صفحه 31 از 42 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

شرمنده
    تازه پست قبلی رو دیدم. این دوستمون هم همینو گفته
    حالا شدیم دوتا
    یک راهنمایی خوب میطلبه...!!!

Junior Member

با سلام به دوستانی که وقت میذارن و جواب میدن
    من به همراه همسرم تا چند وقت دیگه به شهر پرت میریم
    همسرم دانشجو و من برای پیدا کردن شغل در رشته صنایع غذایی به کمک شما احتیاج دارم
    من فوق لیسانس صنایع غذایی با 2/5 سابقه کار و ایلتس 6.5 و نرم افزارهای اماری رو بلدم مدرک اچ ای سیسیپی وایزو 22000 رو دارم تو سایت seek هم عضویت دارم
    در مورد راه و روش جدیدی واسه پیدا کردن کار از ایران تا قبل از ورود به پرت و احتمال کاریابی اگه کمکم کنین و یا اگه کسی در مورد این رشته اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بذارین
    مرسییییییییییییییییی

Junior Member

سلام دوستان من همسرم ایلتس 8 مهندس برق قدرت کنترل 10 سال سابقه کار در صنعت نفت و گاز در ایران 2 سال سابقه ی کار با شرکتهای پیمانکاری چینی در ایران با حقوق 7 میلیون 30 روز کار 14 ساعت در روز اگر با ویزای همسری ایشون رو بیارم استرالیا میتونه کار در همین سایتهای نفت و گاز بگیره و حقوق بعد از مالیات حدودا چقدر هست اگر بی فایدس کار اینجا رو از دست نده. ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tamaraa نمایش پست ها
    سلام دوستان من همسرم ایلتس 8 مهندس برق قدرت کنترل 10 سال سابقه کار در صنعت نفت و گاز در ایران 2 سال سابقه ی کار با شرکتهای پیمانکاری چینی در ایران با حقوق 7 میلیون 30 روز کار 14 ساعت در روز اگر با ویزای همسری ایشون رو بیارم استرالیا میتونه کار در همین سایتهای نفت و گاز بگیره و حقوق بعد از مالیات حدودا چقدر هست اگر بی فایدس کار اینجا رو از دست نده. ممنون میشم از راهنماییتون
    کلا مهاجرت به درد کسی که دنبال پیسرفت مالی هست نمی خوره. م.هاجرت به درد کسی میخوره که از شرایط اجتماعی و فرهنگی وسیاسی و ،.... ایران خسته شده و تا حدی هم درباره شرایط فوق در کشور مقصد مطالعه کرده و مشکلی با شرایط فرهنگی اینجا نداره. به جز رشته های ای تی وکامپیوتر برای بقیه رشته شرایط مالی اینجا خیلی بهتر از ایران نیست . تازه اگه کار تخصصی پیدا کنه و گرنه که .........

Junior Member

خیلی ممنون ازپاسخ شما لطفا اگر دوستانی از صنعت نفت و گاز هم پست رو می خونند پاسخ بدن

Junior Member

ظاهرا اوضاع کار در استرالیا خرابه کار نیست! خیلی از دوستان مهندس کار پیدا نکردن! متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tamaraa نمایش پست ها
    خیلی ممنون ازپاسخ شما لطفا اگر دوستانی از صنعت نفت و گاز هم پست رو می خونند پاسخ بدن
    احیانا اگر این کار رو نکردید، پیشنهادم اینه از طریق لینکدین دوستانی که در این رشته مشغول به کار هستند و احتمالا بیشتر اونها در پرث هستند رو پیدا کنید و از اونها بپرسید. احتمالا جواب های بهتری خواهید گرفت. من برخلاف دوستمون معتقدم درآمدهای حقوق بگیری در کشورهای جهان اول خیلی بیشتر از درامدهای مشابه در ایران هستش اما در برای صاحبان یکسری مشاغل خویش فرما مثل پزشکان خوب شرایط خیلی سخت و بعضا ناممکنی هستش که بخواهند همان میزان درامد رو اینجا داشته باشند. این شرایط کار همسرتون ، شرایط خیلی مشکلی هستش، سی روز 14 ساعت در روز، اما گرفتن کار بستگی به دانش فنی و زبان انگلیسی و پیگیری و ممارست در پیدا کردن کار داره......اون دوستی هم که گفتند کار نیست، خوب طبیعتا در مقابل این مسیله شما کافی است در لینکدین ببینید چه تعداد از ایرانی ها در مشاغل بالا در شهرهای مختلف مشغول به کار هستند.......نهایتا همسرتان باید ارزیابی کنند ببینند اگهی های کاری رو و ببینند واقعا چقدر دانش و توانایی که دارند با اون آگهی ها همخونی داره.

Junior Member

دوستان من دو تا سوال داشتم، من خانم هستم و همسرم برای ویزای 189 اقدام کرده،
    اول اینکه خودم رشته لیسانس مهندسی صنایع هستم و 5 سال سابقه دارم، اما دوست ندارم اونجا کار مهندسی کنم و آرایشگری رو ترجیح میدم، دوره دیدم و تقریبا بلدم، به نظرتون این کارو کنم خوبه؟
    دوم اینکه ویزا به چه صورت میاد؟ به صورت یه برگه هستش که باید بگیریم بخوایم بریم یا اینکه از سفارت میگن بیاین پاسپورت هاتون مهر بخوره تا اوکی بشه؟ اگه فرد اصلی (همسرم) که اقدام کرده فعلا نخواد بیاد ،؛ من بعنوان نفر دوم تنها می تونم برم یا حتما باید با اون طرف باشم تا راه بدم؟

Junior Member

سلام. همون طور که میدونید، کار پیدا کردن در استرالیا بستگی زیادی به رشته هم داره و مثلا رشته های کامپیوتر و IT خیلی خوب کار پیدا میکنن. میخواستم ببینم در مورد رشته مخابرات این مساله چطوره؟

سلام یک سوال داشتم خدمت دوستان شما میگید شرایط کار بد هست تا کی همین جوری خواهد موند یعنی مثل ایران قادر به کنترل اقتصاد و شرایط کار نیستن ؟؟و برای مهاجرت اقدام نکنیم ؟ تشکرر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)