صفحه 36 از 42 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام
    من برای دکتری مهندسی مکانیک میخوام برای استرالیا اقدام کنم. و استادی که باش مکاتبه کردم میگه که فقط هزینه دانشگاه رو الان میتونه کاور کنه و هزینه زندگی رو الان بورسی نداره. همسرم هم ارشد مکانیکه و سابقه کار تو ایران داره. میخواستم ببینم آیا میتونه تو ملبورن کار مزتبط پیدا کنه؟ حدودا چقدر طول میکشه؟ از لحاظ زبان اوکی هست. فقط میخوام ببینم می ارزه اقدام کنم یا نه.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    همسرم نمره ایلس 6 که مورد نظر دانشگاه های استرالیا است را گرفته یک سوال داشتم ایا اگر من به عنوان همراه ایشان برم شرایط کار برای من که مهندس تاسیسات هستم چطور است ؟ و چه مدارکی باید با خودم ببرم که بتوانم انجا کار پیدا کنم و چگونه میشود بعد از پایان تحصیلات ایشان اقامت دائم گرفت؟

سلام.
    من كارم تعمير دستگاهاي اب معدنيه.٣سال سابقه دارم . مدركم معادل فوق ليسانس مكانيك از بنياد علوم فنون گرفتم.
    كسي اطلاع داره كه اين مدركو ميشه استفاده كرد و مشكلي نداره اونجا.؟! كه معادله اين مدرك. مشكلي هم نداره تو ايران.
    اگه كسي اطلاع داره بگه ممنون ميشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

سلام دوستان.فوق لیسانس مکانیک هستم و ویزای کاری دارم . میخوام تا اینجا هستم(حدودا چهار پنج ماه) یه دوره جوش شرکت کنم. کجا رو پیشنهاد میکنید که مدرک بین المللی معتبر بدن ?

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعيت بازار كار در شهر هاي مختلف استراليا و رشته هاي مختلف

من فوق لیسانس رشته برقم.مجرد و 29 ساله.کارهایی که کردم کدنویسی میکروکنترلر و کدنویسی امبدد بوده کلهم یک سال سابقه کاری.ایا میتونم برای این زمینه کاری در استرالیا کاری پیدا کنم؟ ایا باید قبل از رفتن به استرالیا برای پیدا کدن کار اقدام کنم؟ نظرتون در مورد گذراندن دوره تخصصی برای افزایش مهارتام در استرالیا چیه؟ عمویم در استرالیا رشته برق و استاد دانشگاه ملبورنه.ولی زیاد نمیتونم روی کمکش حساب کنم..ایا مادر 59 ساله م که معلم بازنشتس، لاقل بعد چندسال میتونه برای اقامت دائم به استرالیا بیاد؟؟اصلا برای رشته و زمینه کاریم همون استرالیا رو پیشنهاد میکنید؟ هیچ مدرک زبانی ندارم.زبانم در حد متوسطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعيت بازار كار در شهر هاي مختلف استراليا و رشته هاي مختلف

من با آقای علی سام موافقم بهترین راهش استفاده از این سایت است . http://www.seek.com.au/
    اطلاعات خیلی دقیقی بهتون میده

