صفحه 22 از 42 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من الان لیسانس صنایع دارم اما میخوام برای MBA اقدام. هدفم دکترا گرفتن نیست و میخوام برم که بعدش بتونم کار کنم و بمونم. وضعیت کار برای این رشته چطوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinDHM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان لیسانس صنایع دارم اما میخوام برای MBA اقدام. هدفم دکترا گرفتن نیست و میخوام برم که بعدش بتونم کار کنم و بمونم. وضعیت کار برای این رشته چطوره؟
    MBA به درد کسانی میخوره که زبان نیتیو دارند تازه برای انها هم کار پیدا کردن مشکله . کلا برای کسی که زبان مادریش انگلیسی نیست گرفتن اینطور کارها بسیار سخت و بعیده . مگر چینی ها و هندی ها که بیشتر برای جلب همزبانان انها را استخدام می کنند.
    مهندسی صنایع هم اوضاع خوبی نداره و گرفتن کار با این رشته خیلی سخت شده.
    البته انتخاب نهایی با شماست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعيت بازار كار در شهر هاي مختلف استراليا و رشته هاي مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    من تحربه زیادی ندارم ولی این رو میدونم اگر مدرکتون مورد فبول اینجا باشه و رجیستر بشید و اگر هم خانم باشید شانس گرفتن کار براتون از رشته های مهندسی خیلی بالاتره
    از پاسختون ممنونم. خانم نیستم. با ID خانمم وارد سایت میشیم.
    شنیدم شهر ورزشی استرالیا ملبورن هست. برای همین این شهر انتخاب کردیم. میتونم نظر شما رو در این مورد بدونم؟

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم اطلاعاتی در رابطه با بازار کار گردشگری به من بدید. کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی گردشگری رو دارم. با سپاس

Junior Member

سلام و درود

دوستان من از طریق ویزای همسرم دارم میرم ملبورن. من مهندس مکانیک با 8 سال سابقه هستم. میخواستم مدارکم رو قبل از ورود به استرالیا ارزیابی کنم یعنی PE بگیرم. این کاره خوبه و یا برم استرالیا و بعد اقدام کنم؟
    برای اینکه از خدمات دولت استفاده کنم بهتره از طریق تحصیل همسرم بریم و یا از طریق skill من؟

سپاس

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط mih2a نمایش پست ها
    سلام و درود

دوستان من از طریق ویزای همسرم دارم میرم ملبورن. من مهندس مکانیک با 8 سال سابقه هستم. میخواستم مدارکم رو قبل از ورود به استرالیا ارزیابی کنم یعنی PE بگیرم. این کاره خوبه و یا برم استرالیا و بعد اقدام کنم؟
    برای اینکه از خدمات دولت استفاده کنم بهتره از طریق تحصیل همسرم بریم و یا از طریق skill من؟

