صفحه 32 از 42 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    دوستان من دو تا سوال داشتم، من خانم هستم و همسرم برای ویزای 189 اقدام کرده،
    اول اینکه خودم رشته لیسانس مهندسی صنایع هستم و 5 سال سابقه دارم، اما دوست ندارم اونجا کار مهندسی کنم و آرایشگری رو ترجیح میدم، دوره دیدم و تقریبا بلدم، به نظرتون این کارو کنم خوبه؟
    دوم اینکه ویزا به چه صورت میاد؟ به صورت یه برگه هستش که باید بگیریم بخوایم بریم یا اینکه از سفارت میگن بیاین پاسپورت هاتون مهر بخوره تا اوکی بشه؟ اگه فرد اصلی (همسرم) که اقدام کرده فعلا نخواد بیاد ،؛ من بعنوان نفر دوم تنها می تونم برم یا حتما باید با اون طرف باشم تا راه بدم؟
    ایشالا اگر ویزاتون بیاد ، احتیاج به رفتن به سفارت ندارین ، ی کاغذ هستش که باید پرینتش کنین و با همون میتونین به استرالیا برید . درمورد آرایشگری میتونم تجربه دوستم رو بگم . دوستم فیزیک بود رشتش اما به خاطر کار در استرالیا ، دورهای آرایشگری رفت و مدرکشون رو هم گرفت قبل از رفتن ، اما برای پیدا کردن کار اصلا موفق نبود و هرجا که میرفت ، ازش مدارک خودشون رو میخواستن ، همونجا چند تا دوره رفت که خیلی براش گرون تمام شد . در نهایت هم نتونست کار پیدا کنه در زمینه آرایشگری و تغییر رشته داد . این تجربه دوست من بود . فرد به فرد متفاوته بالاخره
    در مورد سوال آخرتون چیزی نمیدونم اما فک میکنم مشکلی نباشه اگر تنها بخواین برین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - مهندسی سازه

پیش فرض پاسخ : وضعيت بازار كار در شهر هاي مختلف استراليا و رشته هاي مختلف

سلام
    از بین دوستان کسی هست که در مورد کار مهندسی عمران و تخصص لازم برای جذب شدن تو بازار کار خبر داشته باشه (مثلا تو زمینه طراحی نرم افزار خاصی وجود داره و آیین نامه به چه سبکی هست)

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد کار در رشته معماری با مدرک دکتری اطلاعی داره ؟

Junior Member

سلام دوستان. وقت بخیر. من ایرانم و در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس. 36 سالمه و 14 سال سابقه کار طراحی مکانیک توی ایران دارم. رشته ام تکنولوژی ساخت و تولیده و به اکثر نرم افزارهای مکانیک هم مسلطم. توی seek.au.com تاحالا بیشتر از 40 تا apply به استرالیا فرستادم ولی نتیجه نداشت. میخوام بدونم پیدا کردن کار از ایران غیر ممکنه یا قلق خاصی داره؟ خواهش میکنم کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن. ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

I can say finding a job in distance is something impossible
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer44 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت بخیر. من ایرانم و در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس. 36 سالمه و 14 سال سابقه کار طراحی مکانیک توی ایران دارم. رشته ام تکنولوژی ساخت و تولیده و به اکثر نرم افزارهای مکانیک هم مسلطم. توی seek.au.com تاحالا بیشتر از 40 تا apply به استرالیا فرستادم ولی نتیجه نداشت. میخوام بدونم پیدا کردن کار از ایران غیر ممکنه یا قلق خاصی داره؟ خواهش میکنم کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

ممنون میشم اگر کسی از دوستان در مورد اینکه کدوم شهر استرالیا واسه پیدا کردن کار کشاورزی بخصوص دامپروری بهتر هست. و ایا بازار کار رشته ای مثل بیوتکنولوژی انسانی بهتره یا دامپروری؟
    البته منظور از شرایط فوق بعد از فارق التحصیلی از مستر در استرالیا میباشد.

Junior Member

وبسایتهای کار آفرین استرالیا توجه منو خیلی به خودشون جلب کردن اینکه چقدر تمایل دارن بیزنس خودشون رو داشته باشن به نسبت جمعیت کمی که دارن. برای من الهام بخش بودن. تصمیم گرفتم رتبه کارآفرینیشون رو سرچ کنم:
    https://thegedi.org/global-entrepren...lopment-index/

بعد از آمریکا به همراه کانادا دوم-سوم
    بریتانیا با اختلاف زیادی نهم
    به ایندکس GEI نگاه کنید
    Global Entrepreneurship Index

Junior Member

سلام
    دوستان کسی می دونه وضعیت شغل ارایشگری در استرالیا چطوره؟
    ممنون

Junior Member

سلام. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه سراسری کردستان هستم. 29 سالمه (اسفند 95 میشه 30 سالم) و متاهل هستم. همسرم هم 30 سالشه و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی از دانشگاه سراسری شاهرود هستش. هر دو درحال خواندن برای آیلتس هستیم و نمره تقریبی من 7 و نمره اون 6.5 هستش. من 4 سال سابقه با بیمه تو حوزه نفت و گاز در 2 شرکت معتبر ایرانی تو حوزه کنترل پروژه دارم و همسرم 1 سال و نیم سابقه با بیمه در یک کارخانه تو حوزه کنترل کیفیت داره. میخواستم بپرسم که با این اوضاعی که ما داریم شانسمون برای مهاجرت با ویزای 189 استرالیا درحال حاضر به چه صورت هستش و چقدر زمان میبره؟
    با شرایطی که ما داریم شما تحصیلی اومدن رو پیشنهاد میدید که بعد بخوایم در حینش اونجا کار گیر بیاریم؟ (در مورد معدل هم باید بگم که معدل ارشد من 15.5 هستش و خانمم 18.5، مقاله هم من از پایان نامه ام قراره در بیارم که اگر تصمیم بگیرم برای تحصیلی برم میتونم 1 ماهه سابمیتش کنم، همسرم هم نداره مقاله) ممنون میشم اگر راهنماییمون کنید.
    با سپاس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در هوافضا به عنوان پیمانی و شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام دوستان. من فوق لیسانس مکانیک هستم. با چند سال سابقه در صنعت به عنوان سرپرست نگهداری و تعمیرات مکانیک. راستش سرمایه زیادی ندارم. خواستم از دوستان مقیم استرالیا مشاوره بگیرم راجب بازار کار. هرجا یه چیز میگن. اگه بشه با دوستان تو تلگرام یا اینستا کمی حرف بزنم خوب میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)