صفحه 18 از 42 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    دوستان من و همسرم برنامه نویسش هستیم. شنیدیم بازار کار سیدنی و ملبورن خوبه و البته سیدنی بهتره ولی خب سیدنی گرونتره و ممکنه درخواست کننده کار هم بیشتر باشه! کسی میتونه راهنمایی و کمک کنه که ما چیکار کنیم؟
    بنظر من در شرایط کاری حتی برابر سیدنی به ملبورن ارجحیت داره - سیدنی خیلی گرونه ولی خوب بی دلیل هم نیست که گرونه چون امکانات خیلی بیشتری از شهرهای دیگه داره - از لحاظ کاری هم صد در صد اوضاع بهتری داره

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

سلام دوستان، کسی اطلاع داره برای رشته مهندسی محیط زیست اوضاع کار چطوره؟ خودم محیط زیستم و همسرم مکانیک با 15 سال سابقه...زبان هم در حد 7....آدلاید چطوره بازار کارش؟ ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه اوضاع کار برای مهندسی معدن کجا بهتره و اسپانسر راحت تر برام پیدا میشه و آیا برای ارزشیابی مدارک نمره آیلتس برای این رشته لازم هست یا نه؟

پیش فرض اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام
    من ارشد شهرسازی-برنامه ریزی شهری و منطقه ای دارم از دانشگاه تهران با 8 سال سابقه کار در مهندسین مشاور و همچنین شهرداری که 2.5 سالش مدیریت شهری بوده. مدرک زبانم رو هم دارم میگیرم .میخوام بدونم با این شرایط میشه امیدوار به پیدا کردن کار مرتبط در استرالیابود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

بازار کار کدوم گرایش برای کسانی که مدرک لیسانس دارند و صد البته بومی نیستند بهتره، منظورم تو همه گرایش هاست، مهندسی، پزشکی و فنی و حرفه ای، و تقریبا بدون سابقه کار یا حداکثر 1 سال، ممنون میشم راهنمایی کنید

با عرض سلام.یه سوال.میخواستم بدونم بازار کار مدیر پایگاه داده که مدرک mcsa یا mcse داشته باشه و حدود سه سال سابقه کار تو استرالیا چطوره؟برای اقامت دائم میخوام.حالا زیرگروه 189 یا 190.مدرکم هم لیسانس کامپیوتر هست.با تشکر.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin4ever نمایش پست ها
    با عرض سلام.یه سوال.میخواستم بدونم بازار کار مدیر پایگاه داده که مدرک mcsa یا mcse داشته باشه و حدود سه سال سابقه کار تو استرالیا چطوره؟برای اقامت دائم میخوام.حالا زیرگروه 189 یا 190.مدرکم هم لیسانس کامپیوتر هست.با تشکر.
    من اطلاعات چندانی در مورد گرایشای کامپیوتر ندارم ولی کامپیوتر اوضاعش از همه رشته های مهندسی بهتره ولی معنیش این نیست که اوضاع کارش خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    بنظر من در شرایط کاری حتی برابر سیدنی به ملبورن ارجحیت داره - سیدنی خیلی گرونه ولی خوب بی دلیل هم نیست که گرونه چون امکانات خیلی بیشتری از شهرهای دیگه داره - از لحاظ کاری هم صد در صد اوضاع بهتری داره
    میگن مردم دنیا دو دسته اند: اونهایی که ملبورن رو ترجیح می دهند و اون هایی که سیدنی رو ترجیح می دهند. واقعا هم بستگی به طبع آدم داره.
    سیدنی یه جاهاییش مثل تهرانه. شلوغ پلوغ و هرکی به هرکی. ولی در کل کیفیت زندگی تون از نظر اقتصاد و رفاه و تفریح تو سیدنی و ملبورن خیلی مشابه خواهد بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

بازار کار چه چیزی اونجا خوبه کلا؟ کارهای مهندسی یا حرفه ای مانند نقاشی، بنایی و .... یا پزشکی و مرتبط مثل پرستاری، دیگه اینو همه باید بتونند جواب بدند، حداقل هرکی یه چیزی دیده که خوبه بازارش، منظورم اونایی هست که دنبال کارند اونجا

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=amiirali;2000984]بازار کار چه چیزی اونجا خوبه کلا؟ کارهای مهندسی یا حرفه ای مانند نقاشی، بنایی و .... یا پزشکی و مرتبط مثل پرستاری، دیگه اینو همه باید بتونند جواب بدند، حداقل هرکی یه چیزی دیده که خوبه بازارش، منظورم اونایی هست که دنبال کارند اونجا[/QUOTE
    باطار مهندسی غیر از کامپیوتر که البته اون هم داره به بقیه می پیونده خرابه - نرسینگ و پزشکی بهتره ولی باید رجیستر بشی که کار حضرت فیله - دندانپزشکی حرف نداره که اون هم باید اینجا درس خونده باشی و رجیستر بشی - حقوق و .. افتضاحه - کارهای خدماتی عالی :بنایی- لوله کشی - آشپزی - برقکاری ... بازارشون خوبه ولی وارد شدن بهشون کار سختیه و بازار دسته اوزیاست
    کشور سنعتی نیست پس انتظار نداشته باشید مهندسا وضعشون خوب باشه - کلا کارهای خدماتی که در همه جای دنیا مورد نیازه اینجا اوضاعشون خوبه اون هم دلیلش اینه که بای زندگی نیاز به این مشاغل هست مثلا بدون مهندس میشه رندگی کرد ولی بدون سلمونی و لوله کش نمیشه زندگی کرد
    این لبه کلام بود بدون رو دروایسی و خرده شیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)