صفحه 6 از 42 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع بازار كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

احتمالا ویزای 189
    ولی معمولا بهتره برای این ویزا از ایران اقدام نکنین
    بلکه یه ویزای توریستی بگیرین بیاین استرالیا از اینجا اقدام کنین علتش اینه که اینجا پروسه دادن ویزا خیلی سریعه حتی چند هفته فقط طول میکشه ولی از ایران ممکنه گاهی تا 2 سال هم طول بکشه. این تجربه 2 ساله من تو سیدنی هست

دوستی که پرسیدین بساط می کنن تو خیابون باید بگم بله بعضی مناطق اینجا از ایرانم بد تره و کلا همه جا اسمون یه رنگه
    هر چی تو ایران می بینین کم و بیش تو استرالیا نه خواهید دید

نقل قول نوشته اصلی توسط parvin_nrz نمایش پست ها
    احتمالا ویزای 189
    ولی معمولا بهتره برای این ویزا از ایران اقدام نکنین
    بلکه یه ویزای توریستی بگیرین بیاین استرالیا از اینجا اقدام کنین علتش اینه که اینجا پروسه دادن ویزا خیلی سریعه حتی چند هفته فقط طول میکشه ولی از ایران ممکنه گاهی تا 2 سال هم طول بکشه. این تجربه 2 ساله من تو سیدنی هست

دوستی که پرسیدین بساط می کنن تو خیابون باید بگم بله بعضی مناطق اینجا از ایرانم بد تره و کلا همه جا اسمون یه رنگه
    هر چی تو ایران می بینین کم و بیش تو استرالیا نه خواهید دید
    هرچند قطعا دیده های دوستمون از شنیده های من موثق تره اما خواستم این جنبه از ماجرا رو هم بگم که کسانی من در فروم ها دیدم بالای یکسال است که یه صورت آن شور از استرالیا برای 190 یا 189 اقدام کردن و به ویزا نرسیدن هنوز ولی دوستانی یه صورت آف شور از ایران اقدام کردن و به ویزا رسیدن در حدود یکسال. شانس یکی از فاکتورهای مهم در پروسه های مهاجرتی هستش که نباید اصلا دست کم بگیرید. در حال حاضر اکثر بچه های اسکیل سلکت به ویزا نرسیدن در حالیکه تعداد معدودی به ویزا رسیدن.

Junior Member

سلام ، با توجه به اوضاع اقتصادی استرالیا هیچ کاری فعلا موجود نیست من خودم ۶ سال اینجا زندگی‌ می‌کنم با مدرک دکترا از خود دانشگاه استرالیا بازم برای من کار نیست..سایت Seek هم فایده نداره با توجه به هزینه‌های گزاف قصد برگشت دارم پس اگه کسی‌ به فکر کار کردن اینجاست هیچ کاری موجود نیست مگه اینکه توی کباب شاپ کار کنین.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط naghian نمایش پست ها
    سلام ، با توجه به اوضاع اقتصادی استرالیا هیچ کاری فعلا موجود نیست من خودم ۶ سال اینجا زندگی‌ می‌کنم با مدرک دکترا از خود دانشگاه استرالیا بازم برای من کار نیست..سایت Seek هم فایده نداره با توجه به هزینه‌های گزاف قصد برگشت دارم پس اگه کسی‌ به فکر کار کردن اینجاست هیچ کاری موجود نیست مگه اینکه توی کباب شاپ کار کنین.

ممنون بابت پستتون اما میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدین؟ رشتتون چیه؟ سابقه کتر در شرکت های استرالیایی رو دارید؟ وضعیت بقیه رشته ها چظوره؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_e20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس کشاورزی -مکانیزاسیون کشاورزی-از دانشگاه تهران دارم
    دوست دارم برای کار در این زمینه بیام استرالیا
    شرایط کار در این زمینه رو تو استرالیا کسی می دونه
    این راه بهتره یا اینکه درسم رو ادامه بدم و برای دکترا برم استرالیا
    در کل میخام یه جوری برم استرالیا
    دوست عزیز
    اگر PR نداشته باشی که حتماً نداری هیچ امیدی برای پیدا کردن کار نداشته باش (حتی برای PR ها هم پیدا کردن کار مشکل شده است مگر کارهای کژوال مانند کارهای یدی و...). اگر در ایران ارشد را با معدل بالا بگیری (حدود 18) و چند مقاله در مجلات معتبر دارای IF بالا چاپ کنی و نمره کارشناسی و زبانت هم خوب باشد امکان دارد برای دکترا شانس بورس و فاند داشته باشی. پس در شرایط فعلی فکر رفتن منطقی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    سلام دوستان میخاستم بدونم اوضاع بازارکارآرایشگری زنانه برای خانمهای ایرانی چطوره دراسترالیامثلادرملبورن؟ باتشکر
    در ملبورن اگر
    مدرک فنی - حرفه ای (فوق دیپلم) آرایشگری داشته باشید و سابقه کار حقیقی (با پرداخت حق بیمه و مالیات) و همچنین زبان آیلتس حداقل شش و نیم (که هیچیک از موارد زیر شش نباشد) داشته باشید می توانید از طریق روش Skilled Worker اقدام کنید. این پروسه حدود دو سال طول می کشد ولیکن مزیت آن این است که با داشتن PR به ملبورن می روید. آنوقت در ملبورن بازار آرایشگری مناسب است.
    البته اگر سابقه کار حقیقی و موثرتان بسیار زیاد (مثلاً بیش از بیست سال) باشد ممکن است جای مدرک را بتواند بگیرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام...من میخواهم با ویزای 476 اقدام کنم و چون شرایط این ویزا نگذشتن 2سال از مدرک است پس سابقه کار ندارم...خودم کارشناسی مهندسی صنایع ام و همسرم مهندس عمران با 8 سال سابقه کار است...آیا شانسی برای پیدا کردن کار برای ما وجود دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    سلام...من میخواهم با ویزای 476 اقدام کنم و چون شرایط این ویزا نگذشتن 2سال از مدرک است پس سابقه کار ندارم...خودم کارشناسی مهندسی صنایع ام و همسرم مهندس عمران با 8 سال سابقه کار است...آیا شانسی برای پیدا کردن کار برای ما وجود دارد؟
    ویزای 476 برای نقاط محروم و کوچیکه و شانسی برای پیدا کردن کار نیست به جز آدلاید که نمیدونم هنوز برای 476 اسپانسری میده یا نه. برای بقیه جاها به نظر من اتلاف وقت و سرمایه هستش.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    ویزای 476 برای نقاط محروم و کوچیکه و شانسی برای پیدا کردن کار نیست به جز آدلاید که نمیدونم هنوز برای 476 اسپانسری میده یا نه. برای بقیه جاها به نظر من اتلاف وقت و سرمایه هستش.
    ممنون از پاسخ تون
    یعنی بنظر شما حتی روی سابقه کار همسرم هم نمیتونم حساب کنم که اونجا بعد از ورود به خاک استرالیا بتونیم local experine جور کنیم و بعد برای PR اقدام کنیم؟
    و دیگر اینکه از کجا بفهمیم آدلاید هنوز اسپانسر میکنه یا نه؟
    واقعا ممنون....جوی که توی فروم 476 هست خیلی امیدوارکننده است و برعکس این فروم گویا واقع گرایانه تر هست

دوستانی که برای رفتن در 2014 به استرالیا در حال برنامه ریزی هستند بدنیست که به تغییرات احتمالی زیر در لیست SOL نیز توجه نمایند

http://www.noborders-group.com/news/...t-changes-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)