم. از طرفی تقریبا برایم مقدور نیست. میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی داره که آیا سال اول من میتونم اونجا از پس هزینه های تحصیل و زندگی بربیام یا نه؟ و اینکه من متاهل هستم، آیا صلاح هست سال اول با همسرم برم یا تنها برم بهتره؟
    اگر کسی رو میشناسید که در حال حاضر در این دانشگاه دانشجو هست لطفا به من معرفی نمایید.
    متشکرم

سلام دوست عزیز
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
    میخواستم ببینم شما چکار کردید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
    من امسال پذیرش گرفتم
    میخواستم ببینم هزینه های زندگی چقدره؟
    تو نامه پذیرش من فاند ذکر نشده
    هر چی هم به استادها ایمیل زدم گفتن سال اول خبری نیست