صفحه 9 از 42 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms, Industrial Engineering- AmirKabir University

پیش فرض پاسخ : اوضاع بازار كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rimmonamin نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز،‌
    من با ویزای ۴۷۶ رو اخذ کردم و به زودی عازم استرالیا هستم. در رشته ی مهندسی برق قدرت تحصیل کرده ام و مثله خیلی دوستان دیگه در این فروم به دنبال کار در استرالیا خواهم بود. کسی از دوستان هست که شهری رو مدنظر داشته باشه که از نظر شرایط کاری بهتر از شهرهای دیگه باشه برای رشته های مهندسی؟ کدوم شهر رو کلا برای ورود اولیه به استرالیا مطرح می کنید؟
    همچنین خوشحال می شم که کسی که در شهر آدلاید استرالیا زندگی می کنه،‌ جواب این پست رو بده و در مورد شهری که در اون زندگی می کنه توضیحاتی رو بده؟ یه دنیا سپاس
    دوست عزیز من هنوز نرفتم اونجا اما شهر آدلاید برای رشته شما شهر بدی نیست ولی بطور کلی در بازار الان خیلی رشته ها درگیر عدم بازار کار مرتبط شدن.
    بنظر اگه نام رشته ات و تخصص ات رو در چندتا سایت کاریابی معروف که خودت بهتر از من بلدی یه سرچی بکنی خودت متوجه میشی .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در مورد استرالیا بیشتر بدانیم ...

سلام دوستان
    کسی در مورد کار پرستاری در استرالیا چیزی میدونه؟؟؟
    درامدش چجوریه؟؟؟
    ممن.ن میشم راهنماییم کنید

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره کدوم قسمت استرالیا شرکت های نفتی و دریایی فعال هستند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام،من رشته کامپیوتر هستم و همسرم رشته صنایع خونده.تازه invitation رو دریافت کردیم.(ویزای 189)!میخواستم بدونم بازار کار برای رشته کامپیتر چطوره؟!کامنتهارو که می خوندم خیلی نگران شدم!!ظاهرا از لحاظ کاری مشکلات خیلی زیاده؟!خواستم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید که تو این فرصت(تا ویزامون بیاد)روی چه چیزایی کار کنیم و وقت بزاریم بهتره؟

Junior Member

ﺳﻼﻡ. ﻣﻦ ﻣﺘﺎﻟﻮﺭﮊ ﻫﺴﺘﻢ و ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﺩﺭ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﻫﺎﻱ ﻧﻔﺖ و ﮔﺎﺯ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻢ. ﺗﺨﺼﺼﻢ ﺑﺎﺯﺭﺳﻲ ﺟﻮﺵ و ﻛﻨﺘﺮﻝ ﻛﻴﻔﻴﺘﻪ. اﮔﺮ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﻫﺴﺖ ك ﻫﻤﻜﺎﺭ ﻣﻨﻪ و ﺗﻮ اﺳﺘﺮاﻟﻴﺎ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ ﭼﻪ ﻣﺪﺭﻛﻬﺎﻳﻲ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺯﻣﻴﻨﻪ اﻭﻧﺠﺎ ﺑﺪﺭﺩ ﺑﺨﻮﺭﻩ. ﻣﺜﻼ cswip 3.2 ﺭﻭاﮔﺮ اﻳﺮاﻥ ﺑﮕﻴﺮﻡ اﻭﻧﺠﺎ ﻣﻌﺘﺒﺮﻩ?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه آزاد شهرکرد

سلام به همه دوستان
    یه مشورت میخواستم بگیرم از دوستان با تجربه در این زمینه
    میخواهم از طریق ویزا 457 و ثبت شرکت که یک وکیلی داخل استرالیاست برای من اقدام کند.آیا این ویزا ویزای خوبی هست و من میتوانم از طریق این ویزا کار کنم و درآمد داشته باشم یا اینکه صرفا فقط جهت اخذ ویزاست؟با توجه به اینکه هزینه این ویزا بسیار گزاف است
    ممنون از کمک و راهنمایی دوستانی که مرا یاری میکنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- hydraulic structures

با سلام
    من دکتری مهندسی عمران- هیدرولیک، عضو هیات علمی دانشگاه هستم و 6 سال سابقه تدریس دارم. البته دکترا رو جندماه دیگه دفاع میکنم. عضو پایه 2 نظام مهندسی هم هستم.. میخواستم بدونم آیا در صورت نبود کار در مقطع دکترا امکان کار کردن با مدرک لیسانس یا فوق هم هست؟ در کل اگر اطلاعاتی در خصوص وضعیت شغلی با مدرک بنده در اختیارم قرار بدید ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط z_eshkou نمایش پست ها
    با سلام
    من دکتری مهندسی عمران- هیدرولیک، عضو هیات علمی دانشگاه هستم و 6 سال سابقه تدریس دارم. البته دکترا رو جندماه دیگه دفاع میکنم. عضو پایه 2 نظام مهندسی هم هستم.. میخواستم بدونم آیا در صورت نبود کار در مقطع دکترا امکان کار کردن با مدرک لیسانس یا فوق هم هست؟ در کل اگر اطلاعاتی در خصوص وضعیت شغلی با مدرک بنده در اختیارم قرار بدید ممنون میشم.
    خیر دوست عزیز شما Over qualified قلمداد خواهید شد. اما میتونید برای فوق دکترا روی موقعیت های خوبی حساب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nb13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد کار پرستاری در استرالیا چیزی میدونه؟؟؟
    درامدش چجوریه؟؟؟
    ممن.ن میشم راهنماییم کنید
    رشته بسیار خوبی با درامد بالا هست اما باید شما رجیستر بشید و برای اون بررسی اعتبار مدرک و شرایط شما لازم هست که چندان ازش اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrans نمایش پست ها
    ﺳﻼﻡ. ﻣﻦ ﻣﺘﺎﻟﻮﺭﮊ ﻫﺴﺘﻢ و ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﺩﺭ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﻫﺎﻱ ﻧﻔﺖ و ﮔﺎﺯ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻢ. ﺗﺨﺼﺼﻢ ﺑﺎﺯﺭﺳﻲ ﺟﻮﺵ و ﻛﻨﺘﺮﻝ ﻛﻴﻔﻴﺘﻪ. اﮔﺮ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﻫﺴﺖ ك ﻫﻤﻜﺎﺭ ﻣﻨﻪ و ﺗﻮ اﺳﺘﺮاﻟﻴﺎ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ ﭼﻪ ﻣﺪﺭﻛﻬﺎﻳﻲ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺯﻣﻴﻨﻪ اﻭﻧﺠﺎ ﺑﺪﺭﺩ ﺑﺨﻮﺭﻩ. ﻣﺜﻼ cswip 3.2 ﺭﻭاﮔﺮ اﻳﺮاﻥ ﺑﮕﻴﺮﻡ اﻭﻧﺠﺎ ﻣﻌﺘﺒﺮﻩ?
    فقط در شهر پرت میتوانید کار پیدا کنید. داشتن سابقه کار استرالیایی حرف اول رو میزنه . اگه سابقه کار در شرکت بین المللی یا شرکت بالا دست معتبری رو دارین روش حساب کنین و گرنه خیلی آسون نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)