صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 111

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان کبک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در استان کبک به روایت دوستان ساکن کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    میشه بیگن این bank teller یا CSR کارش چی هست؟!!

Only a year ago the pay was only $10/hr to start.
    The Big 6 (not 5) banks finally raised the starting wage for tellers due to the high attrition rates they were seeing amoung their CSRs.

Most new college/university students take a CSR (teller) position to get their foot in the door, unless you have a specialized degree (finance/account). Most who start as a CSR usually go the financial services route.
    The Bank will train you for about 3 months (about anti-money laundering, bank robbery prevention, etc...). Some banks will have quotas for CSRs to meet each week or month (if you meet them you get a semi-promotion).

The CSR you see at the desks are usally Sr. CSR's who've been their for a while.

Criteria for some of the big 6 banks...
    - University/College grad (some cases they will take final year students or if you have a family member currently employed).
    - CSC certifcation (perferrably have it already or enrolled in the course).
    - If you have your Insurance and MF certification its a bonus and you'd probably move up amoung the ranks faster.

CSR positions are not hired centrally through HR...in some rare cases it can be done or started from the branch manager. So if you know a branch manager ask, otherwise speak to one at your local branch and let them know your interest in working as a CSR and they might be able to assist you.

Note...
    If you end up getting assigned to a downtown location in the financial district, most banks will give you an allowance as you are REQUIRED to wear BUSINESS attire to work (shirt/tie or suit/tie for men)
    دوست عزیز همون کارمند عادی بانک توی ایران!!(پشت باجه میشینه و صندوق)

A teller is an employee of a bank who deals directly with most customers. In some places, this employee is known as a cashier. Most teller jobs require cash handling experience and a high school diploma. Most banks provide on the job training.

Tellers are considered a "front line" in the banking business. This is because they are the first people that a customer sees at the bank and are also the people most likely to detect and stop fraudulent transactions in order to prevent losses at a bank (counterfeit currency and checks, identity theft, confidence tricks, etc.). The position also requires tellers to be friendly and interact with the customers, providing them with information about customers' accounts and bank services.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bank_teller

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

بازار کار آشپزی در مونترال چطوریه ... جای رشد داره؟ یا رشته 3دی انیمیشن ؟یا آرایشگر مردانه؟(کلاس کاری مهم نیست در آمد مهمه)
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    بازار کار آشپزی در مونترال چطوریه ... جای رشد داره؟ یا رشته 3دی انیمیشن ؟یا آرایشگر مردانه؟(کلاس کاری مهم نیست در آمد مهمه)

بازار کار آشپزی واقعا عالیه و آرایشگری هم خوبه ولی معمولا زنانه و مردانه باهمه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها
    بازار کار آشپزی واقعا عالیه و آرایشگری هم خوبه ولی معمولا زنانه و مردانه باهمه.
    آشپزی به معنی آشپزی تو رستوران؟ یا جور دیگه؟
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    آشپزی به معنی آشپزی تو رستوران؟ یا جور دیگه؟
    مگه چندجور آشپزی داریم؟؟

اگه کسی خودش بتونه رستوران بزنه یا نمایندگی بگیره مسلما بهتره میشه با 150 هزارتا شروع کرد البته باید از بانک هم وام گرفت

در مورد مشاغل مرتبط با IT و کار تو شرکتهای که خدمات موبایل و اینترنت و تلفن میدن کار به چه شکل؟آیا با داشتن رزومه کافی و مدارک بین الملی تو ضمینه شبکه میشه امیدوارم بود کار خوبی طی 1 سال گیر آورد.

سلام دوستان من یک سوال دارم .میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند و واقعا اونجا در جریان کارها هستند بپرسم : در مورد بازار کار داشتن مزون مخصوصا لباس عروس و لباس شب برای بانوان . من اینجا تو ایران مترجم هستم اما قصد دارم اگر بشه کار دومم رو که الان هم کم و بیش توش هستم و همون طراحی لباس و لباس عروس هست اونجا ادامه بدم آیا این بهتره یا کار مترجمی بازار بهتری داره ممنون میشم جواب بدید
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال دارم .میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند و واقعا اونجا در جریان کارها هستند بپرسم : در مورد بازار کار داشتن مزون مخصوصا لباس عروس و لباس شب برای بانوان . من اینجا تو ایران مترجم هستم اما قصد دارم اگر بشه کار دومم رو که الان هم کم و بیش توش هستم و همون طراحی لباس و لباس عروس هست اونجا ادامه بدم آیا این بهتره یا کار مترجمی بازار بهتری داره ممنون میشم جواب بدید
    طراحی لباس کارش خوبه اما مزون عروس نه

ممکنه بیشتر توضیح بدین متشکر میشم
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها
    طراحی لباس کارش خوبه اما مزون عروس نه

ممکنه بیشتر توضیح بدین متشکر میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)