صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 111

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان کبک

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در استان کبک به روایت دوستان ساکن کبک

با سلام به دوستان عزیز
    سئوالی داشتم از دوستان مقیم.میخواستم بدونم اوضاع کار برای شغل تعمیرات ساختمان چطور هست؟منظورم بازسازی داخل خونه یا طراحی داخلی .آیا در کانادا هم مثل آمریکا دوره های آموزشی واسه این شغل وجود داره و مدت اون چقدر هست؟ممنون
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک شریف

سلام
    می خواستم بدونم عضو شدن تو سایتهای انجمن مهندسان کبک و سایر سایتهای مشابه می تونه کمکی به یافتن کار بکنه....
    ارسال مدارك كبك: Sep. 10 / دريافت فايل نامبر:Nov. 10 / مصاحبه: 05 دسامبر 12 / تحويل مدارك فدرال: 23 ژانويه 13 /مدیکال: آپریل 2014 / پاس رک 27 می 2015

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

سلام
    من دوست دارم اونجا کار فنی هنری انجام بدم
    سالن بیوتی داشتن و درامدشو چطور میبینید ؟ دوستان ساکن نظرتون چیه در شهری که ایرانی زیاده انجام بدیم یا شهری کمتر ایرانی داره ؟ چون زبانم در وضعیت خوبیه
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

سلام، کسی‌ میدون برای کارهای research و یا تدریس در دانشگاههای qebec اوضاع کار چطور؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baharlife70 نمایش پست ها
    سلام، کسی‌ میدون برای کارهای research و یا تدریس در دانشگاههای qebec اوضاع کار چطور؟

رشته و مدرک تحصیلی تون چیه و از کجا؟ چند سال قبل فارغ التحصیل شدید؟ سابقه تدریس و پژوهش هم دارید؟

Junior Member hazhir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام،
    از بچه‌های کامپیوتر کسی‌ اونجا کار پیدا کرده؟ بازار کار جاوا چطوره اونجا؟ مدرک SCJP کمک به راحت تر کار پیدا کردن می‌کنه یا نه؟! زبان چی‌؟ من فرانسم زیاد خوب نیست تمرکزم بیشتر رو انگلیسی‌ هست، امید هست اونجا بتونم کار پیدا کنم؟
    من چند جا CV فرستادم، ولی‌ حتی جواب هم ندادن که مرسی‌ ما CV شما رو گرفتیم و باهاتون تماس میگیریم. می‌خواستم بدونم این مربوط می‌شه به این که من هنوز در خارج از کانادا هستم یا این رفتار عادی هست اونجا؟!
    ارسال مدارک : 2010.11.12

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    سلام،
    از بچه‌های کامپیوتر کسی‌ اونجا کار پیدا کرده؟ بازار کار جاوا چطوره اونجا؟ مدرک SCJP کمک به راحت تر کار پیدا کردن می‌کنه یا نه؟! زبان چی‌؟ من فرانسم زیاد خوب نیست تمرکزم بیشتر رو انگلیسی‌ هست، امید هست اونجا بتونم کار پیدا کنم؟
    من چند جا CV فرستادم، ولی‌ حتی جواب هم ندادن که مرسی‌ ما CV شما رو گرفتیم و باهاتون تماس میگیریم. می‌خواستم بدونم این مربوط می‌شه به این که من هنوز در خارج از کانادا هستم یا این رفتار عادی هست اونجا؟!
    به نظر من این به این خاطر هست که هنوز کانادا نرفتید. من 2 سال پیش برا تست این موضوع یه آدرس کانادا دادم تو رزومه ام برا یه مدت کوتاه.
    جند بار باهام تماس گرفتن که برم مصاحبه. مطمئن شدم که علت این هستتش.
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط reza901 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم عضو شدن تو سایتهای انجمن مهندسان کبک و سایر سایتهای مشابه می تونه کمکی به یافتن کار بکنه....
    بله تاثير داره، ولي عضو شدن تو اين انجمنها علي الخصوص انجمن مهندسين كبك پروسه اي سخت و زمانبر است. بهتر اينه كه يا دوره بگذرونيد يا دانشگاه درس بخونيد و مدركتون رو به روز كنيد
    البته بودند افرادى كه بدون اين اقدامات هم كار پيدا كردند. بستگي به ميزان و نوع تخصص شما داره
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان کبک

سلام
    از دوستان مترجم انگلیسی کسی هست که بدون داشتن مدرک دانشگاهی کانادایی تونسته باشه عضو انجمن مترجمان کبک بشه و یا در هر شرکتی کار پیدا کنه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    به نظر من این به این خاطر هست که هنوز کانادا نرفتید. من 2 سال پیش برا تست این موضوع یه آدرس کانادا دادم تو رزومه ام برا یه مدت کوتاه.
    جند بار باهام تماس گرفتن که برم مصاحبه. مطمئن شدم که علت این هستتش.
    در کل بازار کار کامپیوتر این روزها در کانادا خیلی خوبه و این رشته به دوران طلائی سالهای حول و حوش 2000اش برگشته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)