صفحه 28 از 42 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member omidmardan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز و گرامی
    .
    عرضی که داشتم اینکه از کسانی که استرالیا کار کردند و یا زندگی کردند تقاضا دارم
    در زمینه اینکه
    خصوصیات عمومی کارفرمایان استرالیایی چیه ؟
    به طور واضح تر اینکه ،
    1 - ترجیح میدن کارمندانی که انتخاب میکنند چه ویژگی هایی داشته باشند ، خصوصا در مواجه با داوطلبان خارجی ؟
    .
    2 - اولویت انتخابعموم کارفرمایان ، بر اساس دانش آکادمیک هست و یا توانمندی اجرایی یا مهارت ؟
    .
    3 - در مواجهه با افراد خارجی که جویای کار هستند ، ملیت برای کارفرمایان استرالیایی اهمیت داره یا خیر ، مثلا بین یک ایرانی و هندی ، آیا از نظر وجه کاری و موجه بودن تفاوتی وجود داره یا نه ؟
    >
    4- و مورد آخر اینکه ، آیا با جذب نیروی خارجی اصولا رابطه خوبی دارند و یا اینکه در آخرین اولویت اینکار رو انجام میدند ؟
    .
    ممنون میشم از دوستان اگر با اطلاعاتشون راه رو برای دیگران هموار و روشن کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarjoon نمایش پست ها
    اشكان جان يك خورده نا اميد شدم
    1-پس تو استراليا فرق 2 تا مهندس كامپيوتر كه يكي مدرك ccna داره با كسي كه مدرك سيسكو نداره چيه؟ (چون من دارم ميخونم تا بتونم مدركش رو بگيرم ، اگه فرقي نداره ، براش وقت نزارم )
    **تو ايران كه انصافا خيلي فرق ميكنه، راحت تر ميري سر كار(بنظرم تو ايران يا بايد پارتي داشته باشي يا تجربه يا مدرك بين المللي)
    2- با اين اوصاف ي مهندس كامپيوتر (بدون تجربه مرتبط با سيسكو ولي داراي مدرك ccna ) از چه كاري بايد شروع كنه ؟
    3- حتي نميشه تو زمينه ي Helpdesk عوض كردن ويندوز و ... كار پيدا كرد؟(يعني بايد قيد استراليا رو زد؟)
    4-حداقل حقوق براي ي مهندس كامپيوتر چقدر هستش؟(براي مثال تو ايران حداقل حقوق وزارت كاري (حدود 750000 تومن) هستش كه خداييش نميشه تو تهران باهاش زندگي تشكيل داد)
    ممنون كه وقت گذاشتين و پاسخ دادين
    سلام . دوست عزیز خارج از ایران برای رشته کامپیوتر بیشتر از اینکه دنبال مدرک باشن ، دنبال تجریبه کاری هستن. شما بدون مدرک هم بری ولی کار بلد باشی ، بیکار نمیمونی .
    توی این سایت کلید واژه های کاری که دنبالش هستی رو بزن ببین شرایط کاریت چطوره و اوضاع حقوقیش چطوره
    http://www.seek.com.au/
    موفق باشی

با سلام
    نمی دونم سوالم مناسب این بخش هست یا نه ولی چون جای مناسب تری پیدا نکردم اینجا مطرحش می کنمش.
    می خواستم بدونم برای فردی که با ویزای دانشجویی به استرالیا میره ولی همسرش ویزای دانشجویی نداره فرصت و امکان پیدا کردن شغل وجود داره؟یا همسرش هم حتما باید حداقل مدرک زبان داشته باشه؟

Junior Member bassem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام به همه اعضای فروم خدا قوت انشاالله همه پیروز باشند

بنده میخواستم در مورد ویزای کار یک سوال بپرسم اگر کسی در اطلاعی داره خواهشا راهنمایی کنید

آیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا یکی از اقوام بنده میتونه برام ویزای کار یا دعوتنامه بفرسته البته اگر بتونه یک شرکت ثبت کنه؟

اگر پاسخ مثبت هست لطفا اگر کسی اطلاعی از این پروسه دعوتنامه کاری داره ممنون میشم >سپاسگذارم

سلام عزیزان. من قصد مهاجرت به استرالیا دارم. رشته گرافیک هستم و دو سال سابقه کار با بیمه تو یه کارخونه معتبر دولتی دارم. میخوام ببینم آیا قبل از مهاجرت میتونم کارم هم جور کنم که نگرانی نداشته باشم از این بابت؟ و اینکه آیا دقیقا سابقه کاری که داریم باید بیمه رد شده باشه؟ ینی من که الان مربی بدنسازی هستم و اینجا اصلن بیمه وجود نداره واسه این کار، تکلیف چی میشه؟ لطفن راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamarshian نمایش پست ها
    سلام عزیزان. من قصد مهاجرت به استرالیا دارم. رشته گرافیک هستم و دو سال سابقه کار با بیمه تو یه کارخونه معتبر دولتی دارم. میخوام ببینم آیا قبل از مهاجرت میتونم کارم هم جور کنم که نگرانی نداشته باشم از این بابت؟ و اینکه آیا دقیقا سابقه کاری که داریم باید بیمه رد شده باشه؟ ینی من که الان مربی بدنسازی هستم و اینجا اصلن بیمه وجود نداره واسه این کار، تکلیف چی میشه؟ لطفن راهنمایی کنید
    سلام
    متأسفانه استرالیا در حال حاضر گرافیست نمیپذیره
    تخصص دیگه ای دارین ؟

مربی فیتنس و پروش اندام هم هستم. زیر نظر فدراسیون.
    همسرم هم تو واحد تولید کارخانه سیمان شیراز کار میکنن. 12سال سابقه کار دارن و رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی هستن.

