صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 84 , از مجموع 84

موضوع: آرشیو شده : ویزا برای همسر (استرالیا) ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در انثظار ویزای همسر 309

منم همين سوال رو دارم . ميشه اگه شما جواب گرفتين به منم بگين؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در انثظار ویزای همسر 309

در ضمن كسي ميتونه هم ويزاي همسر اقدام كنه هم ويزاي توريستي؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

با عرض سلام و خسته نباشید

خانم من فاند IPRS داره برای دکتری شیمی و ما هر دو همزمان برای ویزا اقدام کردیم. ما حدود 1 ماه که ازدواج کردیم و شاید شک کنند که ازدواج سوری بوده و من فقط محض گرفتن ویزا ازدواج کردم. به هر حال یک روز بعد از ارسال مدارک به سفارت اردن به خانمم ایمیل زدن و از ما خواستن که نتیجه ی تست پزشکیمون رو به همراه CV هامون براشون بفرستیم. بعد از فرستادن CVها، دوباره گفتنCV همسرتون (یعنی من) رو بفرستین و بگین برنامه تحصیل یا کارش توی استرالیا چیه. در ضمن من ارشد مهندسی مواد دارم. متن ایمیل اول و دوم سفارت رو در زیر آوردم.

ایمیل اول:

Further please provide us with the following documents as a matter of urgency to initiate the mandatory checks:
    · Your full CV and Summary of PhD Thesis to be conducted in Australia as Microsoft Word Format.
    · Mr *** 'sfull CV as Microsoft Word Format.

in the CV, please include all dates (month/year) commenced and completed, all education providers, employer/business details, work experience and job descriptions, research, referees, qualifications and publications.

ایمیل دوم:

- Mr *** full CV, including work experience and detailed job descriptions, research, qualifications, publications, names and details of referees.
    - Intended employment or study in Australia.

حالا سه تا سؤال دارم: با توجه به اینکه در بار اول من CV فرستادم و اطلاعاتی که خواسته بودند رو گفته بودم، چرا دوباره CV خواستن؟ آیا فقط برای دونستن برنامه کاری یا تحصیلی من توی استرالیا هست؟ یا اینکه بهم شک کردن؟
    دوم اینکه با توجه به اینکه در فرم 1221 من نوشتم که قصد کار در استرالیا ندارم، الان چه جوابی باید بدم؟ میشه بگم اصلا نمیخوام استرالیا بمونم و فقط میخوام برم خوانمم رو مستقر کنم و هر از چند گاهی بهش سر بزنم؟
    سوم اینکه در مورد کارم که توی یک کارخانه خصوصی هست، به چه نحو تعریف کنم؟ خیلی با آب و تاب که کار مهمی انجام میدم یا یه جوری بگم انگار کار خیلی ساده­ای انجام می­دم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط نحوه دریافت ویزای همسر و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید ) منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)