صفحه 9 از 43 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 429

موضوع: University at Buffalo, The State University of New York

پیش فرض پاسخ : University at Buffalo, The State University of New York

خب دانشگاه ما خودش ترجمه شده مي ده مهندس! گفتم شايد لازم شه فارسيشو خودم اتچ كنم اين دوتا رو مي گين؟
    Mail all Transcripts to University at Buffalo; Electrical Engineering Dept - Admissions; 230 Davis Hall - North Campus; Buffalo, NY
    14260-2500.

University at Buffalo
    Electrical Engineering Graduate Admissions
    230 Davis Hall
    Buffalo, NY 14260
    اينا به نظر من يكي اند فقط اوليه دقيق تره فك كنم؟!
    يه سوال ديگه هم اگه جواب بديد ممنون مي شم
    اين mailing address و permanent address رو بايد يكي بنويسيم؟بعد اين State/US Territory/Canadian Provinceچي رو بايد انتخاب كرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh_ajam نمایش پست ها
    خب دانشگاه ما خودش ترجمه شده مي ده مهندس! گفتم شايد لازم شه فارسيشو خودم اتچ كنم اين دوتا رو مي گين؟
    Mail all Transcripts to University at Buffalo; Electrical Engineering Dept - Admissions; 230 Davis Hall - North Campus; Buffalo, NY
    14260-2500.

University at Buffalo
    Electrical Engineering Graduate Admissions
    230 Davis Hall
    Buffalo, NY 14260
    اينا به نظر من يكي اند فقط اوليه دقيق تره فك كنم؟!
    يه سوال ديگه هم اگه جواب بديد ممنون مي شم
    اين mailing address و permanent address رو بايد يكي بنويسيم؟بعد اين State/US Territory/Canadian Provinceچي رو بايد انتخاب كرد؟

استاد منظورم دانشنامه بود (punch). بگذریم. جالبه اینکه من هم آدرس دوم را با شما مشترکم ولی برای آدرس اول نوشته

Please maill all Transcripts to the University at Buffalo; Electrical Engineering Department - Admissions; 332 Bonner Hall - North Campus; Buffalo, NY 14260-1920

یواش یواش دارم به خودم شک میکنم (شایدم به شما). چه جوریکه برا من یه آدرس نوشته برای شما چیز دیگه؟؟؟!!!!

[QUOTE=iustlondon;1467807]متاسفانه خیر. رسما گفته نمرات باید mail بشن. [/QUOT
    اینجور که فهمیدم بسته به department هست. برا ما گفته بود up کنید تازه میلم زدم همینو گفتن

Junior Member

اساتید سلام
    دانشکده مکانیک این دانشگاه به سال اولیها فاند از نوع RA میده؟
    فاند کلن این دانشکده به سال اولیها خوب میده یا نه؟

آها اخه ما هنوز به دانشنامه نرسيديم به خاطر اينكه فرم شما برا phd هست ولي من master دارم اپلاي مي كنم تو فرماش آدرسا فرق دارن
    سوالات رو هم اگه لطف كنن جواب بدن دوستان:
    اين mailing address و permanent address رو بايد يكي بنويسيم؟بعد اين State/US Territory/Canadian Provinceچي رو بايد انتخاب كرد؟(ايران نمي خواد اينا رو؟!!)

آها اخه ما هنوز به دانشنامه نرسيديم به خاطر اينكه فرم شما برا phd هست ولي من master دارم اپلاي مي كنم تو فرماش آدرسا فرق دارن
    اين mailing address و permanent address رو بايد يكي بنويسيم؟بعد اين State/US Territory/Canadian Provinceچي رو بايد انتخاب كرد؟(ايران نمي خواد اينا رو؟!!)

آره اون دو یکی هستن، ولی کلا این موضوع زیاد مهم نیست (به نظر من)

کلا منم شنیدم برای مستر بهتر پذیرش میدن. ولی من با توجه به اینکه سن و سالی ازم گذشته من باید PhD اپلای کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr1369 نمایش پست ها
    اساتید سلام
    دانشکده مکانیک این دانشگاه به سال اولیها فاند از نوع RA میده؟
    فاند کلن این دانشکده به سال اولیها خوب میده یا نه؟
    تا جایی که من می دونم کلا این دانشگاه سال اول به دانشجو ها TA می ده مگر اینکه خیلی دانشجوی خوبی باشید و استاد مطمئن باشه که شما از همون اول می تونید رو پروژه های تحقیقاتیش کار کنید.

برای Permanent Address همون آدرس داخل ایران را بنویسید و Mailind Address هم آدرس جایی هست که می خوان مدارک را بهش پست کنند. از اونجایی که دانشگاه نمی تونه مدرکی را به ایران پست کنه مستقیما (به خاطر تحریم ها) در نهایت باید Mailing Address را آدرس کارا پست تو دبی بنویسید ولی در حال حاضر همون آدرس خونه ی خودتون را بنویسید تا وقتی که خواستن I-20 را براتون بفرستند (امید به خدا) بهتون E-Mail بفرستند و ازتون یک آدرس دیگه بخوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    برای Permanent Address همون آدرس داخل ایران را بنویسید و Mailind Address هم آدرس جایی هست که می خوان مدارک را بهش پست کنند. از اونجایی که دانشگاه نمی تونه مدرکی را به ایران پست کنه مستقیما (به خاطر تحریم ها) در نهایت باید Mailing Address را آدرس کارا پست تو دبی بنویسید ولی در حال حاضر همون آدرس خونه ی خودتون را بنویسید تا وقتی که خواستن I-20 را براتون بفرستند (امید به خدا) بهتون E-Mail بفرستند و ازتون یک آدرس دیگه بخوان.
    ممنون دوستان. اگه مي شه بگيد اين نوع ويزا رو بايد F بزنم يا J?(مگه دست منه كه انتخاب كنم؟)
    I do not live in the U.S.A. and I intend to apply for the following visa:F1 or J1

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من نمیدونم کجا باید application fee رو پرداخت کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من نمیدونم کجا باید application fee رو پرداخت کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟
    ممنون

سلام بر شما. فکر کنم ددلاین برای اکثر دپارتمان ها 31 دسامبر بود !!!