صفحه 40 از 43 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 429

موضوع: University at Buffalo, The State University of New York

پیش فرض پاسخ : University at Buffalo, The State University of New York

یه استاد در بوفالو در جواب اینکه منو به عنوان دانشجو می خاد اینو گفته
    Thank you for your inquiry. Decisions on offering of scholarships are based on the collective review of applications and are typically restricted to teaching assistantships for the top applicants-usually in the doctoral program.

Research assistantships are typically offered to students already at the university for at least one year and who have been observed by faculty in classes. So your best chance in working with me or other faculty in our department is to receive a teaching assistantship that may be followed by a research assistantship provided that you do well in your classes, I have observed you and I am satisfied with your performance and there is funding to support you.

For that you need to formally apply for admission to the graduate program and scholarship. An important consideration for scholarship is your rank at your undergraduate and graduate schools, if any-so be sure to have that information.

Good luck.

آیا امیدی هست که من اقدام بکنم برا اپلای؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

از دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن سوال دارم

این دانشگاه موقع اپلای از من financial statement میخواد و من اگه فاند نداشته باشم کلا نمیرم. یعنی financial statement ای هم ندارم. راه در رویی نداره؟ واجبه حتما این قضیه؟
    ممنونم
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    از دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن سوال دارم

این دانشگاه موقع اپلای از من financial statement میخواد و من اگه فاند نداشته باشم کلا نمیرم. یعنی financial statement ای هم ندارم. راه در رویی نداره؟ واجبه حتما این قضیه؟
    ممنونم
    سلام دوست عزیز
    موقع اپلای نیاز نیست چیزی بدهید وقتی پذیرش گرفتید و فاند ندادند از شما نامه بانک می خواهند تا برای شما آی 20 صادر کنند.

GOOD LUCK
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

سلام دوستان یه سوال ساده دارم جای مناسب واسه طرحشو پیدا نکردم، ممنون میشم کسی جواب بده
    اقا ما پارسال این دانشگاه یه پذیرش بدون فاند بهمون داد دیفر کردیم حالا واسه امسال دوباره باید application fee رو بدیم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amtmt نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال ساده دارم جای مناسب واسه طرحشو پیدا نکردم، ممنون میشم کسی جواب بده
    اقا ما پارسال این دانشگاه یه پذیرش بدون فاند بهمون داد دیفر کردیم حالا واسه امسال دوباره باید application fee رو بدیم؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    نخیر لازم نیست. شما به استاد ها ایمیل بزنید ببینید فاند دارند یا نه!

good luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط enazarimofrad نمایش پست ها
    Thank you for your inquiry. Decisions on offering of scholarships are based on the collective review of applications and are typically restricted to teaching assistantships for the top applicants-usually in the doctoral program.

Research assistantships are typically offered to students already at the university for at least one year and who have been observed by faculty in classes. So your best chance in working with me or other faculty in our department is to receive a teaching assistantship that may be followed by a research assistantship provided that you do well in your classes, I have observed you and I am satisfied with your performance and there is funding to support you.

For that you need to formally apply for admission to the graduate program and scholarship. An important consideration for scholarship is your rank at your undergraduate and graduate schools, if any-so be sure to have that information.

Good luck.

جواب تمپلیت به نظر میاد
    ویرایش توسط rtrt : December 7th, 2016 در ساعت 10:23 PM دلیل: پاسخ به تاکیدی
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitanem نمایش پست ها
    طوری که من فهمیدم فاند برای 5 سال در نظر گرفته شده و فول توییشن اسکالرشیپ هم داده میشه به اضافه ی بیمه ی سالیانه
    ترم اول فقط گذروندن کورس هاست و تصحیح مقالات
    ترم دوم TA به همره بقیه ی کورس ها و ریسرچ
    ترم سوم RA و شاید TA هم باشی
    از بقیش فقط RA
    سلام
    ببخشید میشه بگید برا فاند چه جوری اقدام کردید؟ فرم خاصی باید پر شه؟ من توی سایتش رو که دیدم انواع و اقسام فایننشال اید ها رو گذاشته بود. از مسئول مربوطه هم پرسیدم ولی جواب درست حسابی ندادن. من دارم پلای میکنم. ولی نمیدونم که باید فرم خاصی برای اسکلارشیپ و RA TA و .... پرکنم یا نه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

نقل قول نوشته اصلی توسط enazarimofrad نمایش پست ها

Good luck.

دوست من
    اینکه شما باید برای یک دانشگاه اپلای بکنید یا خیر بحثش مفصله با زمینه های تحقیقاتی شما و استادا، معدل، نمرات زبان و .... بستگی داره
    به همین دلیل کسی جواب شما رو نمیده چون این سوال به این تاپیک مربوط نیست و طول و تفسیر داره.
    به نظر میاد دیگه استادا نقششون توی کمیته خیلی کم شده و دیگه مثل سابق نیست. شرایط رو بررسی کنید و ببینید اگه مطلوب به نظر میاد اپلای کنید.

والسلام
    ویرایش توسط rtrt : December 7th, 2016 در ساعت 10:22 PM دلیل: پاسخ به تاکیدی
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوست من
    اینکه شما باید برای یک دانشگاه اپلای بکنید یا خیر بحثش مفصله با زمینه های تحقیقاتی شما و استادا، معدل، نمرات زبان و .... بستگی داره
    به همین دلیل کسی جواب شما رو نمیده چون این سوال به این تاپیک مربوط نیست و طول و تفسیر داره.
    به نظر میاد دیگه استادا نقششون توی کمیته خیلی کم شده و دیگه مثل سابق نیست. شرایط رو بررسی کنید و ببینید اگه مطلوب به نظر میاد اپلای کنید.

والسلام

"به نظر میاد دیگه استادا نقششون توی کمیته خیلی کم شده " !!!!!؟؟؟؟؟

من تا جایی که میدونم اکثر دانشگاهها، حتی پوزیشن TA رو هم استادها تعیین میکنن نه کمیته
    این ایمیل تو دانشکده ای که من هستم یعنی فاند قطعی- حتی اگه معدل و تافل و .. پایین باشه
    به نظرم تو راهنماییها باید بیشتر دقت کرد و همه چی رو سریع تعمیم نداد چون ممکنه یک فرصت سوزونده شه
    از اون طرف هم نباید سر هر چیزی راهنمایی خواست!! این دوستمون خودش مطمنا صفحه استاد رو دیده و میدونه کارش یا رزومه اش چقدر مرتبط هست
    پس هیچ کس بهتر از خودشون نمیتونه قضاوت کنه
    حتی بهتره بعد از اپلای به graduate director ایمیل بزنن و بگن از فلان استاد جواب مثبت گرفته بودم!
    به هر حال برای کسی که از ایران اپلای میکنه عامل شانس تو پذیرش خیلی نقش داره و باید فرصت ها رو از دست نداد

و خیلی بعید میدونم که یه استاد به صورت template این جمله رو بنویسه:
    have observed you and I am satisfied with your performance and there is funding to support you.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

Binghamton و Buffalo علیرغم اینکه هردو Suny هستن خیلی متفاوت هستن. جواب فوق در Binghamton یعنی فاند قطعی اما توBuffalo ...
    اما کاملا درسته که شانس خیلی نقش داره.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط