صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: آرشیو شده : بخش فرهنگی سفارت فرانسه، تعطیل شد! (تا پایان سال 2011)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : بخش فرهنگی سفارت فرانسه، تعطیل شد!

من پنجشنبه امتحان داشتم سفارت بخش فرهنگی بودم از یکی از اساتید که مسئول برگزاری tcf بود سوال کردم که تکلیف این امتحانات چی میشه گفت احتمالا امتحانات tcf در ساختمان کناری برگزار خواهد شد اما تاریخ شروعش رو نمی دونم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharyy نمایش پست ها
    برای امتحان ها باید چی کار کرد من می خواستم tcf بدم بهمن..... حالا نمی دونم باید چی کار کرد؟؟

Banned

با سلام
    من می خواهم برای کنفرانس به فرانسه بروم کسی می داند که با این اوضاع چطور می توانم برای ویزا اقدام کنم؟ آیا باید مستقیما به کنسولگری مراجعه کنم؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    با سلام
    من می خواهم برای کنفرانس به فرانسه بروم کسی می داند که با این اوضاع چطور می توانم برای ویزا اقدام کنم؟ آیا باید مستقیما به کنسولگری مراجعه کنم؟ ممنون.
    سلام
    کنسولگری فرانسه واقع در خیابان نوفلوشاتو هنوز فعاله, میتونید برای تشکیل پرونده در صورت داشتن وقت سفارت اقدام کنید.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

با سلام
    شما یه زنگی قبلش بزنید به کنسولگری و مطممئن بشید که همه چی روبراهه. چون قبلا برای ویزای کنفرانس اول باید بخش فرهنگی واقع در فرمانیه میرفتین و بعد از اون کنسولگری. حالا الان احتمالا باید مستقیما برید کنسول. ولی قبلش زنگ بزنید و مطمئن بشید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member Saman_60 آواتار ها

سلام. خوب حالا ما که هزینه و مدارک و .... دادیم و قراربود 3دی امتحان TCF بدیم، چی؟ کنسل؟ تعویق؟ .......... یا چی؟!!!!! کسی می دونه چه باید کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_60 نمایش پست ها
    سلام. خوب حالا ما که هزینه و مدارک و .... دادیم و قراربود 3دی امتحان TCF بدیم، چی؟ کنسل؟ تعویق؟ .......... یا چی؟!!!!! کسی می دونه چه باید کرد؟
    تنها راهی که وجود داره اینه که منتظر بمونید و ببینید چی اعلام میشه. متاسفانه هنوز بخش فرهنگی هیچ خبر دیگه ای رو اعلام نکرده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    شما یه زنگی قبلش بزنید به کنسولگری و مطممئن بشید که همه چی روبراهه. چون قبلا برای ویزای کنفرانس اول باید بخش فرهنگی واقع در فرمانیه میرفتین و بعد از اون کنسولگری. حالا الان احتمالا باید مستقیما برید کنسول. ولی قبلش زنگ بزنید و مطمئن بشید.
    خیلی ممنون. اما من شماره ای که روی سایت سفارت فرانسه است زنگ می زنم می گوید که این یک بخش سیاسی سفارت است و یک شماره دیگر می دهد و آنجا که زنگ می زنی یا کسی برنمی دارد یا اشغال است. روش کار همین است یا شماره مستقیمی یا قابل استفاده تری وجود دارد . چون با این حجم متقاضی ویزاهای مختلف و یک شماره که معلوم نیست برای وقت است و یا سوال است و... فکر نمی کنم سه ماه دیگر هم می بتوانم سوالم را بپرسم یا وقت بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

خیلی ممنون. اما من شماره ای که روی سایت سفارت فرانسه است زنگ می زنم می گوید که این یک بخش سیاسی سفارت است و یک شماره دیگر می دهد و آنجا که زنگ می زنی یا کسی برنمی دارد یا اشغال است. روش کار همین است یا شماره مستقیمی یا قابل استفاده تری وجود دارد . چون با این حجم متقاضی ویزاهای مختلف و یک شماره که معلوم نیست برای وقت است و یا سوال است و... فکر نمی کنم سه ماه دیگر هم می بتوانم سوالم را بپرسم یا وقت بگیرم.
    شما به این شماره زنگ بزنید:64094000
    شماره بالا مربوط به کنسولگریه. البته زیاد زنگ بزنید، چون معمولا مشغوله.

Junior Member

با سلام

دوست عزیز من هم برای آوریل می خوام واسه یه کنفرانس برم پاریس. اگه ممکنه باهم درتماس باشیم تا اینجوری بتونیم همدیگه رو در جریان به روز وقایع بزاریم
    شماره من ...... لطفا شماره خودتون رو به من بفرستین ......
    (لطفا از طریق پیام خصوصی تماس بگیرید؛ با تشکر، مدیر انجمن)
    ویرایش توسط arash-iran : December 16th, 2011 در ساعت 10:54 PM دلیل: حذف ایمیل و شماره تلفن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT - Shahab Danesh

عزیزان این بخش فرهنگی چی شد ؟؟؟هنوز تعطیله؟......

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)