صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 111

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان کبک

سلام دوستان ، كسي هست كه اطلاعاتي در باره بازار كار شيمي تصفيه آب ، حالا چه صنعتي و چه آب شرب و يا شيمي نيروگاه سيكل تركيبي داشته باشه؟ ممنون ميشم اگه كسي بتونه كمي اطلاعات بهم بده

سلام. من پذیرش دکتری دارم. ولی چون فاند خوبی ندارم و اوضاع بازار کار برای مدرک دکتری در رشته من خیلی بده میخوام بدونم میشه برم یکی از دوره های کوتاه مدت کالج یا هرچیز دیگه پذیرش بگیرم و سریع وارد بازار کار بشم؟ و WORK PERMIT و بعد هم pr بشم؟

دوستان سلام.
    میشه منو راهنمایی کنید؟
    میخوام بدونم اوضاع کار تاسیسات گرمایی ساختمان و لوله کشی همونطور که میگن واقعا خوبه؟
    مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ms of Computer engineering

سلام می خواستم سوال کنم برای کار برنامه نویسی نیاز هست حتما عضو انجمن مهندسین کبک باشیم ؟ و اینکه برای یک تازه وارد با داشتن مدرک برنامه نویسی مایکروسافت و همچنین سطح زبان فرانسه و انگلیسی خوب ، می شه کار پیدا کرد ؟ یا اینکه حتما باید یک دوره آموزشی رو در کبک گذراند ؟
    رشته کامپیوتر- ارسال مدارك 22/11/2010 ، فايل نامبر 10/3/2011 ،نامه درخواست مدرک زبان 17/10/2012, ارسال مدرک b2,b2) 20/1/2013)، نامه انتظار مصاحبه 2/4/2013 ، نامه عزل وکیل 17 می 2013 ،تاریخ مصاحبه : 9 اکتبر 2013 قبول - 9 اکتبر 2013 :CSQ ، فایل فدرال 13/12/11 !. آپدیت از پاریس: 2014/1/7 - مدیکال 2014/2/17

Junior Member

سلام دوستان:
    امکان داره یکی از دوستان در مورد بازار کار رشته برق و پرستاری کبک (شهرکبک) توضیح بده و اینکه با مدرکی که من و همسرم از ایران داریم چقدرطول میکشه کار مرتبط با رشتمون رو پیدا کنیم والبته امتحانات مختص هر کدوممون هر چند وقت یکباره؟و قبولیش چقدره؟ اگه توی امتحانات شرکت نکنیم با همین مدارک ایران کار مرتبط با خودمون هست با چه تفاوت قیمتی در هر رشته و البته مقایسه اش با بعد از قبولی در آزمون های کناداییش؟

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در استان کبک به روایت دوستان ساکن کبک

سلام دوستان.اگه کسی راجع به بازار کار حسابداری اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در استان کبک به روایت دوستان ساکن کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    به نظر من این به این خاطر هست که هنوز کانادا نرفتید. من 2 سال پیش برا تست این موضوع یه آدرس کانادا دادم تو رزومه ام برا یه مدت کوتاه.
    جند بار باهام تماس گرفتن که برم مصاحبه. مطمئن شدم که علت این هستتش.
    چند بار باهاتون تماس گرفتن که برید با رکروتر ها مصاحبه کنید که اگر برای شما کار پیدا کردن یه چیزی گیر خودشون بیاد. اینجا با ۲۰ سال سابقه کار هم کسی رزومه بزاره یا اپلای کنه چند تا مصاحبه نمیگیره

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط arash63f نمایش پست ها
    سلام می خواستم سوال کنم برای کار برنامه نویسی نیاز هست حتما عضو انجمن مهندسین کبک باشیم ؟ و اینکه برای یک تازه وارد با داشتن مدرک برنامه نویسی مایکروسافت و همچنین سطح زبان فرانسه و انگلیسی خوب ، می شه کار پیدا کرد ؟ یا اینکه حتما باید یک دوره آموزشی رو در کبک گذراند ؟
    کامپیوتر اونم برنامه نویسی و نرم افزار نیاز به عضور انجمن مهندسی شدن نداره ولی داشتن مدارک خوب در دعوت شدن به مصاحبه نقش داره ولی کلفی نیست. نوع رزومه و تجربیاتتون شما رو به مصاحبه میکشونه و پس از اون موفق شدن در مصاحبه که اونم اصلا مهم نیست مدارکتون چیه. شما شروع به صحبت کنین میفهمن چی کاره این و اون تعیین کننده هست. مخصوصا در نرم افزار و برنامه نویسی

Junior Member

سلام.همسرم مهندس نزم افزاره.ده سال کار برنامه نویسی میکنه.با دات نت واس کیو ال وغیره.الان هم یه شرکت نرم افزاری داره.که خوبه .میخواستم بدونم وضعیت کار تو کانادا حالا چه فدرال چه استانی مثل کبم چطوریه؟میزان حقوق چقدره؟ما دوتا بچه داریم.میخواستم بپرسم هزینه های یه خانواده ی 4نفره چقدره؟ممنون میشم کمکم کنید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط ninar نمایش پست ها
    سلام.همسرم مهندس نزم افزاره.ده سال کار برنامه نویسی میکنه.با دات نت واس کیو ال وغیره.الان هم یه شرکت نرم افزاری داره.که خوبه .میخواستم بدونم وضعیت کار تو کانادا حالا چه فدرال چه استانی مثل کبم چطوریه؟میزان حقوق چقدره؟ما دوتا بچه داریم.میخواستم بپرسم هزینه های یه خانواده ی 4نفره چقدره؟ممنون میشم کمکم کنید؟
    من فقط قسمت اول سوالتون که در مورد کار کامگیوتره میتونم پاسخ بدم و چون در کبک زندگی نمیکنم اطلاعاتی رتجع به قسمت بعدی ندارم.
    دات نت و کلا زبانهای روز برنامه نویسی به شدت مورد تقاضاست و اگه در حرفه خودشون خوب باشن و دانش زبان خوبی هم داشته باشن، اگه رزومه خوبی بتونن ارائه کنن و با لینکداین هم کانکشن های خوبی بسازن و بتونن ریکامندیشن های خوبی هم درست کنن، میتونن مصاحبه بگیرن و دیگه بقیه اش همانطور که گفتم با زبان مناسب و دانش تخصصی لازم، حتما موفق خواهند شد. انی رشته خوشبختانه همچنان بازار کار بسیار خوبی داره و کسی که کار بلد باشه بیکار نمیمونه. شما متوسط حقوق رو حدود 60 65 هزار دلار در سال حساب کنین. گفتم متوسط، اگه ایشون بر اساس سابقه و سطحشون بتونن کار سنیور بگیرن که مسمل بیشتر از اینها میشه در عیر اینصورت باید با کمی پائین تر شروع کنن تا بتونن با درست کردن سابقه در کانادا، شرایط بهتری برای خودشون فراهم کنن.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)