صفحه 23 از 42 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    کاملا بستگی داره که چقدر شورتیج در رشته شما در مارکت وجود داره - برای رشته هایی مثل کامپیوتر من آدمهایی رو دیدم که زبانشون ضعیف بوده و سرکار هستن (البته زبان کسانی که معمولا از ایران میان نسبت به اونهاخیلی ضعیفتره و این مشکل ماست چون کتابهامون فارسین و خارجی زبان در کشرمون نداریم که باهاشون مکالمه کنیم). برای رشته هایی مثل عمران و مکانیک مخصوصا اگر کار سایت مد نظر باشه سظح زبان خیلی خیلی تعیین کنندست و تقریبا جای رقابت نیست برای همینه که اکثر ایرانیایی که عمران خوندن اوضاع کار جالبی ندارن در این موارد سطح توقع کارفرماها خیلی بالاست. بجه هایی که در این رشسته ها هستن و کار پیدا کردن 90 درصد از طریق نتوورکینگ و آشنا کار پیدا میکنن و پیدا کردن کار بدون آشنا در این رشته ها فوقالعاد سخته مگه اینکه یک سالی رو به هر دری بزنید تا یه در به روتون باز بشه.
    در مورد کار آموز هم همینطور و علاوه بر اون اینجا موقعیت های کاری هست که برای گرجویت هاست و هر ساله یک بار باز میشه و فقط کسانی رو که از دانشگاههای اینجا فارغ شدن استخدام میکنن - رقابت در این پوزیشن ها هم بالاست و اکثرا خود اوزی ها و یا کسانی که مثل نیتیو ها صحبت میکنن پوزیشن ها رو میگیرن
    شاید به جرعت بشه گفت شما تنها کسی هستی که پاسخهای کلیدی و کاربردی میدی. با این اوصاف خوندن یک مقطع تحصیلی و سپس به فکر کار افتادن منطقی تره.
    حالا سوال اینه که برای local student (یعنی کسی که اقامت داره) تحصیل چه فرقی با اینترنشنال داره؟چون منطقی به نظر می رسه که با تحصیل سطح زبان بالاتر بیاد و ارتباطات هم بهتر بشه.فقط مسئله هزینه ها و ... مهمه.یا لوکال ها از وام تحصیلی و .. برخوردارند؟امکانات خاصی دارند؟
    آ

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    شاید به جرعت بشه گفت شما تنها کسی هستی که پاسخهای کلیدی و کاربردی میدی. با این اوصاف خوندن یک مقطع تحصیلی و سپس به فکر کار افتادن منطقی تره.
    حالا سوال اینه که برای local student (یعنی کسی که اقامت داره) تحصیل چه فرقی با اینترنشنال داره؟چون منطقی به نظر می رسه که با تحصیل سطح زبان بالاتر بیاد و ارتباطات هم بهتر بشه.فقط مسئله هزینه ها و ... مهمه.یا لوکال ها از وام تحصیلی و .. برخوردارند؟امکانات خاصی دارند؟
    آ
    خوشجالم که اطلاعتم مفید بوده - ببخشید من سوالتون رو درست متوجه نشدم سوالتون اینه که فرق داشنجوی دامستیک با اینترنشنال چیه ؟ و یا بازار کاری رو مد نظرتون یود ؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خوشجالم که اطلاعتم مفید بوده - ببخشید من سوالتون رو درست متوجه نشدم سوالتون اینه که فرق داشنجوی دامستیک با اینترنشنال چیه ؟ و یا بازار کاری رو مد نظرتون یود ؟
    شاید اصطلاحش و بد گفتم.
    تحصیل برای فردی که اقامت استرالیا را داره با کسی که دانشجوی اینترنشنال هست , چه فرقی داره؟مثلا میزان هزینه ها , امکان گرفتن بورس تحصیلی , وام تحصیلی و ...
    کلا چه خدمات تحصیلی دولت برای فردی که اقامت داره قائل هست؟
    چون با توجه به توضیح شما این منطقی به نظر می رسد که برای قردی که مهندسی عمران داره , 1 سال مستر عمران بخونه.اینطوری احتمال کار پیدا کردنش بیشتره.درسته؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شاید اصطلاحش و بد گفتم.
    تحصیل برای فردی که اقامت استرالیا را داره با کسی که دانشجوی اینترنشنال هست , چه فرقی داره؟مثلا میزان هزینه ها , امکان گرفتن بورس تحصیلی , وام تحصیلی و ...
    کلا چه خدمات تحصیلی دولت برای فردی که اقامت داره قائل هست؟
    چون با توجه به توضیح شما این منطقی به نظر می رسد که برای قردی که مهندسی عمران داره , 1 سال مستر عمران بخونه.اینطوری احتمال کار پیدا کردنش بیشتره.درسته؟
    استرالیا امکانات بسیار خوبی برای تحصیل سیتیزن ها و دارندگان اقامت دائم داره - در مقطع لیسانس شما میتونی از دولت وام بگیری و قسمت عمده هزینه دانشگاه رو پرداخت کنی در صورتیکه برای کسانی که مقیم نیستن و اینترنشنال هستن این هزینه فوق العاده بالاست. در مقطع پست گرجویت شما اکر دامستیک باشی هیج هزینه ای نمیدید و فقط برای کرس ها هزینه میدید و اگر بای ریسرج باشه کاملا مجانیه که برای اینترنشنالها پولیه و هزینه بالایی داره.
    در مورد کار برای پوزیشن های گرجویت خیلی مهمه که شما از اینحا فارغ التخصیل بشین البته روایت هست که در مقطع دکتر تاثیر زیادی نداره و بهتره که لیسانس شما از اینجا باشه و یا مستر شما چون هنگام اپلای برای این پوزیشن ها ازتون ترنسکریپ میخواد.
    پس بهترین حالت اینه که شما لیسانستون اینجا باشه و یا مستر و الا دکتری کمک زیادی در گرفتن این پوزیشن ها نمیکنه ظاهرا

