صفحه 5 از 42 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member galadrail77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهنسي شيمي گرايش پتروشيمي (پلي تكنيك تهران)

پیش فرض پاسخ : وضعيت بازار كار در شهر هاي مختلف استراليا و رشته هاي مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadroshan نمایش پست ها
    از شما دو دوست عزیز که تجربیات ارزشمند خودتون رو در اختیار دیگران قرار میدهید سپاسگزارم .
    من رشته تحصیلی ام حسابداری هست و در حال حاضر هم کارمند رسمی اداره امور مالیاتی هستم با توجه به اینکه سنم بالاتر از حدی است که امتیاز مناسبی رو بتونم اختیار کنم تصمیم گرفتیم از طریق همسرم اقدام کنیم در حال حاضر در ابتدای راه هستیم و بناچار باید از تجربیات وکیل استفاده کنیم که کم هزینه نیست بهر حال اگر موفق بشم از ته قلبم راضیم . علیرغم نوع کارم از لحاظ اقتصادی در ایران و با توجه به وضعیت نا بسامان این روزها تصمیم دارم مابقی زندگی خودم و خانواده ام رو در استرالیا ادامه بدم الان(42 سالمه) من که دیدم هیچ نتیجه ای از زندگی صادقانه در ایران ندیدم گفتم لا اقل شاید بتونم مابقی عمرم رو که اینقدر تو این کشور سختی کشیدم اونجا ادامه بدم بنظر شما اگر حتی کار کژوال هم انجام بدم بدتر از این اینجاست باور کنید صادقانه بگم خودم رو برای پائین ترین نوع کارها اماده کردم و از لحاظ روانی با این موضوع مشکلی ندارم .همسرم تو بخش قرارداد ها تو یه شرکت خوب بین المللی در ایران کارمیکرده که تو استرالیا هم شعبه داره و خدا رو شکر یکی از مدیرانش که الان هم استرالیاست سابقه اش رو اپروو کرده ، وکیل هم برای این نوع کار و با بررسی که انجام داده پرت رو در نظر گرفته و به احتمال فراوان وایزی 190 رو برامون در نظر میگیره . بنطر شما من میتونم در اینده و یواش یواش خودمرو تو شرکتهای مرتبط با کار مالی و حسابداری و مالیاتی که سابقه 12- 13 ساله تو این کار دارم سوق بدم .
    باز هم از اطلاعات مفیدتون سپاسگزارم

دوست گرامی من در چند سطر تجربه ی شخصی خودم رو میگم ولی شما حتما صلاح کار خودتون رو بیشتر میدونید:
    اولا من با گرفتن وکیل موافق نیستم پروسه ی گرفتن ویزای استرالیا بسیار شفاف است که البته با کمی دانش زبان میتونید از توی سایت مهاجرت استرالیا و راهنمایی های دوستان بگیرید
    البته توی یه مملکت باصاحب مثل استرالیا باید بگم یکی از دوستان من اینجا که چینی هم هست برام تعریف کرد همین ویزای 190 رو که معمولا 2 سال یا بیشتر باید طول بکشه بیاد با وکیل از داخل استرالیا زودتر از موعد گرفته بود چون وکیلی کار درست راه و چاه هارو بسیار بهتر میدونه.

دوم اینکه حتی اگه یک روز به زندگی کسی مونده باشه من بهش پیشنهاد میکنم بیاد از ایران بیرون و زندگی در یک کشور جهان اولی رو تجربه کنه.
    من با رویکرد شما موافقم که از پایین ترین کارها شروع میکنم" و این رو تحسین میکنم. من خودم با کار مهندسی ایران شروع کردم ولی اینجا دارم کار کژوال میکنم که البته شاید سخت باشه ولی
    من به عنوان سکوی پرش بهش نگاه میکنم
    از دوستان کسانی رو میشناسم با 10سال سابقه حسابداری اینجا به عنوان کارمند ساده استخدام شدند ولی تونستند خودی نشون بدن و ارتقاع پیدا کنن.
    در کل پیدا کردن کار اینجا آسون نیست به خصوص وقتی تازه وارد هستی
    یکی از مشاورین مهاجرت اینجا به من یاد داد که توی استرالیا خیلی بیشتر از اینکه تو چی بلدی مهم اینه که چه کسی رو میشناسی.
    در کل مملکت ما جای خوبیه ولی برای آقا زاده ها نه برای تحصیل کرده ها
    مهم نیست شما چند سالتونه اگر شایسته باشید کافیه اینجا وارد یک ارگانی بشید دیگه اون شایستگی شماست که برای ارتقاع تون کافیه.

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من لیسانس کشاورزی -مکانیزاسیون کشاورزی-از دانشگاه تهران دارم
    دوست دارم برای کار در این زمینه بیام استرالیا
    شرایط کار در این زمینه رو تو استرالیا کسی می دونه
    این راه بهتره یا اینکه درسم رو ادامه بدم و برای دکترا برم استرالیا
    در کل میخام یه جوری برم استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع بازار كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

سلام
    من هدفم ویزای دایم هست. دنبال کار می گردم. باید سابقه ی کار در استرالیا برای خودم داشته باشم. آیا سابقه ی کار کانتراکتی هم مثل staff حساب میشه؟ آیا شما پیشنهاد می کنید دنبال کار کانتراکتی برم؟ من سابقه ی کار چندانی هم ندارم.

درود بر همه دوستان؛
    من مدرک کارشناسی ارشدم رو در رشته برق-قدرت از دانشگاه امیر کبیر گرفتم؛ می خوام با ویزا 476 برای کار به استرالیا برم
    می خواستم بدونم که چه مدت طول می کشه اونجا کار گیر بیارم
    لطفا دوستانی که تجربه کاری تو استرالیا دارن جواب بدن
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد دانشگاه تهران هستم که سربازیمو رفتم و بیش از دوسال هم از تاریخ دفاعم رد شده، آیا راهی وجود داره که بشه برای کار تو استرالیا اقدام کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام..من فارغ التحصیل مهندسی صنایع ام و طبعا سابقه کار ندارم و همسرم مهندس عمران با ده سال سابقه کار هستش و با ویزای 476 میخواهیم اقدام کنیم..آیا امیدی هست که کار مرتبط پیدا کنیم بعد از دو سه ماه؟(منطق ویزای 476 که انقدر راحت داده میشه چیه؟چرا به ما راحت ویزا میدن ولی اونجا توی لوپ می افتیم به خاطر نداشتن local experience؟ )

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

Angry پاسخ : اوضاع بازار كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط b_mahdavi1370 نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان؛
    من مدرک کارشناسی ارشدم رو در رشته برق-قدرت از دانشگاه امیر کبیر گرفتم؛ می خوام با ویزا 476 برای کار به استرالیا برم
    می خواستم بدونم که چه مدت طول می کشه اونجا کار گیر بیارم
    لطفا دوستانی که تجربه کاری تو استرالیا دارن جواب بدن
    ممنون
    اینی که میگم شنیده های من از همه کسانی که میشناسم رفته اند است:
    1.باید سطح زبان عالی باشه،
    2.به لهجه استرالیایی آشنا باشی( دوستی عراقی دارم که امیرکبیر میخونه و مسلط به فارسی طوری که هیچ سوالی براش پیش نمیاد سر کلاسا؛ اما یه استاد رشتی داریم که سر کلاسش دوستم هیچی نمی فهمید.فکر کنم اوضاع کسایی که زبانشون خیلی خوبه هم اینطوری شه اونجا,)
    3.local experience را از طریق کار کژوال جور کنی
    4. دوستان میگن مراحل فوق بین 2 تا 6 ماه طول میکشه
    حالا سوال من: می ارزه که کار کژوال انجام بدیم یا نه؟من دیدم خیلی منفی شده به این بخش از مهاجرت.
    پس چرا ویزای 476 انقدر ترغیب کننده است ولی اونور کمکی به ما 476 ی ها نمی کنن..چرااااا

Junior Member

سلام دوستان میخاستم بدونم اوضاع بازارکارآرایشگری زنانه برای خانمهای ایرانی چطوره دراسترالیامثلادرملبورن؟ باتشکر

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام دوستان
    میخواستم بدونم اونجا هم مثل ایران هستند کسانی که کنار خیابون بساط میکنند؟ یا مثلا جمعه بازاری که مردم هرچی دوست دارنو بفروشن؟ البته این سوالا رو فقط از روی کنجکاوی میپرسم و قصد بساط کردن ندارم.

Junior Member

سلام دوستان ببخشیداگرممکنه وکسی اطلاعاتی داره لطفاراهنمایی کنه
    من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم و32 ساله. نمره آیلتس 8 آکادمیک دارم والبته مدرک فنی وحرفه ای آرایشگری . سابقه کارباردشدن بیمه ندارم اماازاین به بعددرفکرش هستم. درلیست مشاغل consolidated sponsored occupation list) = CSOL 2013) دیدم که در استرالیا به آرایشگر تحت این عناوین Hairdresser)) وهمینطورمدیریت سالن زیبایی hair and beauty salon manager)) نیازدارند وشنیدم که اینجورکارها بازارکارخیلی خوبی هم دارند. میخاستم بدونم باید چه مدارکی رو داشته باشم که بتونم واسه این کارهااقدام کنم. کدوم ویزا شامل حال من میشه؟ چقدرسابقه کارلازم دارم؟وخوبی بازارکارش صحت داره یا نه؟
    سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)