صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 3132333435363738394041
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 405 , از مجموع 405

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام دوستان_ پادکست رادیو دال 2 اپیزود را به صحبت در مورد زندگی و کار در استرالیا پرداخته، برای من مفید بود و پیشنهاد میکنم که گوش بدید:

https://radiodaal.ir/parnian-australia
    https://radiodaal.ir/ali-sydney

با سلام.
    در صورت گرفتن مدرک پزشکی یا دندانپزشکی از یکی از دانشگاه های انگلیسی استرالیا که برای آمریکا یا انگلیس یا کانادا و ایران معتبر باشه...اوضاع کار و حداقل در آمد سالانه در این شغل(پزشکی یا دندانپزشکی) چقدر هستش؟
    در حین تحصیل چه موقعیت های کاری ای رو در اختیار دانشجویان قرار میدن؟
    دوره ی انترنی چقدر در آمد خواهد داشت؟
    آیا دولت هم حقوق ثابتی رو برای پزشکان و یا دندانپزشکان در نظر گرفته؟اگر گرفته چقدر و چگونه ؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من از دانشگاه curtin در شهر perth در رشته M.Rs. architecture پذیرش گرفتم، ولی در رابطه با موقعیت های شغلی که در اونجا برام میتونه وجود داشته باشه اطلاعاتم خیلی محدوده و نمیتونم تصمیم بگیرم. کسی هست که در رابطه با این شهر و موقعیت های شغلی مرتبط با رشته معماری تجربه و اطلاعی داشته باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

من تو این چند وقته یه روند خیلی قوی رو دارم میبنیم، خواستم بگم شاید بدرد کسایی که برای ایندشون برنامه ریزی میکنن بخوره.

خیلی از کسایی که تو آشترلیا درس میخونن تو هر حوزه ی که بگید بعد از فارغ تحصیلی بجای اینکه تو همین کشور براشون کار باشه به اروپا میرن.

این از این جهت جالبه که این کشور خیلی ادعای اقتصاد قوی و ... داره، (البته به لطف علم مارکتینگ) ولی نمیدونم چرا فارغ تحصیلاش میرن یه کشور

۵ ملیونی تو شمال اروپا کار گیر میارن اونم تو رشته هایی مثل کامیپیوتر و دیتا و انرژی که شما تو کره شمالی هم باهاش کار پیدا میکنین.

به نظرم اینکه ایرانی تو این کشور نسبت به آمریکا و آلمان و کانادا بسیار کمه نشون دهنده ی اینه که ایرانیها آدمهای باهوشی هستن!!!
    American dream is a lie

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-امیرکبیر

Your best bet is to find and connect with people in your field on linkedin. In particular Iranians take the time to respond. You can also check seek.com.au but it wouldn't be as reliable a source.
    From my experience Australia wouldn't make for top destination if all you want to do is work. The industry size is usually smaller than Europe/the US. But there is no place better to live when it comes to climate, language, affordablity, lifestyle and above all inclusion and social cohesion.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)