نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
در ملبورن اگر مدرک فنی - حرفه ای (فوق دیپلم) آرایشگری داشته باشید و سابقه کار حقیقی (با پرداخت حق بیمه و مالیات) و همچنین زبان آیلتس حداقل شش و نیم (که هیچیک از موارد زیر شش نباشد) داشته باشید می توانید از طریق روش Skilled Worker اقدام کنید. این پروسه حدود دو سال طول می کشد ولیکن مزیت آن این است که با داشتن PR به ملبورن می روید. آنوقت در ملبورن بازار آرایشگری مناسب است. البته اگر سابقه کار حقیقی و موثرتان بسیار زیاد (مثلاً بیش از بیست سال) باشد ممکن است جای مدرک را بتواند بگیرد.
ممنون عزیز بابت وقتی که میذارید.اگرمنظورتون همون مدرکی هست که درایران سازمان فنی وحرفه ای میده من این مدرکودارم اما بایدواسه سابقه مرتبط کمی صبرکنم.اماباتوجه به مطالعه صفحات این سایت وخودسایت اداره مهاجرت فهمیدم که برای این شغل حتمابایداسپانسرشغلی (کارفرمادراسترالیا)داشته باشم وهمینطوراسپانسرایالتی و بنظرمیرسه که کارسختی باشه این روند........درضمن من ازکسانی که اونجاهستن پرسیدم گفتندبازارآرایشگری (البته برای آرایشگران حرفه ای) حسابی گرمه مثل ایران!.... امامتاسفانه من کسی روندارم که کارفرمایی رو اونجاقانع کنه که اسپانسرم بشه وروندکارمو دنبال کنه که سریعتر بتونم کاری کنم . بنظرتون بایدچه کارکنم؟(درضمن من فوق لیسانس زبان انگلیسی وآیلتس آکادمیک 8 دارم)