Junior Member

با سلام
    دوستان عزیز من اکثر مطالب رو خوندم ولی صحبتی در مورد رشته معماری نشده بود
    سوالی که دارم اینه بازار کار برای رشته معماری تو کدوم ایالت بهتره
    و سوال دومم اینه که تو استرالیا شرکت های طراحی و معماری بیشتر از چه نرم افزارهایی استفاده میکنن و رو بورس تره
    و کلا اگه کسی اطلاعاتی راجع به رشته معماری داره لطفا به اشتراک بزاره
    سپاسگزارم
    ویرایش توسط BFATTAHI : October 16th, 2017 در ساعت 01:35 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط lifehacker1987 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من توی فرودگاه کار دایم دارم (کنترلر ترافیک هوایی هستم ) و حدود 8 سال سابقه کار دارم.نمره تافل 100 هم دارم. الان میتونم از ویزای 476 استفاده کنم و وارد استرالیا بشم اما متاسفانه مستلزمش بازخرید کردن و عملا خراب کردن پلای پشت سرم میتونه باشه.
    به نظر شما با توجه به فرصت 18 ماهه ای که دارم و همینطور خاص بون تخصص ورشته و شرایط کاری حال حاضر و....منطقی هست این کار رو بکنم؟
    امکان پیدا کردن کار با یه همچین تخصصی تو این فرصت کم وجود داره؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن کمک کنند، شدیدا سر دو راهی موندم
    سلام دوست عزیز، از نظر بنده مهاجرت برای کسانی هست که شرایطشون توی کشورشون خیلی جالب نیست. ینی اگم برن و موفق نشن چیزی برای از دست دادن ندارن. اما شما با این تخصص و دائم بودن شغل و رشتتون بنظرم حیفه که اینارو ول کنید و برید. البته نظر من کاملا شخصی هستش و در ضمن اون چیزی که من از استرالیا میدونم اینه که بیشترین شانس کاری با ویزای اقامت دائم هستش. (189 و 190) نمیگم بقیه ندارن ولی چیزی که از دوستان استرالیایی پرسیدم. پس اگه میخوایید با ویزای موقت برید و سعی کنید بمونید کار جالبی نمیتونه. باشه. البته تاکید میکنم که این نظر و استنباط شخصی خودم از شرایط هستش. بهتره حتما به سایت رسمی مهاجرت استرالیا سر بزنید و از بودن کار برای رشته خودتون مطمئن بشید. هم چنین با یکم سرچ توی اینترنت از وضعیت رقابت توی رشته خودتون در استان های مختلف استرالیام مطمئن بشید. اینجوری مطمئن تر عمل میکنید.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض سوال اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من میخوام با ویزای ازدواج وارد استرالیا بشم و نامزدم سیتیزن هست. خودم ارشد روانشناسی دارم و میخوام بدونم برای اینکه برام بهتر کار پیدا بشه باید چیکار کنم. البته رزومه کاری خیلی خوبی دارم و سالها روانشناس مدرسه بودم. ولی نمیدونم مدارکم رو قبول میکنن یا نه؟ کسی از دوستان اینجا شاخه های روانشناسی و مشاوره خونده که منو راهنمایی کنه؟

سلام خدمت دوستان
    من تونستم از دانشگاه UWA یه فاند بگیرم سالی 29000 دلار و اگر ویزا کلاس 500 بدهند مدرسه بچه هم بعدا رایگان میشه برای دکتری عمران و قصد دارم همراه همسر و بچه 4 ساله ام برم پرت. چند تا سوال داشتم
    1- چک می کردم خونه یه خوابه مبله میشه هفته ای 300 تا 330 دلار پیدا کرد این درسته؟
    2- اگر درست باشه ماهی 1400 دلار برای خونه میره و می مونه ماهی 1000 دلار با این مبلغ میشه زندگی کرد؟
    3-آیا کار پاره وقت تو دانشگاه پیدا میشه؟ با چه دستمزدی؟
    4- آیا خانمم می تونه کار پیدا کنه آیلتس 6.5 آکادمیک لیسانس علوم آزمایشگاهی؟
    5- چقدر احتمال داره بتونم اقامت بگیرم؟
    6- بعد از درس اوضاع کار عمرانی چطوره؟
    7- به طور کلی آفر خوبی هست یا نه به دردسرهاش میرزه؟
    8- فاند شامل بیمه من و خانواده بوده است.
    2- در ایران شغل دارم و حدود ماهی 5 میلیون حقوق
    واقعا موندم که چکار کنم این آفر رو می ترسم بیخیال بشم بعدها پشیمون بشم و از طرفی می دونم استرالیا گرون هست و سختی داره ولی فکر کنم جای پیشرفتش هم خوب باشه اگر تلاش کنی
    خلاصه اینکه برای آینده بچه و زندگی خانواده نمی دونم چقدر این تصمیم درست هست.
    ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)