صفحه 41 از 42 نخستنخست ... 313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام دوستان_ پادکست رادیو دال 2 اپیزود را به صحبت در مورد زندگی و کار در استرالیا پرداخته، برای من مفید بود و پیشنهاد میکنم که گوش بدید:

https://radiodaal.ir/parnian-australia
    https://radiodaal.ir/ali-sydney

با سلام.
    در صورت گرفتن مدرک پزشکی یا دندانپزشکی از یکی از دانشگاه های انگلیسی استرالیا که برای آمریکا یا انگلیس یا کانادا و ایران معتبر باشه...اوضاع کار و حداقل در آمد سالانه در این شغل(پزشکی یا دندانپزشکی) چقدر هستش؟
    در حین تحصیل چه موقعیت های کاری ای رو در اختیار دانشجویان قرار میدن؟
    دوره ی انترنی چقدر در آمد خواهد داشت؟
    آیا دولت هم حقوق ثابتی رو برای پزشکان و یا دندانپزشکان در نظر گرفته؟اگر گرفته چقدر و چگونه ؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من از دانشگاه curtin در شهر perth در رشته M.Rs. architecture پذیرش گرفتم، ولی در رابطه با موقعیت های شغلی که در اونجا برام میتونه وجود داشته باشه اطلاعاتم خیلی محدوده و نمیتونم تصمیم بگیرم. کسی هست که در رابطه با این شهر و موقعیت های شغلی مرتبط با رشته معماری تجربه و اطلاعی داشته باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

من تو این چند وقته یه روند خیلی قوی رو دارم میبنیم، خواستم بگم شاید بدرد کسایی که برای ایندشون برنامه ریزی میکنن بخوره.

خیلی از کسایی که تو آشترلیا درس میخونن تو هر حوزه ی که بگید بعد از فارغ تحصیلی بجای اینکه تو همین کشور براشون کار باشه به اروپا میرن.

این از این جهت جالبه که این کشور خیلی ادعای اقتصاد قوی و ... داره، (البته به لطف علم مارکتینگ) ولی نمیدونم چرا فارغ تحصیلاش میرن یه کشور

۵ ملیونی تو شمال اروپا کار گیر میارن اونم تو رشته هایی مثل کامیپیوتر و دیتا و انرژی که شما تو کره شمالی هم باهاش کار پیدا میکنین.

به نظرم اینکه ایرانی تو این کشور نسبت به آمریکا و آلمان و کانادا بسیار کمه نشون دهنده ی اینه که ایرانیها آدمهای باهوشی هستن!!!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

Your best bet is to find and connect with people in your field on linkedin. In particular Iranians take the time to respond. You can also check seek.com.au but it wouldn't be as reliable a source.
    From my experience Australia wouldn't make for top destination if all you want to do is work. The industry size is usually smaller than Europe/the US. But there is no place better to live when it comes to climate, language, affordablity, lifestyle and above all inclusion and social cohesion.

Junior Member

به صورت خلاصه سوالمو بپرسم. به نظرتون کدوم رشته ها برا کار تو پرث خوبه؟
    چون سنی ازم گذشته یعنی دارم به ۴۰ سالگی نزدیک میشم فقط میخوام تا لیسانس تحصیل کنم و مهاجرت کنیم پرث استرالیا.
    ۱. مهندسی ساخت (عمران) مقطع لیسانس
    ۲. مهندسی برق قدرت. لیسانس
    ۳. مهندسی کامپیوتر . لیسانس.
    ۴. مهندسی نرم افزار. لیسانس
    این ۴ تا تو سوئد که عالیه. اما مهندسی ساخت و کلا ساخت و ساز داره میخوابه. اما تو استرالیا اشنا و فامیل تعریف میکنن که رشدش بهتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farinwest نمایش پست ها
    به صورت خلاصه سوالمو بپرسم. به نظرتون کدوم رشته ها برا کار تو پرث خوبه؟
    چون سنی ازم گذشته یعنی دارم به ۴۰ سالگی نزدیک میشم فقط میخوام تا لیسانس تحصیل کنم و مهاجرت کنیم پرث استرالیا.
    ۱. مهندسی ساخت (عمران) مقطع لیسانس
    ۲. مهندسی برق قدرت. لیسانس
    ۳. مهندسی کامپیوتر . لیسانس.
    ۴. مهندسی نرم افزار. لیسانس
    این ۴ تا تو سوئد که عالیه. اما مهندسی ساخت و کلا ساخت و ساز داره میخوابه. اما تو استرالیا اشنا و فامیل تعریف میکنن که رشدش بهتره.

کسی میتونه یه براورد از این ۴ تا رشته بکنه؟ رشته ی فعلیم تا پاییز leave گرفتم و طی این مدت بنا به دلایلی به این نتیجه رسیدیم با همسرم که استرالیا بریم و رشته ی فعلی رو بعضی افرادی که سالها تو این کارن گفتن که کم کم بیکاری توش زیاد میشه. از این ۴ تا کدوما بهتره چه اینده چه اسونی مهاجرت؟ و از ۲ روز پیش ثبت نام دانشگاه تو سوئد شروع شده و ۲۸ روز حدودا بیشتر نمونده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط farinwest نمایش پست ها
    کسی میتونه یه براورد از این ۴ تا رشته بکنه؟ رشته ی فعلیم تا پاییز leave گرفتم و طی این مدت بنا به دلایلی به این نتیجه رسیدیم با همسرم که استرالیا بریم و رشته ی فعلی رو بعضی افرادی که سالها تو این کارن گفتن که کم کم بیکاری توش زیاد میشه. از این ۴ تا کدوما بهتره چه اینده چه اسونی مهاجرت؟ و از ۲ روز پیش ثبت نام دانشگاه تو سوئد شروع شده و ۲۸ روز حدودا بیشتر نمونده.
    Software engineering is always a good option no matter where you live. Structural engineering and all the relevant fields have good markets in Melbourne and Sydney, probably in perth too but you can always expect some fluctuations based on the market demad

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir181818 نمایش پست ها
    Software engineering is always a good option no matter where you live. Structural engineering and all the relevant fields have good markets in Melbourne and Sydney, probably in perth too but you can always expect some fluctuations based on the market demad
    ممنونم
    بعد تو رشته های برق مثل قدرت چی؟
    ایا استرالیا مثل سوعده که حتی تو شهرهای صدهزار نفری هم چند کار خونه ی سطح بالا داشته باشه ؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

درود.
    سوالتون رو به دو بخش تقسیم میشه کرد:
    اول درمورد برق و قدرت. به ظور کلی شاخه electrical engineering حساب میشه. اگر مربوط به شبکه برق باشه استرالیا هم مثل همه کشورها شبکه تولید و انتقال برق داره.
    اگر مربوط به برق صنعتی باشه اینجا هم کارخانجات و صنایعی هستند که به این رشته نیاز داشته باشن

دوم درمورد کارخانجات تولید مصنوعات فکر میکنم سوید در این زمینه قویتر هست و مصنوعات بیشتری تولید میکنه. البته میدونید که صنعت منحصر به تولید مصنوعات نیست. همه صنایع کشاورزی و غذایی و معادن و ...جزو صنعت حساب میشن. دراین صنایع اخیر استرالیا قویتر از سوید هست
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)