صفحه 7 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع بازار كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    در ملبورن اگر مدرک فنی - حرفه ای (فوق دیپلم) آرایشگری داشته باشید و سابقه کار حقیقی (با پرداخت حق بیمه و مالیات) و همچنین زبان آیلتس حداقل شش و نیم (که هیچیک از موارد زیر شش نباشد) داشته باشید می توانید از طریق روش Skilled Worker اقدام کنید. این پروسه حدود دو سال طول می کشد ولیکن مزیت آن این است که با داشتن PR به ملبورن می روید. آنوقت در ملبورن بازار آرایشگری مناسب است. البته اگر سابقه کار حقیقی و موثرتان بسیار زیاد (مثلاً بیش از بیست سال) باشد ممکن است جای مدرک را بتواند بگیرد.
    ممنون عزیز بابت وقتی که میذارید.اگرمنظورتون همون مدرکی هست که درایران سازمان فنی وحرفه ای میده من این مدرکودارم اما بایدواسه سابقه مرتبط کمی صبرکنم.اماباتوجه به مطالعه صفحات این سایت وخودسایت اداره مهاجرت فهمیدم که برای این شغل حتمابایداسپانسرشغلی (کارفرمادراسترالیا)داشته باشم وهمینطوراسپانسرایالتی و بنظرمیرسه که کارسختی باشه این روند........درضمن من ازکسانی که اونجاهستن پرسیدم گفتندبازارآرایشگری (البته برای آرایشگران حرفه ای) حسابی گرمه مثل ایران!.... امامتاسفانه من کسی روندارم که کارفرمایی رو اونجاقانع کنه که اسپانسرم بشه وروندکارمو دنبال کنه که سریعتر بتونم کاری کنم . بنظرتون بایدچه کارکنم؟(درضمن من فوق لیسانس زبان انگلیسی وآیلتس آکادمیک 8 دارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    ممنون عزیز بابت وقتی که میذارید.اگرمنظورتون همون مدرکی هست که درایران سازمان فنی وحرفه ای میده من این مدرکودارم اما بایدواسه سابقه مرتبط کمی صبرکنم.اماباتوجه به مطالعه صفحات این سایت وخودسایت اداره مهاجرت فهمیدم که برای این شغل حتمابایداسپانسرشغلی (کارفرمادراسترالیا)داشته باشم وهمینطوراسپانسرایالتی و بنظرمیرسه که کارسختی باشه این روند........درضمن من ازکسانی که اونجاهستن پرسیدم گفتندبازارآرایشگری (البته برای آرایشگران حرفه ای) حسابی گرمه مثل ایران!.... امامتاسفانه من کسی روندارم که کارفرمایی رو اونجاقانع کنه که اسپانسرم بشه وروندکارمو دنبال کنه که سریعتر بتونم کاری کنم . بنظرتون بایدچه کارکنم؟(درضمن من فوق لیسانس زبان انگلیسی وآیلتس آکادمیک 8 دارم)
    سلام
    اگر به لیست جدید البته احتمالی SOL توجه کنید
    آرایشگری به نظر می آید ممکن است که برداشته شود
    بهرحال همانطوری که گفتید پیدا کردن اسپانسر مشکل است و شاید یک راه اقدام از طریق

http://www.seek.com.au/

باشد
    بهرحال پیشنهاد می کنم که برای کار در استرالیا با دقت و احتیاط و محافظه کاری عمل کنید
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    ببخشید کسی از دوره های آموزش مهارت در استرالیا خبر داره؟ آیا دوره های مثل فنی حرفه ای خودمون اونجام هست که افراد برای ورود به بازار کار آماده شوند و البته مدرکشم معتبر باشه؟
    در حقیقت بنده برای تحصیل دکترا قصد سفر دارم و این سوال رو برای همسرم می پرسم. در زمینه صنایع غذایی دوره های کوتاه مدت وجود دارد مثل کنترل کیفی مواد غذایی ؟ و اینکه آیا این دوره ها فقط برای سیتیزن هاست یا همسر من هم می تونه شرکت کنه؟ البته بنده در فروم متوجه شدم که چیزی به نام VET یا TAFE وجود دارد اما سرچ کردم لیستی از مهارتها پیدا نکردم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید جواب دهید و اگر سایتی هست که لیست مهارتهای مختلف در آن نوشته شده باشه خیلی بهتر است. در ضمن برای شهر پرث این سوال را می پرسم. با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط Asadollah نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید کسی از دوره های آموزش مهارت در استرالیا خبر داره؟ آیا دوره های مثل فنی حرفه ای خودمون اونجام هست که افراد برای ورود به بازار کار آماده شوند و البته مدرکشم معتبر باشه؟
    در حقیقت بنده برای تحصیل دکترا قصد سفر دارم و این سوال رو برای همسرم می پرسم. در زمینه صنایع غذایی دوره های کوتاه مدت وجود دارد مثل کنترل کیفی مواد غذایی ؟ و اینکه آیا این دوره ها فقط برای سیتیزن هاست یا همسر من هم می تونه شرکت کنه؟ البته بنده در فروم متوجه شدم که چیزی به نام VET یا TAFE وجود دارد اما سرچ کردم لیستی از مهارتها پیدا نکردم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید جواب دهید و اگر سایتی هست که لیست مهارتهای مختلف در آن نوشته شده باشه خیلی بهتر است. در ضمن برای شهر پرث این سوال را می پرسم. با تشکر.
    با سلام
    در استرالیا دوره های چند روزه در مواردی مانند HACCP و ISO و Tetrapack و غیرو ارائه می شود. همچنین موسسه CSIRO هم دوره های کوتاه مدتی در زمینه صنایع غذایی ارائه می دهد.
    البته اکثر این دوره ها در ایران نیز هم ارائه می شود با این تفاوت که در استرالیا بسیار گران تر و پر هزینه تر است.
    با این حال برای استخدام این دوره ها در صورت نداشتن PR تاثیر خاصی در استخدام ندارد.
    عامل مهم در استخدام در مرحله اول داشتن شهروندی استرالیا و یا حداقل داشتن اقامت دائم است.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون
    یعنی بنظر شما حتی روی سابقه کار همسرم هم نمیتونم حساب کنم که اونجا بعد از ورود به خاک استرالیا بتونیم local experine جور کنیم و بعد برای PR اقدام کنیم؟
    و دیگر اینکه از کجا بفهمیم آدلاید هنوز اسپانسر میکنه یا نه؟
    واقعا ممنون....جوی که توی فروم 476 هست خیلی امیدوارکننده است و برعکس این فروم گویا واقع گرایانه تر هست
    1. مشکل اصلی محروم یا توریستی بودن این نقاطه. به صورت مشخص برای استان کویینزلند نقاط کاملا توریستی هستش و به خصوص هزینه اقامت خیلی بالاست. سایر نقاط رو باید بیشتر تحقیق کنید. سابقه کار همسرتون قطعا به کمکشون خواهد اومد به شرطی که در نقاطی باشید که شانس پیدا کردن کار بالا باشه.

