نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اشاره به نام استاد در application

Senior Member

پیش فرض اشاره به نام استاد در application

من از یکی از استادهای یه دپارتمان جواب خوبی گرفتم. هنگام پر کردن application از من می خوان که اسم 5 تا استادی رو که به زمینه تحقیقاتیشون علاقه دارم بنویسم. من اگر فقط اسم این استاد رو بنویسم اشکالی داره؟ (آخه فقط به زمینه کاری این استاد علاقه دارم) آیا این موضوع شانسم رو کم می کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشاره به نام استاد در application

سلام
    اگه جواب خوبي گرفتي، حتما اسمشو ذكر بكن. اگه 5 تا اسم هم مي خوان مشكلي نداره استاداي ديگه اي رو هم بنويسي. منتها وقتي مي خواي SOP بنويسي يه جوري به اين استاد اشاره كن. يا مستقيم اسمشو بگو يا مثلا بگو به فلان زمينه يا آزمايشگاه (كه مال اون استاده) خيلي علاقه داري.
    موفق باشي

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اینجور چیزا رو معمولا تو SOP میویسن. من خودم قبلا این سوالو کردم و میتونی تو قسمت SOP دراینباره اطلاعات خوبی پیدا کنی
    من هم با یک استاد تماس زیاد داشتم و خودش از من خواسته بود اسمش رو تو SOP بیارم و منم نوشتم که علاقه دارم با ایشون کار کنم و با ایشون مکاتباتی داشتم و خود ایشون هم مایل هست با من کار کنه. در نهایت از اون دانشگاه و استاد فاند گرفتم که البته نرفتم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

saeede83
    Guest

خب اگه به زمینه کاری استاد دیگه ای علاقه ندارین که حتی اگه بنویسین و پذیرش با اونها بگیرین هم احتمالا نمی رین، اسم همون استادی که خوب بهتون جواب داده رو بنویسین و بهش هم بگین که من فقط برای position در گروه شما اپلای می کنم، احتمالا تاثیر مثبت می ذاره.

در آنجایی که اسم اسایتد را باید بنویسید اسم این استاد را اول بنویس. این موضوع را در sop هم تکرار کنید. اما خیلی وقتها بعضی اساتید به خیلیها جواب مثبت میدهند و در نهایت هم ظرفیتت آنها محدود است . با توجه به همین فقط اسم این استاد را ننویس و اگر زمینه کاری بقیه هم نزدیک به علاقه شماست آنها را هم ذکر کن اما بعد از استادی که جواب خیلی خوب داده.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

سلام دوستان

اگر فراموش کنیم در application به نام استاد مورد نظرمون که گفته بود اسم منو بیار، اشاره کنیم(جایی برای اشاره به نام استاد به عنوان adviser در application form وجود نداشت)، در روند پزیرش مشکلی پیش میاد؟ حالا این موضوع رو با خود استاد در میون بزاریم یا نه؟
    thanks in advance
    You think you can or you can&#39;t either way you&#39;re right

اگر جایی برای نام استاد نبود بهتر بود در SOP اسم استاد را ذکر می کردی... حالا اگر کلا مدارک را پست کردی ترجیحا هم به آفیس ایمیل بزن که adviser شما استاد فلانی بوده و هم اینکه به استاد ایمیل بزن که مدارک را ارسال کردی و احتمالا به زودی بدست آفیس می رسه ولی شما فراموش کردی نام ایشون را ذکر کنی... این طوری پروسه ارزیابی سریعتر و با نظارت استاد انجام می شه.... شانس بهتری هم خواهی داشت.
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member

As "2009" said, you should communicate with your supervisor and he/she will proceed with your application form

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)