سپاس
    رجیستر شدن دو مرحله داره مرحله اول اسس مدارک هست که برای مهاجرت هست و مرحله دوم کمی متفاوت هستو معمولا اینترویو داره شما مرحله اول رو اگر آیلتس دارید میتونیدالان انجام بدید
    در مورد خدمات دولت شما و همسرتون با ویزای دانشجویی نمیتونید خدمات و کمکاز دولت بگیرید و باید با اقامت دایم وارد بشید بعضی خدمات مثل سنترلیک تا دو سالشامل حال ویزاهای دایم اسکیلد نمیشه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان در مورد کار در استرالیا چند سوال داشتم.
    این بدیهی است که حتی اگر کسی با آیلتس 4 اسکیل 7 هم بره استرالیا برای مکالمه در حد کاری مشکل خواهد داشت. برخورد کارفرماها با این موضوع چطوره؟
    چقدر زمان می بره تا به قول معروف جا بیفی و کار تخصصی پیدا کنی؟آیا باید با کار کژوال شروع کرد تا سطح زبان بالاتر بیاد؟
    کسانی که تجربه کار ایرانی دارند , مخصوصا اگر کم باشه قطعا با سیستم اونجا هماهنگ نیستن و مثل یک آدم صفر می مونن. آیا کارفرماها اونجا حاضرم چنین افرادی را بپذیرن؟یا به عنوان کار آموز قبول کنن ؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان در مورد کار در استرالیا چند سوال داشتم.
    این بدیهی است که حتی اگر کسی با آیلتس 4 اسکیل 7 هم بره استرالیا برای مکالمه در حد کاری مشکل خواهد داشت. برخورد کارفرماها با این موضوع چطوره؟
    چقدر زمان می بره تا به قول معروف جا بیفی و کار تخصصی پیدا کنی؟آیا باید با کار کژوال شروع کرد تا سطح زبان بالاتر بیاد؟
    کسانی که تجربه کار ایرانی دارند , مخصوصا اگر کم باشه قطعا با سیستم اونجا هماهنگ نیستن و مثل یک آدم صفر می مونن. آیا کارفرماها اونجا حاضرم چنین افرادی را بپذیرن؟یا به عنوان کار آموز قبول کنن ؟
    کاملا بستگی داره که چقدر شورتیج در رشته شما در مارکت وجود داره - برای رشته هایی مثل کامپیوتر من آدمهایی رو دیدم که زبانشون ضعیف بوده و سرکار هستن (البته زبان کسانی که معمولا از ایران میان نسبت به اونهاخیلی ضعیفتره و این مشکل ماست چون کتابهامون فارسین و خارجی زبان در کشرمون نداریم که باهاشون مکالمه کنیم). برای رشته هایی مثل عمران و مکانیک مخصوصا اگر کار سایت مد نظر باشه سظح زبان خیلی خیلی تعیین کنندست و تقریبا جای رقابت نیست برای همینه که اکثر ایرانیایی که عمران خوندن اوضاع کار جالبی ندارن در این موارد سطح توقع کارفرماها خیلی بالاست. بجه هایی که در این رشسته ها هستن و کار پیدا کردن 90 درصد از طریق نتوورکینگ و آشنا کار پیدا میکنن و پیدا کردن کار بدون آشنا در این رشته ها فوقالعاد سخته مگه اینکه یک سالی رو به هر دری بزنید تا یه در به روتون باز بشه.
    در مورد کار آموز هم همینطور و علاوه بر اون اینجا موقعیت های کاری هست که برای گرجویت هاست و هر ساله یک بار باز میشه و فقط کسانی رو که از دانشگاههای اینجا فارغ شدن استخدام میکنن - رقابت در این پوزیشن ها هم بالاست و اکثرا خود اوزی ها و یا کسانی که مثل نیتیو ها صحبت میکنن پوزیشن ها رو میگیرن

Junior Member

سلام.من به مدت 10 سال است که شغل آرایشگری دارم.تو ایران اینجا حتی مربی آرایش و پیرایش هم هستم و قصد مهاجرت به استرالیا رو داریم.به نظرتون چه مدتی طول میکشه که بتونم کارپیدا کنم .چون ویزای همسرم دانشجویی هست و روی در آمدم خیلی حساب بازکردم بابت خرج و مخارج استرالیا.در آمد من تو ایران نسبتا خوب هست در ضمن .
    سوال بعدی اینه که آرایشگاه های ملبورن بیشتر چه تخصصی لازم دارن؟ما چون فقط به امید کار پیدا کردن و بدون پشتوانه مالی میخواهیم اقدام کنیم. نمیدونم میشه رو این موضوع حساب کرد یا به ایرانی ها کار آرایشگری نمیدن؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام.من به مدت 10 سال است که شغل آرایشگری دارم.تو ایران اینجا حتی مربی آرایش و پیرایش هم هستم و قصد مهاجرت به استرالیا رو داریم.به نظرتون چه مدتی طول میکشه که بتونم کارپیدا کنم .چون ویزای همسرم دانشجویی هست و روی در آمدم خیلی حساب بازکردم بابت خرج و مخارج استرالیا.در آمد من تو ایران نسبتا خوب هست در ضمن .
    سوال بعدی اینه که آرایشگاه های ملبورن بیشتر چه تخصصی لازم دارن؟ما چون فقط به امید کار پیدا کردن و بدون پشتوانه مالی میخواهیم اقدام کنیم. نمیدونم میشه رو این موضوع حساب کرد یا به ایرانی ها کار آرایشگری نمیدن؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)