سلام. من میخواهم به عنوان دانشجو معماری ارشد همراه همسرم بیام استرالیا. احتمال زیاد هم میریم ادلاید. سال اول بخاطر شرایط مالی همسرم قراره کار کنه. مدرک جوشکاری و تست جوش فنی حرفه ایی داره. فوق لیسانس مدیریت ساخت- عمران ام داره که سال دوم برای دکتری اقدام میکنه…
    منم سعی میکنم ۲۰ ساعت در هفته که اجازه کار دارم . کار کنم …
    سوال اصلی من اینه که چقدر طول میکشه حدودا که بتونیم کار پیدا کنیم ( یعنی باید حساب کنیم که حداقل پولی که لازم داریم چقدره!)
    بعدم که کار پیدا کنیم. هزینه های زندگیمون تامین میشه ؟؟ ( البته بجز هزینه دانشگاه… فقط هزینه ی خونه و قبض ها و خوراک و …. )
    خیلی زندگی سخت میگذره اگر اینجوری بیایم ؟! چون پولمون محدوده ...

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط anahitaghafari نمایش پست ها
    سلام. من میخواهم به عنوان دانشجو معماری ارشد همراه همسرم بیام استرالیا. احتمال زیاد هم میریم ادلاید. سال اول بخاطر شرایط مالی همسرم قراره کار کنه. مدرک جوشکاری و تست جوش فنی حرفه ایی داره. فوق لیسانس مدیریت ساخت- عمران ام داره که سال دوم برای دکتری اقدام میکنه…
    منم سعی میکنم ۲۰ ساعت در هفته که اجازه کار دارم . کار کنم …
    سوال اصلی من اینه که چقدر طول میکشه حدودا که بتونیم کار پیدا کنیم ( یعنی باید حساب کنیم که حداقل پولی که لازم داریم چقدره!)
    بعدم که کار پیدا کنیم. هزینه های زندگیمون تامین میشه ؟؟ ( البته بجز هزینه دانشگاه… فقط هزینه ی خونه و قبض ها و خوراک و …. )
    خیلی زندگی سخت میگذره اگر اینجوری بیایم ؟! چون پولمون محدوده ...
    سلام،

من نظر شخصی خودم رو بر اساس تجربه ی شخصی می گم.

اگر منظورتون کار مرتبط با تجربه و تخصصتونه شاید یه مدتی طول بکشه به نسبت سطح زبانتون و سطح تطابقتون با محیط وغیره.

اما کار غیر مرتبط یا کژوال خیلی سخت نیست پیدا کردنش به احتمال زیاد زیر یه ماه بتونید اولین کارتون و پیدا کنید. اگر یه کار نیمه وقت پیدا کنید یعنی حدود 25 ساعت (برای یه کار خیلی ساده غیر تخصصی حدود 20 دلار در ساعت دستمزد می دن) در هفته با توجه به اینکه ادلاید خیلی گرون نیست می تونید یه زندگی دانشجویی خوب داشته باشید. خیلی بسته اجاره خونه داره این مساله چون هزینه اصلی همون اجاره خونست.

اگر تو دانشگاه بتونید کار پیدا کنید که عالیه. برای تیوترینگ حدود ساعتی 100 دلار میدن. حتی برای کارهای سطح پایین تر حداقل پرداخت حدود ساعتی 35 دلار میشه. اما سخت تره کار پیدا کردن تو دانشگاه.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member Reza_sn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تکنولوژی عمران _ QIAU

سلام دوستان
    ممنون که وقت میزارید برای پاسخگویی
    من در حال حاظر مدرکم کارشناسی عمران میباشد با 1 مقالهISI و بیش از 5 نرم افزار مربوط به رشته خودم رو تسلط خوبی دارم : ، AutoCAD ،ETABS،SAFE،REVIT Architecture،ABAQUS, ،Autocad Civil 3D
    از افراد مختلف که ساکن این کشور هستند پرس و جو کردم اکثرآ از شرایط کاری ناراضی هستند منجمله گفته های دوستان میخواستم از شما عزیزان هم سوال کنم با این شرایط بنده کاری میتونم پیدا کنم ؟! در ضمینه شرکتی مد نظرم هست واقعیت خودم هم علاقه ای به کار سایت و ... ندارم (سایت های کاریابی به وفور هست ولی دوستی ذکر کردند سایتها فقط رزومه جمع میکنند (
    سابقه کاری در زمان تحصیل به هیچ وجه حساب نخواهد شد ؟!
    به نظر شما عزیزان اگر من ارشد رو در ضمینه IT ادامه بدهم بهتر نیست با توجه به اشنایی که با این رشته دارم ؟؟؟در هنگام کاریابی به مشکل بر نخواهم خورد ؟ ( که چرا اول عمران خوندید بعد رفتی IT ، یا مثلا فکر کنند من تزلزل دارم و بهم کار ندهند)
    (عزیزانیو میشناسم هفته اول کار پیدا کردن تو ضمینه برنامه نویسی در سیدنی سطح علمی هم طبق گفته خودشون پایین ولی سطح برقراری ارتباط زبانی بسیار بالا ... ولی افرادی به قول شما دوستان با کلی ضمینه بعد از 1 سال بدون کار ... خودم تا الان فکر میکردم رمز موفقیت بیشتر به ارتباط خوب برمیگرده ، کمی مردد شدم برای مهاجرت (
    پیشاپیش ممنون از راهنمایهای ارزشمندتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)