صفحه 25 از 42 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

دوستانی که اینجا سوال مطرح می کنن و پاسخ نمی گیرن. دقت کنید سوالتون انقدر کلی است که اصلا معنی نداره و نمی شه جواب داد.
    الان یکی بپرسه بازار کار موبایل تو کدوم شهر ایران خوبه , می تونین جواب بدین؟!! مگه کسی همه جا کار کرده؟ مگه همه از همه شغلها با خبرن؟
    این تاپیک می تونه یک اطلاعات کلی درباره نرخ بیکاری , شرایط کارفرما , شرایط حقوق پرداختی و ... بده

Junior Member shasha77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer software engineering

خب اگر هر کسی تو هر زمینه ای که تخصصشه هر چقدر اطلاعات داره بذاره میشه از حرفاشون یه جمع بندی کرد و به نتیجه ای رسید هرچقدر هم که کلی باشه

Junior Member

سلام دوست عزیز تاجایی که من میدونم شماحتمابایددوره های تیف رو در استرالیا بگذرونیذوذرضمن زبانتون هم بایدقوی باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    مطالب اینجا رو که خوندم کمی نا امید شدم
    من لیسانس مکانیک و ارشد هوافضا دارم از دانشگاه تهران . و با ویزای 476 میخوام وارد استرالیا بشم که اجازه کار رو یک سال و نیم میده
    همیشه فکر میکردم چون در ایران با وجود این همه سختی توانستم کار پیدا کنم در استرالیا مشکل چندانی نخواهم داشت. اما با صحبت های شما دچار تردید شدم.
    علاوه بر مدارکم در زمینه نقشه کشی صنعتی, طراحی قطعات صنعتی و همینطور کار با دستگاه های مثل تراش و فرز هم تجربه دارم. میخوام بدونم که اوضاع کار اونجا از ایران خیلی بدتره؟ و نمیتونم کار پیدا کنم بعد از 3 4 ماه
    تو سایت های کاریابی که اگهی کار در رشته هوافضا و مخصوصا مکانیک زیاده . یا نقشه کشی صنعتی وکارهای مرتبط به طراحی و تولید . یعنی این کارها رو به ما ایرانی ها نخواهند داد؟
    ممنون میشم توضیح بدهید تشکر

سلام دوستان
    ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد
    من ليسانس حقوق دارم از دانشگاه آزاد، آيلتس ٧، و ٤سال سابقه ي كار حقوقي.
    من قصدم مهاجرت هسش و براي Llm ( مستر حقوق ) از دانشگاه لاتروب استراليا پذيرش گرفتم ولي موضوعي كه خيلي نگرانم مي كنه اينه كه بعد از گرفتن مدرك آيا راهي براي موندن و كار كردن هست يا خير ؟! ضمناً طول دوره يك ساله هستش.
    دوستاني كه تجربه ي مشابه دارن لطفاً راهنمايي كنن ، ممنونم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دوره یک ساله شانس ویزاتون کمه! اشتباه نکنید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط shamsvahedi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد
    من ليسانس حقوق دارم از دانشگاه آزاد، آيلتس ٧، و ٤سال سابقه ي كار حقوقي.
    من قصدم مهاجرت هسش و براي Llm ( مستر حقوق ) از دانشگاه لاتروب استراليا پذيرش گرفتم ولي موضوعي كه خيلي نگرانم مي كنه اينه كه بعد از گرفتن مدرك آيا راهي براي موندن و كار كردن هست يا خير ؟! ضمناً طول دوره يك ساله هستش.
    دوستاني كه تجربه ي مشابه دارن لطفاً راهنمايي كنن ، ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام دوستان من میخوام برای دکتری مهندسی مواد اقدام کنم و الان دارم کشورهای مختلف رو بررسی میکنم چون هدفم اینه که بعد از فارغ التحصیلی برای اقامت و کار هم اقدام کنم میشه لطفا بگید اوضاع کار تو رشته مهندسی مواد-نانومواد در استرالیا چه طوره ؟ و اینکه ایا محجبه بودن تاثیر منفی روی کار پیدا کردن خواهد داشت؟؟

سلام دوستان. من و همسرم به تازگی تصمیم به مهاجرت به استرالیا را داریم.خودم لیسانس مهندسی IT از دانشگاه اصفهان و فوق لیسانس مدیریت بیمه از دانشگاه آزاد را دارم البته بدون هیچ سابقه کاری. همسرم لیسانس و فوق لیسانس مدیریت بیمه با 5 سال سابقه کار در شرکت بیمه ایران رو داره و تقریبا در همه ی شاخه های بیمه کار کرده. با وکیل صحبت کردیم مشکل اینجاست که فعلا اسپانسر ایالتی برای رشته بیمه باز نیست و ممکنه مجبور بشیم 2 تا 3 سال برای این موضوع صبر کنیم.میخام بدونم شرایط کار برای رشته بیمه اونجا چطوره؟ اصلا ممکنه برای این رشته اعلام نیاز بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    دوره یک ساله شانس ویزاتون کمه! اشتباه نکنید...
    ممنون از پاسختون،
    مشكل اينجاست كه هيچ دانشگاهي مستر حقوق ٢ ساله نداره و حداكثر ١.٥ ساله هستش.
    به نظر شما با اين شرايط استراليا مناسب نيستش ؟!

سلام دوستان . وقتتون بخیر . یه سوال در زمینه کاریابی برای رشته کاری خودم داشتم.
    کاردانی و لیسانس من نرم افزار کامپیوتر هست و تخصص اصلی خودم هم برنامه نویسی هسنت. 6 سال هم سابقه کار توی رشته برنامه نویسی رو دارم.
    زبان هم در حد خوبی هستم ولی هنوز برای آیلتس اقدام نکردم . الان میخوام برای ویزای 189 یا 190 اقدام کنم .
    سایت های کاریابی رو که چک میکنم میبینم که تخصص هایی رو که لازم دارن من بلدم و مشکلی ندارم . توی زمینه کاری خودم تسلط خوبی دارم .
    ولی چیزی که نگرانم میکنه اینه که با این مدرک و تخصص میتونم کار پیدا کنم یا لازمه که حتما دوره های دانشگاهی رو توی استرالیا طی کنم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)