2. www.sa.gov.au/‎ به این سایت برید و راجع به اسپانسری اون تحقیق کنید برای ویزای 476

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ممنون بابت پستتون اما میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدین؟ رشتتون چیه؟ سابقه کتر در شرکت های استرالیایی رو دارید؟ وضعیت بقیه رشته ها چظوره؟
    رشته ام الکترونیک سابقه کار ۲ سال هم دارم…ولی متاسفانه اولویت کار برای کسانی هست که اینجا اقامت دارن، کلا اکثر رشته ها کار نیست..تا بحران اقتصادی حل نشه وضعیت همینه متاسفانه !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    ویزای 476 برای نقاط محروم و کوچیکه و شانسی برای پیدا کردن کار نیست به جز آدلاید که نمیدونم هنوز برای 476 اسپانسری میده یا نه. برای بقیه جاها به نظر من اتلاف وقت و سرمایه هستش.
    آقا اون 475هست ک ب تاریخ پیوست.آمار غلط نده جانم.کار پیدا کردن ب این چیزا نیست برادر من.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    آقا اون 475هست ک ب تاریخ پیوست.آمار غلط نده جانم.کار پیدا کردن ب این چیزا نیست برادر من.
    دوست عزیز ! این ویزا به اسم 489 همچنان در قید حیات هستش و هنوز سریعترین راه برای خروجه اما متاسفانه طبق بررسی که من کردم سریعترین راه برای وصل شدن به بازار کار نیست . به نظر من عواملی که باعث افزایش فرصت های کاری در یک منطقه میشه وجود صنایع مختلف، سرمایه گذازی های زیاد و گردش مالی بالای جامعه، جمعیت بالا و به تبع آن وجود صنوف مختلف و یکسری فاکتورهای دیگر هستش که در این مناطق محروم وجود نداره به جز شهر آدلاید اگر هنوز اسپانسری یده.به نظر شما پیدا کردن کار به چه چیزهای دیگه ممکنه ارتباط پیدا کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    دوست عزیز ! این ویزا به اسم 489 همچنان در قید حیات هستش و هنوز سریعترین راه برای خروجه اما متاسفانه طبق بررسی که من کردم سریعترین راه برای وصل شدن به بازار کار نیست . به نظر من عواملی که باعث افزایش فرصت های کاری در یک منطقه میشه وجود صنایع مختلف، سرمایه گذازی های زیاد و گردش مالی بالای جامعه، جمعیت بالا و به تبع آن وجود صنوف مختلف و یکسری فاکتورهای دیگر هستش که در این مناطق محروم وجود نداره به جز شهر آدلاید اگر هنوز اسپانسری یده.به نظر شما پیدا کردن کار به چه چیزهای دیگه ممکنه ارتباط پیدا کنه؟
    برادر من، ایشون سوالش در مورد 476بود که شما با 475 قاطی کردی، ۴۷۶کلا ربطی به این ویزا نداره دوست عزیز. 489 چ ربطی به اینها داره آخه. سابکلاس 475 کلا وجود نداره دیگه.

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز عضو اين سايت شدم. اميدورام همه ما بتونيم در مسير سخت مهاجرت به هم كمك كنيم. رشته من مهندسي صنايع است و در خودروسازي كار ميكنم. منتظر ويزا هستم و به اميد خدا بايد وارد آدلايد بشم. از دوستان بزرگواري كه مهندس صنايع و ساكن آدلايد هستند سوال دارم كه در آدلايد كدوم تخصص مهندس صنايع خواهان بيشتري داره و زمينه كار براي كدوم تخصص بيشتره؟ من بيشتر سابقه ام با عنوان Business analyst يا System analyst هست اما در زمينه Quality assurance و Project control هم كار كرده ام. با كدوميك از اين تخصصها من شانس بيشتري در كار پيدا كردن در آدلايد خواهم داشت؟
    ممنونم كه منو راهنمايي مي كنيد
    اميدوارم كه هميشه سلامت و موفق و شاد باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)