صفحه 34 از 42 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام دوستان کسی از وضعیت کار تعمیرات برق و مکانیک خودرو خبر داره؟ روند تاسیس یک ورکشاپ خودرو به چه شکله؟

درود دوستان. با نمره آیلتس 8.5 آیا میشه اونجا تو آموزشگاهی مشغول به کار شد؟ آیا میتونم با این شغل نیمی از هزینه هام و پوشش بدم؟ ممنون
    Don't Give up

با سلام خدمت دوستان. از بچه هایی که استرالیا هستن و یا اطلاعات دارن ممنون میشم بتونن پاسخ بنده رو بدن.
    من اطلاعات کافی برای ویزای 189 جمع آوری کردم و 65 امتیاز میگیرم. از طرفی با توجه به سابقه و زمینه کاریم که خیلی تخصصیه احتمال میدم که بتونم شرکت هایی رو پیدا کنم که مایل باشن ویزای اسپانسرد موقت 475 رو برای من فعال کنن. به نظر دوستان، بین 475 و 189 ، ارزش داره من چند ماه وقت بزارم برای پیدا کردن اسپانسر یا اینکه همین الان مدارک رو برای ارزیابی ارسال کنم. ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nicholas206 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. از بچه هایی که استرالیا هستن و یا اطلاعات دارن ممنون میشم بتونن پاسخ بنده رو بدن.
    من اطلاعات کافی برای ویزای 189 جمع آوری کردم و 65 امتیاز میگیرم. از طرفی با توجه به سابقه و زمینه کاریم که خیلی تخصصیه احتمال میدم که بتونم شرکت هایی رو پیدا کنم که مایل باشن ویزای اسپانسرد موقت 475 رو برای من فعال کنن. به نظر دوستان، بین 475 و 189 ، ارزش داره من چند ماه وقت بزارم برای پیدا کردن اسپانسر یا اینکه همین الان مدارک رو برای ارزیابی ارسال کنم. ؟
    به نظره من اگر از همون اول با ویزای 189 وارد استرالیا بشی خیلی بهتره چون ویزای دایم هست و خیلی راحت تر کار گیرت میاد .... یه کم طول بکشه بری بهتره تا اینکه بعد 4 سال دوباره نگران ویزات باشی .... حالا تا اون موقع قانون چی باشه ... بعدا بتونی بمونی یا نه....الان اوضاع کار خوب نیست اونجا ... این جور که با دوستان صحبت کردم.... اگر با ویزای 189 بری چون دایم هست میتونی اگر همون اول کار گیرت نیومد برگردی تا 5 سال حتی بیرون از استرالیا باشی و ویزای اونجا رو هم داشته باشی...

Skilled – Regional Sponsored visa (subclass 475)

This visa is closed to new applications.​ ​This visa is subject to the Cap and Cease arrangement that took effect on 22 September 2015. Any visa application that was not
    decided before 22 September 2015 will be taken not to have been made

سلام دوستان عزیز
    سلام من میخوام با ویزای توریستی بیام این کشور آیا میشود مخفیانه شغل ساده پیدا کرد تا پایان مهلت ویزا
    من از تک تک دوستان که در اینجا خالصانه جواب میدهند متشکرم
    مصطفی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سلام من میخوام با ویزای توریستی بیام این کشور آیا میشود مخفیانه شغل ساده پیدا کرد تا پایان مهلت ویزا
    من از تک تک دوستان که در اینجا خالصانه جواب میدهند متشکرم
    مصطفی
    شما با ویزای توریستی اجازه کار کردن ندارید دوست عزیز و خلاف قوانین اداره مهاجرت استرالیا هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    شما با ویزای توریستی اجازه کار کردن ندارید دوست عزیز و خلاف قوانین اداره مهاجرت استرالیا هست...
    سلام ممنون بابت جواب
    آیا با ویزای توریستی حساب بانکی نیز میشود باز کرد در حد بین المللی معتبر
    خیلی ممنون
    سرافراز یابید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت جواب
    آیا با ویزای توریستی حساب بانکی نیز میشود باز کرد در حد بین المللی معتبر
    خیلی ممنون
    سرافراز یابید

سلام
    جایی ندیدم نوشته باشه که نمیشه حساب باز کرد

Junior Member

سلام،من مدرک دکتری برق دارم و می خواهم برای فوقدکتری یا دکترای مجدد برای دانشگاه های استرالیا اپلای کنم. 1.از زمان قبولی یک استاد برای دکتری تا شروع آن حدودا چه مقدار زمان طول میکشد؟2.آیا می توانم همزمان که برای فوق دکتری یا دکتری اقدام می کنم برای ویزاهای189 یا 190 هم اقدام کنم؟3.آیا با ویزای دانشجویی، کار، 189 یا 190 می توان فردی از خانواده را با خودبرد یا باید جداگانه برای آن ها ویزا گرفت؟4.در صورت گرفتن ویزای دانشجویی یا کار، می توان برای اقامت دائم هم درخواستنمود؟5.پیدا کردن کار با ویزای 189/190 راحت است یا نه؟ چه مقدار زمان معمولا طول میکشد؟ممنون از راهنماییتان

نقل قول نوشته اصلی توسط rose14 نمایش پست ها
    سلام،من مدرک دکتری برق دارم و می خواهم برای فوقدکتری یا دکترای مجدد برای دانشگاه های استرالیا اپلای کنم. 1.از زمان قبولی یک استاد برای دکتری تا شروع آن حدودا چه مقدار زمان طول میکشد؟2.آیا می توانم همزمان که برای فوق دکتری یا دکتری اقدام می کنم برای ویزاهای189 یا 190 هم اقدام کنم؟3.آیا با ویزای دانشجویی، کار، 189 یا 190 می توان فردی از خانواده را با خودبرد یا باید جداگانه برای آن ها ویزا گرفت؟4.در صورت گرفتن ویزای دانشجویی یا کار، می توان برای اقامت دائم هم درخواستنمود؟5.پیدا کردن کار با ویزای 189/190 راحت است یا نه؟ چه مقدار زمان معمولا طول میکشد؟ممنون از راهنماییتان
    سلام
    حدودا 6 ماه رو در نظر بگیرید از زمان قبول شدن تا شروع دوره دکتری.
    بله میتونید همزمان برای ویزای 189 اقدام کنید
    در مورد اینکه میشه فردی رو برد که بله قطعا میشه ولی من این سئوال رو دقیق نمی تونم جواب بدم. باید دعوتنامه بفرستید فکر کنم اگه ویزاتون دانشجویی باشه و سریعا به اونها ویزا میدن. شاید هم نه فکر کنم اصلا توی پروسه ویزای دانشجویی اگه شما نامزد داشته باشین به اون هم ویزا میدن مستقیم. یادمه تو فرم های ویزا اینطوری بود.
    بله اقامت دائم همون ویزای 189 یا skilled independent هست ولی یه کم شرایطش رو دولت استرالیا سخت تر کرده. شرایطش رو مطالعه کنید ببینید شامل شما میشه.
    پیدا کردن کار هم نه واقعیتش راحت نیست ولی بازم کیس به کیس فرق میکنه. اگه از اول اقامت دائم داشته باشید راحت تر کار پیدا میکنید ولی اگه با ویزای دانشجویی بیاید فقط اجازه کار 8 ساعت در هفته رو دارید و کمتر کارفرمایی میلی به استخدام شما خواهد داشت.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)