صفحه 37 از 42 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام
    من طراح و برنامه نویس وب سایت هستم و مدرک کارشناسی دارم با معدل 18.5
    نزدیک به 10 سال هم سابقه کاری دارم با گواهی کار در شرکت و بیمه
    آیا امکانس هست بتونم در استرالیا مشغول بشم ؟!
    من شانس پیدا کردن شغل رو دارم ؟ برای مهاجرت باید آفر شغلی داشته باشم یا با ویزای 189 یا 190 اقدام کنم ؟
    با تشکر
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، از نظر بنده مهاجرت برای کسانی هست که شرایطشون توی کشورشون خیلی جالب نیست. ینی اگم برن و موفق نشن چیزی برای از دست دادن ندارن. اما شما با این تخصص و دائم بودن شغل و رشتتون بنظرم حیفه که اینارو ول کنید و برید. البته نظر من کاملا شخصی هستش و در ضمن اون چیزی که من از استرالیا میدونم اینه که بیشترین شانس کاری با ویزای اقامت دائم هستش. (189 و 190) نمیگم بقیه ندارن ولی چیزی که از دوستان استرالیایی پرسیدم. پس اگه میخوایید با ویزای موقت برید و سعی کنید بمونید کار جالبی نمیتونه. باشه. البته تاکید میکنم که این نظر و استنباط شخصی خودم از شرایط هستش. بهتره حتما به سایت رسمی مهاجرت استرالیا سر بزنید و از بودن کار برای رشته خودتون مطمئن بشید. هم چنین با یکم سرچ توی اینترنت از وضعیت رقابت توی رشته خودتون در استان های مختلف استرالیام مطمئن بشید. اینجوری مطمئن تر عمل میکنید.
    موفق باشید
    سپاس دوست عزیز باهاتون موافقم. اما کلا زندگی و کار اینجا هم مصائب و مشکلات خودشو داره. به احتمال زیاددر کنار ویزای 476 برای دکتری هم اقدام کنم.

Junior Member nmn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lifehacker1987 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من توی فرودگاه کار دایم دارم (کنترلر ترافیک هوایی هستم ) و حدود 8 سال سابقه کار دارم.نمره تافل 100 هم دارم. الان میتونم از ویزای 476 استفاده کنم و وارد استرالیا بشم اما متاسفانه مستلزمش بازخرید کردن و عملا خراب کردن پلای پشت سرم میتونه باشه.
    به نظر شما با توجه به فرصت 18 ماهه ای که دارم و همینطور خاص بون تخصص ورشته و شرایط کاری حال حاضر و....منطقی هست این کار رو بکنم؟
    امکان پیدا کردن کار با یه همچین تخصصی تو این فرصت کم وجود داره؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن کمک کنند، شدیدا سر دو راهی موندم
    سلام دوست عزیز.
    من استرالیا نبودم و نیستم و از این بابت و فرصت شغلی موردنظرتون در استرالیا نمیتونم نظری بدم. فقط به صورت کلی میخوام بهتون بگم که درسته گاهی انجام دادن بعضی کارها باعث پشیمونی میشه ولی خیلی وقتها هم از دست دادن فرصت ها باعث پشیمونی بزرگتری میشه. شما یک زندگی خوب و پایدار اینجا دارید (شغلی) و اینجا رو امتحان کردید؛ به نظرم پیش خودتون حساب کتاب کنید و براساس شخصیت تون پاسخ بدید: اگه به استرالیا نرید آیا 10 سال دیگه پشیمون نمیشی؟ آیا با خودت نمیگی کاش میرفتم و امتحان میکردم؟ آیا نمیگی اگه رفته بودم موفقیت های بزرگتری پیدا میکردم و ...
    البته هیچ کس نمیتونه غیر از خودتون به اینها جواب بده. چون اینجا در کشورمون میبینیم که خیلللللیا به واسطه رابطه و پارتی و ... هم زندگی و هم کار عاااالی دارند (منظورم امنیت شغلی و درآمد هست) ولی همش به واسطه پارتی بوده؛ خوب چنین فردی حتما باید 2 دستی اینجا رو بچسبه و تکون نخوره ولی به نظر من اگر کسی تونسته اینجا روی پای خودش بایسته و زندگیشو بسازه، حتما در یک دنیای بهتر هم میتونه این کارو بکنه. (البته بازم بگم که این نظر شخصی منه و لزوما درست نیست)
    دوست من انتخاب با خودته؛ جوری تصمیم بگیر که در هر صورت که رفتی یا نرفتی مدیون وجدان خودت نباشی.
    امیدوارم حرفهام کمک کننده باشه
    برات آرزوی موفقیت دارم

Junior Member sepideh_132 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/MA student

سلام
    من مهندسی مکانیک خوندم از دانشگاه روزانه، فوق لیسانس دارم و البته دو تا لیسانس
    8 سال سابقه کار دارم (5 سال مرتبط با رشته مهندسی مکانیکم)
    برا آیتلس دارم آماده میشم، به نظرتون شرایط کاری برا رشته من توو شهرهایی مثه آدلاید یا ملبورن چطوره..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعيت بازار كار در شهر هاي مختلف استراليا و رشته هاي مختلف