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

استرالیا امکانات بسیار خوبی برای تحصیل سیتیزن ها و دارندگان اقامت دائم داره - در مقطع لیسانس شما میتونی از دولت وام بگیری و قسمت عمده هزینه دانشگاه رو پرداخت کنی در صورتیکه برای کسانی که مقیم نیستن و اینترنشنال هستن این هزینه فوق العاده بالاست. در مقطع پست گرجویت شما اکر دامستیک باشی هیج هزینه ای نمیدید و فقط برای کرس ها هزینه میدید و اگر بای ریسرج باشه کاملا مجانیه که برای اینترنشنالها پولیه و هزینه بالایی داره.
    در مورد کار برای پوزیشن های گرجویت خیلی مهمه که شما از اینحا فارغ التخصیل بشین البته روایت هست که در مقطع دکتر تاثیر زیادی نداره و بهتره که لیسانس شما از اینجا باشه و یا مستر شما چون هنگام اپلای برای این پوزیشن ها ازتون ترنسکریپ میخواد.
    پس بهترین حالت اینه که شما لیسانستون اینجا باشه و یا مستر و الا دکتری کمک زیادی در گرفتن این پوزیشن ها نمیکنه ظاهرا
    پس خیلی امیدوار نباشم... چون لیسانس و فوق لیسانسم کلا متفاوت! لیسانس عمران و ارشد مدیریت.. البته مقاله و .. هم هست ولی گویا نمیشه.
    من فکر کردم برای کلیه مقاطع میشه وام گرفت...
    چون طبق گفته شما منطقی بود که حداقل یک مستر دوم بگیرم تا بتونم کار پیدا کنم.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

می خواستم بپرسم دوره هایی که تحت عنوان[FONT="] « دوره های مشترک با TAFE » در ایران برگزار می شود و [/FONT]
    [FONT="]گواهینامه مهارتی بین المللی تیف استرالیا را می دهند , معتبر و مورد تایید کارفرماهای استرالیایی هستند؟
    [/FONT]
    [FONT="]آیا اخذ این مدارک می تواند در یافتن کار در استرالیا موثر باشد؟
    [/FONT]
    [FONT="]اختصاصا منظورم این سایت هست.
    international.mft.info/[/FONT]
    دوره های تیف در استرالیا خیلی معتبر و هم ارزش با مدرک دانشگاهی هستن خیلی از استرالیایی ها بحای رفتن به دانشگاه دوره های تیف رو میگذرونن و براحتی وارد بازار کار میشن البته من نمیدونم که تیف ایران مورد قبئل ایتجا هست یا نه ولی داشتن یه مدرک بوچر - برقکار - بیکری - هیر درسر و اینجور رشته ها خیلی بدرد بخوره و میتونه برای پیدا کردن کار خیلی کمک بکنه

می خواستم بپرسم دوره هایی که تحت عنوان « دوره های مشترک با TAFE » در ایران برگزار می شود و
    گواهینامه مهارتی بین المللی تیف استرالیا را می دهند , معتبر و مورد تایید کارفرماهای استرالیایی هستند؟

آیا اخذ این مدارک می تواند در یافتن کار در استرالیا موثر باشد؟

اختصاصا منظورم این سایت هست.
    international.mft.info/
    سلام
    این سوال خیلی از دوستان هست، لطفا اگر کسی از دوستان از نمایندگی معتبر تیف در ایران خبر داره یا از اعتبار مدارک مجتمع فنی اطلاع دارن به ما نیز اطلاع رسانی کنند

من به تیف استرالیا، بریزبین میل زدم ، گفتند ما هیچ دوره ای در ایران برگزار نمیکنیم،نمیدون مجتمع فنی رو چه حسابی میگه ما با تیف همکاری میکنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    من به تیف استرالیا، بریزبین میل زدم ، گفتند ما هیچ دوره ای در ایران برگزار نمیکنیم،نمیدون مجتمع فنی رو چه حسابی میگه ما با تیف همکاری میکنیم
    در هر ایالتی حداقل 2 تیف متفاوت وجود داره که اینها کلا جدا از هم هستند مثلا پلی تکنیک پرث ربطی به باکس هیل ملبورن نداره.

مجتمع فنی تهران ادعا میکنه که با باکس هیل ملبورن همکاری میکنه .

http://www.bhtafe.edu.au/Pages/default.aspx

ممنون، با باکس هیل هم مکاتبه کردم ،عامل اونا تو ایران موسسه مهراوران هستند که با این موسسه که تماس گرفتم گفتن منتقل شدن به قسمت اینترنشنال مجتمع فنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)