صفحه 24 از 42 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    ممنون، با باکس هیل هم مکاتبه کردم ،عامل اونا تو ایران موسسه مهراوران هستند که با این موسسه که تماس گرفتم گفتن منتقل شدن به قسمت اینترنشنال مجتمع فنی.
    چون منم به تیف سیدنی زدم گفت نمایندگی نداریم.
    یعنی الان این تیف مجتمع فنی دقیقا همونی است که تو ملبورنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    چون منم به تیف سیدنی زدم گفت نمایندگی نداریم.
    یعنی الان این تیف مجتمع فنی دقیقا همونی است که تو ملبورنه؟
    با تین مکاتباتی که من انجام دادم خیلی بعیده، البته با ملبورن مکاتبه نداشتم.اخه معقول هم نیست، یه دوره که اونجا ۷،۸ هزار دلاره تینجا با یک میلیون و خورده ای یکی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    دوره های تیف در استرالیا خیلی معتبر و هم ارزش با مدرک دانشگاهی هستن خیلی از استرالیایی ها بحای رفتن به دانشگاه دوره های تیف رو میگذرونن و براحتی وارد بازار کار میشن البته من نمیدونم که تیف ایران مورد قبئل ایتجا هست یا نه ولی داشتن یه مدرک بوچر - برقکار - بیکری - هیر درسر و اینجور رشته ها خیلی بدرد بخوره و میتونه برای پیدا کردن کار خیلی کمک بکنه
    مرسی بابت وقتی که میگذارید. میخواستم بدونم وصعبت متره و براورد برای بچه های عمران چطوره؟ من خودم چون کار طراحی نکرده بودم ایران در اینجا (تورنتو - کانادا) به دنبال این کار نرفتم ولی بعضا بچه های با کفایت هم میشناسم که هنوز بعد یکسال بیکارن هر چند تعداد زیادی هم سر کار هستن. من خودم در زمینه متره و براورد کار میکنم اینجا در یه شرکت ساختمونی و بدون هیچ نتورکینگ پیدا کردم کار رو البته بعد حدود یکسال..اونجا چطوره این زمینه؟...........بعد اینجا یه سری دوره هست که امکان کاآموری رایگان داره برای 6 هفته الی سه ماه....یا یه دوره ای هست که با حقوق حداقل هستش..در اونجا این داستان ها هست؟.......چون من خودم بعد یکی دو سال چون پی آر استرالیا رو دارم میخوام بیام اونجا ...میخواستم شما که به دقت جواب میدی نظرت رو بدونم در این موارد......در ضمن در مورد TAEF دوره هاش همچین ارزون هم نیست تا اونجا که یادمه....کمک هزینه ای هم نمیدن....میدن؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    مرسی بابت وقتی که میگذارید. میخواستم بدونم وصعبت متره و براورد برای بچه های عمران چطوره؟ من خودم چون کار طراحی نکرده بودم ایران در اینجا (تورنتو - کانادا) به دنبال این کار نرفتم ولی بعضا بچه های با کفایت هم میشناسم که هنوز بعد یکسال بیکارن هر چند تعداد زیادی هم سر کار هستن. من خودم در زمینه متره و براورد کار میکنم اینجا در یه شرکت ساختمونی و بدون هیچ نتورکینگ پیدا کردم کار رو البته بعد حدود یکسال..اونجا چطوره این زمینه؟...........بعد اینجا یه سری دوره هست که امکان کاآموری رایگان داره برای 6 هفته الی سه ماه....یا یه دوره ای هست که با حقوق حداقل هستش..در اونجا این داستان ها هست؟.......چون من خودم بعد یکی دو سال چون پی آر استرالیا رو دارم میخوام بیام اونجا ...میخواستم شما که به دقت جواب میدی نظرت رو بدونم در این موارد......در ضمن در مورد TAEF دوره هاش همچین ارزون هم نیست تا اونجا که یادمه....کمک هزینه ای هم نمیدن....میدن؟
    اگر منظورتون کوانتیتی سرویور هست اینجا من بعضا آگهی کار در این زمینه زیاد میبینم و جالبش اینه که ایرانیها در این پست ها تونستن وارد بشن فکر میکنم دلیلش این باشه که نیاز به داشتن زبان انگلیسی قوی و کامیونیکیشن نداره اون دوره هایی که فرمودین رو نمیدونم اینجا هست یا نه ولی اگر باشه خیلیا حاضرن این کار رو بکنن و اجتمالا رقابت خیلی شدیده - در مورد تیف هم درست فرمودید دورها ارزون نیستن و اگر رشته درست و درمون بخواید بخونین هزینه داره - کمک هزینه داده میشه به اونهایی که با ویزای هیومنترین وارد شدن مثل قایقی ها و پناهجویان ولی این کمک هزینه تا دوسال شامل حال کسانی که مثل شما با ویزای اسکیلد میان نمیشه
    شما اگر سابقه کار اونجا رو دارید کمک زیادی به گرفتن کار در استرالیا میکنه
    موفق باشید

Junior Member

سلام و عرض ادب خدمت دوستان.
    کسی میدونه اوضاع و احوال کار برای رشته معماری چه جوریاست؟
    هیچ اطلاعاتی ندارم و آگه بشه کمک کنید لطف کردید

با سلام خدمت دوستان عزیز
    می خواستم ببینم واسه مدرک مهندسی دریا - کشتی سازی فارغ التحصیل امیرکبیر، اگه واسه ویزای 476 اقدام کنم شرایط کارم اونجا چطوریه؟ راحت می تونم با این مدرک کار پیدا کنم؟

سلام.
    این درسته که پیدا کردن کار با ویزای 485 (Temporary Graduate visa) سخته و کارفرماها خیلی دید مثبتی به این ویزا ندارند ؟
    من تازه برای مستر میخوام اقدام کنم میخوام ببینم شرایط بعد از تحصیل چطوریه.
    مرسی

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    من رشته ام مهندسی دریا گرایش ناوبری بورسیه شرکت نفتکش بودم کسی از اوضای کار برای کار تو شرکتهای کشتی رانی استرلیا و یا اینکه اصلا با این وضعیت کار درستی مهاجرت یا نه اطلاعی داره ؟؟
    در حال حاضر هم شرکت نفتکش کار میکنم و اشنایی کامل با کشتیهای مختلف به خصوص تانکر دارم .
    در حال حاضر third officer هستم

Junior Member

سلام
    اوضاع کار د زمینه مخابرات چطوره ؟ من 9 سال سابقه دارم (مهندسی برق)
    در ضمن میشه از ایران قبل ازرفتن به استرالیا کار پیدا کرد و با خیال راحت رفت یا باید بری بعد...؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member shasha77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer software engineering

با سلام کسی میدونه بازار کار برنامه نویسان در استرالیا چجوریه؟؟ از نظر درآمد برای یه برنامه نویس حرفه ای استرالیا بهتره یا کانادا؟؟؟

و کدوم شهر شرکت های نرم افزاری بیشتری داره یعنی مناسب تره برای برنامه نویس و رشته کامپیوتر؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید بدجور بین انتخاب کانادا و استرالیا موندیم )):

انتخابمون اولش با قطعیت کانادا بود ولی اینقدر کبک شرایط پذیرششو دردسر دار کرده که ادم میمونه چیکار کنه!!!
    ویرایش توسط shasha77 : September 24th, 2015 در ساعت 02:41 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)