سلام
    د حال حاضر در تاریخ امروز 5 feb 2018 آیا شغل یابی در سیدنی و ملبورن وضعیت مناسبی دارد ؟
    ممنون از دوستان اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    سلام
    من طراح و برنامه نویس وب سایت هستم و مدرک کارشناسی دارم با معدل 18.5
    نزدیک به 10 سال هم سابقه کاری دارم با گواهی کار در شرکت و بیمه
    آیا امکانس هست بتونم در استرالیا مشغول بشم ؟!
    من شانس پیدا کردن شغل رو دارم ؟ برای مهاجرت باید آفر شغلی داشته باشم یا با ویزای 189 یا 190 اقدام کنم ؟
    با تشکر
    کلا در زمینه فناوری اطلاعات اگر کار بلد باشید و سابقه کار زیاد داشته باشید در شهرهای بزرگ استرالیا خیلی ساده کار پیدا می کنید. من یک برنامه نویس ایرانی می شناسم که کارشو خوب بلد بود و بعد از دو هفته بودن در ملبورن سه پیشنهاد کاری داشت. حتی با ویزاهای موقت کاری هم می تونید کار پیدا کنید. برای دیدن فرصت های شغلی در استرالیا به این وب سایت مراجعه کنید: https://www.seek.com.au/

برای مهاجرت نیاز به هیچ پیشنهاد شغلی نیست. فکر نکنم حتی یک نفر هم قبلا از رسیدن به استرالیا تونسته باشه کار پیدا کنه. شغل پیدا کردن مستلزم مصاحبه حضوری هست و بدون اون پیدا کردن شغل اگه نگیم غیر ممکن خیلی نادره.

Junior Member

سلام و قبلا بابت این انجمن خوب و جواب هایی که با دقت و حوصله میدید تشکر میکنم.

اکثر درخواست هایی که اینجا دیدم در مورد رشته های مهندسی کامپیوتر، آی تی و عمران و مکانیک بود، فکر میکنم سوال من سوال خیلی از هم رشته ای ها و هم شرایطی های من باشن

من برای 190 اقدام کردم و به دلیل تغییر قوانین با اینکه امتیازش رو داشتم به 190 شیفت کردم و اسپانسرشیپم از ویکتوریا اومده و فکر میکنم مدت زیلدی صدور ویزا طول نخواهد کشید

من 32 سالمه، لیسانس دامپروری و فوق لیسانس صنایع غذایی دارم، و حدود 8 سال سابقه کار در رشته دامپروری، آیتلس 6 دارم و با PR دارم میام
    می خوام کمکم کنید که بدونم بازار کار این دو رشته چطوره؟ اصولا برای کدوم اقدام کنم بهتره و اینکه اصولا ویکتوریا ایالت خوبی برای اینجور رشته ها هستش یا نه؟

تجربیات شخصی یا شنیده هاتون خیلی میتونه کمکم کنه، ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

سلام
    دوستان بنده ویزای دانشجویی دارم و قراره بزودی به همراه همسرم به استرالیا سفر کنم.
    میخواستم بدونم آیا همسرم میتونه بطور نامحدود کار کنه؟
    ممنون اگه جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_sfr نمایش پست ها
    سلام و قبلا بابت این انجمن خوب و جواب هایی که با دقت و حوصله میدید تشکر میکنم.

اکثر درخواست هایی که اینجا دیدم در مورد رشته های مهندسی کامپیوتر، آی تی و عمران و مکانیک بود، فکر میکنم سوال من سوال خیلی از هم رشته ای ها و هم شرایطی های من باشن

من برای 190 اقدام کردم و به دلیل تغییر قوانین با اینکه امتیازش رو داشتم به 190 شیفت کردم و اسپانسرشیپم از ویکتوریا اومده و فکر میکنم مدت زیلدی صدور ویزا طول نخواهد کشید

من 32 سالمه، لیسانس دامپروری و فوق لیسانس صنایع غذایی دارم، و حدود 8 سال سابقه کار در رشته دامپروری، آیتلس 6 دارم و با PR دارم میام
    می خوام کمکم کنید که بدونم بازار کار این دو رشته چطوره؟ اصولا برای کدوم اقدام کنم بهتره و اینکه اصولا ویکتوریا ایالت خوبی برای اینجور رشته ها هستش یا نه؟

تجربیات شخصی یا شنیده هاتون خیلی میتونه کمکم کنه، ممنون
    سلام.امیدوارم که خیلی دیر نشده باشه برای پاسخ. راجع به بازار کار باید عرض کنم که مهم ترین فاکتور سابقه کار لوکال هست که برایبه دست آوردن اون باید خیلی تلاش کنید کارهای والنتیری انجام بدید یا ختی کزوال مثلا کار رستوران یا فروشکاه که اصلا هم عیب نیست.کلا برای کار در رشته های مربتط با علوم بهداشتی و پزشکی باید رجیستر بشید که عموما دو مرحله آزمون باید پاس کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam54 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده ویزای دانشجویی دارم و قراره بزودی به همراه همسرم به استرالیا سفر کنم.
    میخواستم بدونم آیا همسرم میتونه بطور نامحدود کار کنه؟
    ممنون اگه جواب بدید
    اگر ویزای دانشجوییتون post grad باشه همسرتون میتونن نامحدود کار کنن ولی اگر دانشجوی لیسانس باشید فقط پارت تایم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)