صفحه 13 از 41 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda s نمایش پست ها
    هیچ تاپیک دیگه ای برای سوالم پیدا نکردم
    مشخصه دوستانی که رفتن استرالیا دیگه فرصت نمی کنن بیان جواب ماها رو بدن
    البته خوب حق دارن
    من یه بار دیگه سوالم رو مطرح می کنم:
    درباره امکان راه انداختن یه بیزنس کوچیک حالا از مغازه یا عکاسی یا مثلا طراحی داخلی یا شرکت ... یا فروشگاه زنجیره ای ...هر چی که باشه فقط خودت کارفرمای خودت باشی..
    امکانش هست؟
    چه محدودیت هایی داره؟ واسه یه مهاجر شرایط سرمایه گذاری و درامدش چطوره
    تو ایران که خیلیییییییی راحته فقط سرمایه می خواد اونم نه زیاد
    دوست عزیز در مورد سوال شما من جواب و تجربه ای ندارم...در فیسبوک دنبال صفحه "زیر آسمون شهر ملبورن" بگردید اونجا افراد جا افتاده در استرالیا هستن که مطمئنا میتونن جواب سوال شما رو بدن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda s نمایش پست ها
    هیچ تاپیک دیگه ای برای سوالم پیدا نکردم
    مشخصه دوستانی که رفتن استرالیا دیگه فرصت نمی کنن بیان جواب ماها رو بدن
    البته خوب حق دارن
    من یه بار دیگه سوالم رو مطرح می کنم:
    درباره امکان راه انداختن یه بیزنس کوچیک حالا از مغازه یا عکاسی یا مثلا طراحی داخلی یا شرکت ... یا فروشگاه زنجیره ای ...هر چی که باشه فقط خودت کارفرمای خودت باشی..
    امکانش هست؟
    چه محدودیت هایی داره؟ واسه یه مهاجر شرایط سرمایه گذاری و درامدش چطوره
    تو ایران که خیلیییییییی راحته فقط سرمایه می خواد اونم نه زیاد
    سلام
    کار بسیار خوبیه و اتفاقا در استرالیا مشاغل خدماتی و غیر صنعتی آینده بهتری دارن. ولی چند مورد رو باید مد نظر قرار داد : 1- راه انداختن بیزنس خصوصی به نوع سنتی که رایجه سرمایه بسیار بالایی میخواد ( اگر به فکر اجازه مکان و بقیه موارد هستید) 2- بازار کار اینجا بسیار قابتیه و تا آشنایی کامل به وضعیت بازار نداشته باشید نمیتونین این کار رو بکنید - برای مثال تو آدلاید دو تا برادر بودن و اومدن تو راندل مال یه کبابی راه انداختن اون موقع اتفاقا کبابی تو آدلاید نبود و همه ایرانیا کمبودشو حس میکردن ولی چون آشنایی کامل از وضعیت بازار و تبلیغات مناسب نداشتن کارشون تعطیل شد. راه انداختن بیزنس خصوصی در هر کشوری و بالاخص استرالیا در انتدای ورود به استرالیا ( اگر تازه میخواین وارد استرالیا بشین از نوشته تون اینطور به نظر میاد) بسیار ریسک بالایی داره
    ولی شاید گرفتن نمایندگی های فست فود مثل پیتزا هات و ... بعد از دو سه سال زندگی در استرالیا مقدور باشه که البته سرمایه بالایی میخواد.

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

یلدا جان کار عکاسی و طراحی داخلی اینجا سخت میگیره( نیروی داخلی توی این حوزه زیادی هم دارن)

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

سلام.
    من و همسرم رشتمون نرم افزار هست. همسرم برنامه نویس .net هست که ایران 7 سال سابقه کار داره. من هم کارم تحلیل شبکه های اجتماعی و داده کاوی و ایناست با دو سال سابقه کار. من میخوام برای ویزای 476 برای استرالیا اقدام کنم. اوضاع کار برای ما چطور هست؟؟ ما میزان پولی که داریم برای 8 ماه نهایتا زندگی در استرالیا در شرایط صرفه جویی هست. به نظرتون میتونیم قبل از ان کار پیدا کنیم؟؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    سلام.
    من و همسرم رشتمون نرم افزار هست. همسرم برنامه نویس .net هست که ایران 7 سال سابقه کار داره. من هم کارم تحلیل شبکه های اجتماعی و داده کاوی و ایناست با دو سال سابقه کار. من میخوام برای ویزای 476 برای استرالیا اقدام کنم. اوضاع کار برای ما چطور هست؟؟ ما میزان پولی که داریم برای 8 ماه نهایتا زندگی در استرالیا در شرایط صرفه جویی هست. به نظرتون میتونیم قبل از ان کار پیدا کنیم؟؟
    اوضاع کار کامپیوتر از رشته های دیگه مهندسی بهتره بنظر من کارپیدا میکنید

Junior Member

با سلام و عرض ادب خدمت دوستای محترم
    من فارغ التحصیل لیسانس عمران دانشگاه تهران و فوق لیسانس سازه های دریایی دانشگاه تهران هستم و با ویزای 476 قصد مهاجرت به شهر ملبورن را به زودی دارم.کسی از دوستان میتونه اطلاعاتی راجعبه اوضاع کار مربوط به رشته لیسانس یا فوق لیسانس بنده در این شهر یا سایر شهرهای استرلیا به من بده؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khaledi نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستای محترم
    من فارغ التحصیل لیسانس عمران دانشگاه تهران و فوق لیسانس سازه های دریایی دانشگاه تهران هستم و با ویزای 476 قصد مهاجرت به شهر ملبورن را به زودی دارم.کسی از دوستان میتونه اطلاعاتی راجعبه اوضاع کار مربوط به رشته لیسانس یا فوق لیسانس بنده در این شهر یا سایر شهرهای استرلیا به من بده؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین
    سلام
    دوست عزیز نمیخوام خبرهای ناامید کننذه بدم ولی اوضاع کار عمران در ادسترالیا زیاد خوب نیست اگر کار طراحی کنید اوضاع بهتره ولی سایت خیلی خرابه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

در 95 در صد موارد با افرادی که صحبت کردم گفتن که کار کژوال پیدا کردن و نسبتا راضی هستن و تو این فروم هم که ماشالله همه از مصیبت ها میگن . پس من به کار کژوال هم راضی هستم

آیا در تمامی مناطق میشه کار کژوال پیدا کرد؟ حتی Regional subclass489
    درسته که ویزای موقت هستش اما شاید یک سال زود تر وارد استرالیا بم و این واسم مهمه

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانس کامپیوتر دارم و می خوام برا مستر تو استرالیا اقدام کنم اما این بخش رو که خوندم کمی نا امید شدم یه سوال اساسی دارم
    این بحثایی که اینجا می کنید راجع به اینکه کار گیر نمیاد درباره کسایی هست که تو ایران مدرک گرفتن یا اگه تو استرالیا هم مدرک بگیریم بازار کار خوب نیست ؟

Junior Member

مرسي از دوست عزيز r-1159 كه جواب منو داد.شما خودتون استراليا هستيد؟ رشته عمران هستيد ؟ من شنيده بودم چون اكثر شهرهاي استراليا ساحلي هستند اوضاع كار سازه دريايي بد نيست، پس اين غلطه؟ تو شهر پرت چه طور؟ مرسي از راهنماييتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)