صفحه 8 از 42 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 411

موضوع: اوضاع كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اوضاع بازار كار در شهرهاي مختلف استراليا و مسائل مرتبط

دوستان اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید که قوانین استخدام در شرکتهای استرالیایی چه طور هست، منظورم این هست که آیا مثل آمریکا هر وقت که دیگه به شما احتیاج نداشتند به راحتی می تونند اخراج کنند یا متعهد هستند در قبال حقوق و مزایا. و اینکه آیا این قوانین برای شرکتهای خصوصی با دولتی متفاوت هست؟

دوستان کدام شهر استرالیا برای کا مناسب تر هست و در چه رشته هایی بازار کار مناسب وجود دارد؟

Junior Member

میخواستم یه مشورتی بکنم باهاتون .. من دانشجوی فوق دیپلم مترجمی زبانم از دانشگاه پیام نور حدود 10 واحدم مونده که لیسانسموبگیرم اما 91.10.1 تا الان سربازم... دانشگاه گفته اگه مدرک پیش دانشگاهیموبگیرم یه دوره ثبت نام کنم تطبیق واحد میکنن واسم و بقیه درسارو میتونم بردارم برای مدرک کارشناسی..
    به کارهای طراحی 3بعدی علاقه دارم و در سطح متوسط فعالت میکنم با نرم افزارهای autocad archicad..3ds max درحده خوبی اشنایی دارم..زبان انگلیسیمم در حدی خوبه ...میخواستم برای زندگی به خارج از کشوربرم.کشور خاصی مدنظرم نیست.میخواستم با شما مشورت کنم ک اگه بخوام در حد متوسط هزینه کنم چه کشوری برام خوبه چقدر هزینه داره واسم.برای تحصیل یا کار زیاد فرقی نداره برام اما بیشتر کار مد نظرمه.. چه مدرکی معمولا بیشتر تو استرالیا جواب میده.. برای تحقیق درمورد کشورها چه وکاریابی چه سایت هایی روپیشنهادمیکنین؟خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنیین

Junior Member galadrail77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهنسي شيمي گرايش پتروشيمي (پلي تكنيك تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوستان کدام شهر استرالیا برای کا مناسب تر هست و در چه رشته هایی بازار کار مناسب وجود دارد؟
    دوست عزیز سوال شما خیلی کلیه
    بازار کار مهندسی اصلا جالب نیست. کار کژوال تقریبا همه جا هست. ولی باید زبان خوب داشته باشی و سوشبل باشی.

Junior Member

سلام دوستان
    من 5 سال سابقه برنامه ریزی و کنترل پروژه مهندسی تو صنعت برق دارم و مدرک pmp مدیریت حرفه ای پروژه از موسسه مدیریت پروژه آمریکا
    از نظر حرفه ای و نرم افزاری هم کارم خوبه اینجا می تونم امید به کار پیدا کردن تو استرالیا داشته باشم البته تازه دارم پروسه را شروع می کنم به نظرتون اصلا شروع کردنش با این وضع کاری که می گین اونجاهست درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms, Industrial Engineering- AmirKabir University

نقل قول نوشته اصلی توسط meli85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5 سال سابقه برنامه ریزی و کنترل پروژه مهندسی تو صنعت برق دارم و مدرک pmp مدیریت حرفه ای پروژه از موسسه مدیریت پروژه آمریکا
    از نظر حرفه ای و نرم افزاری هم کارم خوبه اینجا می تونم امید به کار پیدا کردن تو استرالیا داشته باشم البته تازه دارم پروسه را شروع می کنم به نظرتون اصلا شروع کردنش با این وضع کاری که می گین اونجاهست درسته؟
    والا دوست من بنده هم شرایط شبیه به شما را دارم به انضمام اینکه ویزای 476 می تونم همین الان بگیرم . ولی با این تفاصیر که دوستان دارن توضیح میدن از بازار کار اونجا ، مثل اینکه اصلا اوضاع خوبی نداره . البته که بسته به نوع تحصیل و تخصص ات داره و این فروم ها عملا یه کار آماری جامع هم در داخلش بطور اتوماتیک داره انجام میشه و میتونه در تصمیم خیلی کمک کنه. اونجور که بقیه دوستان در قسمت های مختلف فروم توضیح میدن، اوضاع نسبت به 2 سال پیش بهتر که نشده هیچ داره هر روز هم بدتر میشه. این قضیه شامل حال اکثر رشته ها وتخصص هاست. برای برخی از ما که اینجا بلخره یه خرده زندگی و جایگاه کاری نسبی بدست آورده ایم و الان به فکر بهتر کردن شرایط کلی و کیفی زندگی مون هستیم ، تصمیم رو خیلی مشکل تر میکنه. بایستی واقع بینانه نگاه کرد. اغلب دوستان بخاطر درگیر ها و سختی های پروسه اخذ ویزا، در اوایل خیلی به مقوله پیدا کردن کار توجه نمی کنن . اغلبا وقتی ویزاها میاد به فکر می افتیم که حالا باید یه فکر هم واسه کار بکنیم و بعدش هم که دیگه هیچی ... توی سیکل 1000 جور برنامه ها و کارایی می افتیم که همه و همه از روی استیصال و ناچاری میشه. نمی دونم ولی خیلی بهتر میشد اگر برخی از دوستن که رفتن و اونجا این چیزا رو دیدن یه کم مثل این دوست مون جرات گفتن اون تجارب سخت و منفی و حتی ناگفتنی ها رو داشته باشن. و شاید هم بر عکس اگر واقعا نیمچه امید برای زندگی بهتر و امید برای تجربه رفاه اجتماعی با کیفیت ( در کنار کار کردن با کیفیت ) وجود داره ، بقیه دوستانی که اونجان بیان همون واقعیت ها رو بگن و به دور از غرض و سیاست ورزی برخی حرفای زده نشه که در جهت ناامیدی باشه فقط . در هر صورت این یه حقیقتیه که ما ایرانی هستیم و ممکنه به هر دلیلی نخواهیم و صلاح ندونیم حقیقتی رو در جهت صرفه و صلاح بقیه بگیم و یا انجام بدیم. با این حال امیدوارم شما هم بتونین درک صحیحی از شرایط اونجا و راهکاری جهت تصمیم درست را پیدا کنین و اگر پیدا کردین تجارب و دانش تون رو صادقانه در اختیار باقی دوستان توی فروم بگذارید.
    راستش رو بخواین یکی از دلایل اصلی اینکه تا الان بنده هم نتونستم تصیمیم مصمم و منسجمی در اینباره بگیرم ، نداشتن اطلاعات دقیق و موثق از اونجا چه از طریق عزیزانی که اونجا سالیان سال زندگی کردن و یا دوستانی که زودتر از بنده اقدام کردن و به تازگی در اونجا مستقر شدن. شواهد از طروق مختلف قابل کسب هست چراکه همین الان اش هم بر مبنای همون ها در حال مطالعه هستم. داشتن مدارک معتبر و حرفه ای علاوه بر مدرک تحصیلی معتبر قطعا کمک کننده است اما اینکه بایستی اونجا هم چه مدارک و چه پروسه های دیگه انجام بشه تا بتونی یه کار عادی در رشته خودت رو تازه پس از 1 سال کار کژوال کردن بدست بیاری ، خودش جای بحث داره . اصولا امیدواری بیخودی دادن رو مخالفم اما داشتن این سری اطلاعات به نظرم لازمه های اولیه تصمیم در شرایط الان می تونه باشه . اینکه کجا و چه شهر بری ؟ چه مدارک و لایسنس های رو باید اونجا بری دنبالش ؟ چقدر توی کار پیدا کردن موثره ؟ حتی روی بازار کار کژوال و یدی هم الان بحثه چه برسه به اینکه چقدر طول بکشه کار در خور خودت و تخصص ات رو پیدا کنی . حالا دیگه بحث مدیریت هزینه زندگی و چگونگی و مدل زندگی کردن اصلا مطرح نمی کنیم .

Junior Member

سلام
    میشه بگید فوق لیسانس هوافضا که مدرکش از دانشگاه دولتی ایرانه بازار کارش در استرالیا چطوره؟

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد بازار کار دامپزشکی کسی اطلاعی دارد؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان . اوضاع کار واسه مهنسین معدن چطوره ؟؟ اونم اشباع شده یا امیدی واسش هست ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت،‌ دانشگاه ملی تناگا

سلام به دوستان عزیز،‌
    من با ویزای ۴۷۶ رو اخذ کردم و به زودی عازم استرالیا هستم. در رشته ی مهندسی برق قدرت تحصیل کرده ام و مثله خیلی دوستان دیگه در این فروم به دنبال کار در استرالیا خواهم بود. کسی از دوستان هست که شهری رو مدنظر داشته باشه که از نظر شرایط کاری بهتر از شهرهای دیگه باشه برای رشته های مهندسی؟ کدوم شهر رو کلا برای ورود اولیه به استرالیا مطرح می کنید؟
    همچنین خوشحال می شم که کسی که در شهر آدلاید استرالیا زندگی می کنه،‌ جواب این پست رو بده و در مورد شهری که در اون زندگی می کنه توضیحاتی رو بده؟ یه دنیا سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)